May 16 2024 16:04:08
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
Tyler Durden

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
HSFX6, dojmy, bugy, expert mode
Koty
torr napsal:

Magote zapoměl jsi na jednu možnost a o tu mi jde od začátku ,zkusím jí napsat tvojí řečí:
.. člověk snažící se připojit s HSFX do vanila 4.11.1


Musí se vypnout HSFX. jinak to bude blbnout.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
606_Temp
Nalil jsem benzín do svého dieselu a nejede to. Je zabugovaný motor, nebo palivo?
 
http://no606.ic.cz/
torr
606_Tempik napsal:

Nalil jsem benzín do svého dieselu a nejede to. Je zabugovaný motor, nebo palivo?


Ne ,zabugovaný je Tempík
 
torr
To , že nelze použít kombinaci klient HSFX a vanila server je pro mne novinka,protože to v žádným přiloženým manuálu není,nenašel nic ani na domovksých stránkách HSFX
http://www.242sqn.com/phpBB2/viewforum.php?f=24

a ani tady Newbie Guide : What is HSFX ?
http://www.sas1946.com/main/index.php/topic,16376.0.html

odtud vypíchnu:
Who uses HSFX?

~HSFX is mostly aimed towards the online player of SEOW. But there are always servers for general online play for HSFX users too.

~HSFX can be used by online or offline players who may not be able or willing to download UP3, which is 2 or 3 GB larger.

~Ultrapack3 is very suitable for the offline or online gamer who wants to install one pack in one move. There is also an SAS "Modfolder" available for it, that allows easier modding and customization, while HSFX itself has a secure "online" mode, that can be switched on or off.

~HSFX is a great "alternative" or additional pack that users can get, for more variety in their game.

~HSFX, with its small size and logical rationalization of plane and map choices, can be very suitable to the player who wants a big pack, but not necessarily every plane or map out there. It is compact and well thought out, and will be to the taste of many users.

~Although I recommend UP3 for general players, I would still strongly advise any lover of IL2 to get HSFX too. I have.

Who should NOT use HSFX?

~Players who only want to add a few small improvements to their stock game

~Players with serious, 3rd world level, internet access problems. While it is much smaller than UP3, it is still a rather big pack, the download coming in at around 3.6 GB.

Bud jak bud,pro mne je to uzavřený problém.Nicméně je zvláštní ,že dokud jel SOV na vanila 4.11.1 ,tak přesto admini SOV doporučovaly aby hráči používaly HSFX 6
 
Koty
606_Tempik napsal:

Nalil jsem benzín do svého dieselu a nejede to. Je zabugovaný motor, nebo palivo?


Nene, soudruhu, chyba bude nejspíše v trychtýři - použil jste plastový, nebo kovový?
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
magot
torr napsal:

Magote zapoměl jsi na jednu možnost a o tu mi jde od začátku ,zkusím jí napsat tvojí řečí:
.. člověk snažící se připojit s HSFX do vanila 4.11.1

člověk snažící se o toto zřejmě také suší kočky v mikrovlnkách, pere děti v pračce a seká zahradu USB ventilátorem ...
 
magot
torr napsal:

To , že nelze použít kombinaci klient HSFX a vanila server je pro mne novinka,protože to v žádným přiloženým manuálu není,nenašel nic ani na domovksých stránkách HSFX
http://www.242sqn.com/phpBB2/viewforum.php?f=24

a ani tady Newbie Guide : What is HSFX ?
http://www.sas1946.com/main/index.php/topic,16376.0.html

odtud vypíchnu:
Who uses HSFX?

~HSFX is mostly aimed towards the online player of SEOW. But there are always servers for general online play for HSFX users too.

~HSFX can be used by online or offline players who may not be able or willing to download UP3, which is 2 or 3 GB larger.

~Ultrapack3 is very suitable for the offline or online gamer who wants to install one pack in one move. There is also an SAS "Modfolder" available for it, that allows easier modding and customization, while HSFX itself has a secure "online" mode, that can be switched on or off.

~HSFX is a great "alternative" or additional pack that users can get, for more variety in their game.

~HSFX, with its small size and logical rationalization of plane and map choices, can be very suitable to the player who wants a big pack, but not necessarily every plane or map out there. It is compact and well thought out, and will be to the taste of many users.

~Although I recommend UP3 for general players, I would still strongly advise any lover of IL2 to get HSFX too. I have.

Who should NOT use HSFX?

~Players who only want to add a few small improvements to their stock game

~Players with serious, 3rd world level, internet access problems. While it is much smaller than UP3, it is still a rather big pack, the download coming in at around 3.6 GB.

Bud jak bud,pro mne je to uzavřený problém.Nicméně je zvláštní ,že dokud jel SOV na vanila 4.11.1 ,tak přesto admini SOV doporučovaly aby hráči používaly HSFX 6


ale ty kydy ze SASu asi moc nebeš vážně viď?
Vlákno s poníkama se mi zdálo duchaplnější ...
 
torr
Proč kydy ze SASu? Jsou to lži? Tak bys je mohl napravit. Je to pouze link kde se popisuje HSFX.Jinak Magote ,kde se lze dočíst "nelze použít kombinaci klient HSFX a vanila server " ? V manualu k HSFX nic takového není a na stránkách jsem nic nenašel:
http://www.242sqn.com/phpBB2/viewforum.php?f=24

PS .Jinak tvoje osobní nenávist k SAS sem prosím netahej,na tvůj vztah k nim jsem se neptal.
 
torr
magot napsal:

torr napsal:

Magote zapoměl jsi na jednu možnost a o tu mi jde od začátku ,zkusím jí napsat tvojí řečí:
.. člověk snažící se připojit s HSFX do vanila 4.11.1

člověk snažící se o toto zřejmě také suší kočky v mikrovlnkách, pere děti v pračce a seká zahradu USB ventilátorem ...


Magote myslíš že to je vtipná odpověd? No u mě jsi klesnul hooodně hluboko. Opravdu jsem jako odpověd nečekal urážky.
Upravil/a torr dne 29-08-2013 16:51
 
saldy
Nikdo tu nikoho neuráží, každý si k tomu jen řekl své. Můj názor je, že tu jen rozmazáváš nesmysly, to je celé.
Upravil/a saldy dne 29-08-2013 17:17
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
ringlett
torr napsal:

magot napsal:

torr napsal:

Magote zapoměl jsi na jednu možnost a o tu mi jde od začátku ,zkusím jí napsat tvojí řečí:
.. člověk snažící se připojit s HSFX do vanila 4.11.1

člověk snažící se o toto zřejmě také suší kočky v mikrovlnkách, pere děti v pračce a seká zahradu USB ventilátorem ...


Magote myslíš že to je vtipná odpověd? No u mě jsi klesnul hooodně hluboko. Opravdu jsem jako odpověd nečekal urážky.


tohle mne osobně pobavilo, už jen protože odpověď je natolik jasná, pokud je server solidní má zapnuté CTR, pokud nemá, dá se tam dostat skoro s čímkoliv a pak člověk vidí i jiné věci než kraulující Kate ...
Nelétám, občas se plazím ...
www.2i.cz/images/2024/05/15/dday_colors.jpeg
 
TozziFan
Náhodou, Magot to napsal stejně vtipně jako Tempík. To vážně lidi přestávají přemýšlet?
 
Hoper
torre, ringlettova odpověď by ti měla vyhovovat nejvíce - pokud na čistý server přijdeš s modovanou verzí a můžeš tak lítat na "neviditelné židli", můžeš z logiky věci očekávat i tu Kate...
Serveru posíláš data, která nečeká (pilotovatelnou Kate, ta je až od 4.12), takže ji má pak ve výchozím stavu - tj se sklopenýma křídlama.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Ondrej1
HSFX 6.0.17 lze v současnosti naroubovat stále jen na 4.11.1? Co je to modactivator a jak se používá, pro jaké verze je určen (a proč)? Díkes.
 
magot
OndrejOne napsal:

HSFX 6.0.17 lze v současnosti naroubovat stále jen na 4.11.1? Co je to modactivator a jak se používá, pro jaké verze je určen (a proč)? Díkes.

To už nemá cenu počkej na HSFX7 pro 4.12.1 brzy vyjde.
 
Ondrej1
Fajn, rád si počkám, zatím polítám šestku.
 
1stCL_Fucida
No...brzy...no...

Hele v tuhle chvíli termín vydání HSFX 7 pokud vím není přesně stanoven. Je sice možné (a pravděpodobné), že to bude cca do konce října, ale spolehnout se na to úplně nedá Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
1stCL_Fucida napsal:

No...brzy...no...

Hele v tuhle chvíli termín vydání HSFX 7 pokud vím není přesně stanoven. Je sice možné (a pravděpodobné), že to bude cca do konce října, ale spolehnout se na to úplně nedá Úsměv.

Charlie není DT Úsměv Ale pokud to znamená že bude lepší kokpit PBY tak rád počkám ...
 
Hoper
magote, k C&C v HSFX je možné mít připomínky nebo je to jen mod přidaný bez záruky ?


Protože jsem koukal, že to při SAR na některých mapách chybně určuje/hlásí polohu (y souřadnice) pilota ve vodě - viz Guadalcanal (AP-39 místo AP-35) a Chichi Jima (AL-14 místo AL-20).
Na Krymu to bylo OK. Víc map jsem nezkoušel.
Obrázky k tomu mám, ale zatím nikde nejsou uložený.

A po vyloveni pilota z vody bych navrhoval, aby kouř zmizel - i třeba z důvodu neupozornění nepřítele na přítomnost záchranného letadla :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
magot
Ano, více méně už je toto neaktuální.
V HSFX7 se jim myslím podařilo importovat C&C verze 3.1 které už funguje trochu jinak.
Jinak je pravda i když se na tom v HSFX6 dělali určité opravy a korekce,
více méně je použití na vlastní nebezpečí.
Právě to lovení pilotů z vody jsem si docela užíval a mělo to pár chyb Úsměv
Ještě mě tam scházelo vyzvedávání pilotů ze země ... vzhledem k tomu že i taková to věc občas v reálu proběhla, nicméně to byla spíše sebevražda ...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,886,896 návštěv