May 23 2024 21:05:40
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
Ban na AH
Yoyo_cz
Zdarec,
včera jsem v praxi a bohužel úspěšně vyzkoušel účinnost PTAB-ek na T-34.
Fungují spolehlivě.
Prosím o odbanování.
Díky.
 
AH_Cutora
Debanizace provedena pred chvili
 
Yoyo_cz
Děkuji, velice laskav.
 
ZVP_Jack
Dobrý den,
mockrát prosím o odbanování, jednou jsem omylem střelil do statického letadla. - Spletl jsem se, ono to letadlo bylo Německý a já létal v Ruským. Jinak jsem nic neudělal.SmutnýSmutný

Mockrát díky.
 
ZVP_Jack
Jack napsal:
Dobrý den,
mockrát prosím o odbanování, jednou jsem omylem střelil do statického letadla. - Spletl jsem se, ono to letadlo bylo Německý a já létal v Ruským. Jinak jsem nic neudělal.SmutnýSmutný

Mockrát díky.


jinak to bylo bylo pod volačko Jackb
 
KOWALSKY
prosim o odbanování pravděpodobná příčina je neumyslný utok na naši kolonu,přiliš nepřehledná situace a sters vyvolali špatný úsudek,mockrát děkuji (E)CL/Kowalsky
 
AH_Enty
Hříšníci dnes odblokováni.
 
marasek
Dobrý let přeji,
prosím Vás o odbanování,včera jsem hned po narození na roštovým letišti detonoval nějakýho kamaráda, ani jsem se ještě nehnul a poté jsem omylem,díky nepozornosti napálil do jiného,což mne velice mrzí a po odbanování se veřejně omluvím.Slibuji,že si dám příště větší pozor a doufám ve vyslyšení mé žádosti.
Děkuji a letu zdar!
Marek Paulík-marasek
 
www.virtualnikokpit.cz
1stCL_PETRAS
Ne nadarmo se "roštovýmu letišti" říká

DEATH RUNWAY Šklebící se

nebo ROAD TO HELL Vyděšený
 
Jirka
Předevčírem jsme s EAFama skákli na AH. Byl tam jekejsi pacifik. A ku podivu na serveru dost nával. Ze severní test runwaye bylo prakticky nemožné odstartovat. I přes extrémní opatrnost. Pořád se někdo rodil jako na sviňu druhýmu před čumákem. A nejlíp když už byl rozjetej.

Hele Krakošu, nebo kdo to spáchal, opravte si to.
 
Jp-
sem to psal už asi 10xrat, aby těch testovacích bylo vždycky víc vedle sebe, ale bez úspěchu tak to asi úplně nejde nebo sou map tvořiči dlouhodobě na dovolený Šklebící se
Upravil/a Jp- dne 09-07-2008 12:18
 
AH_Kraken
Já taky nepovažuji testrunway za něco extra, ale je to častokrát jediná možnost jak dát letiště bíž k frontě a jak omezit počet letadel určitého typu.
Když se testrunway zruší, tak některé mapové podklady nepůjdou vůbec použít pro vzdalenost letišť od sebe a když přidám další vedle první, tak nebudu moc omezit počet letadel určitého typu na mapě.

Bohužel i když souhlasím s tím, že to častokrát je na nervy odstartovat ze zaplněné testrunway a chce to značnou trpělivost a sebekázeň narodivšíchse letců, tak s tím nic udělat nemohu.
 
Mungo
Trochu mimo temy Kraken - program na beh servera, ktory pouzivate nejakym sposobom vztahuje pocty lietadiel k spawnpointom, alebo len proste povies, kolko lietadiel daneho typu je k dispozicii? Lebo v druhom pripade nevidim dovod, preco by niekolko drahe, jedna vedla druhej - a jedna spolocna "Homebase" pre vsetky mali robit problemy.
 
AH_Kraken
Deamon na kterém AH běží umí jen pracovat s spawnpointy. Proto když využiji testrunway k omezení letadel nějakého typu (samozřejmě jedná se o omezení momentálního počtu letadel daného typu ne celkového počtu), tak tam nemohu přidat vedle další testrunway, jinak by se mě počet spawnpointů zdvojnásobil.
 
AH_Cutora
Já bych to upřesnil.

Ty spawn pointy není omezení IL2FBDaemona, ale ILa jako takového. Šlo by sice vyměnit IL2FBDaemona (který řídí rotaci map, plnění cílů a další "drobnosti"Mrknutí za IL2SCcommandera, ale to tak0 není žádná výhra. Tam se narodíte na RW a pokud nesledujete pozorně chat, tak se může stát že vás server vykopne protože jste si vzali nepovolené (vyčrpané) letadlo.

A problém s test RW zůstává stejný jako u FBDaemona.

Je to prašť jako uhoď.
 
Mungo
Tak na toto sa este spytam, kedze mapy obcas robim. Lietadla pokial viem mozem obmedzit 2 sposobmi.
1. zadam pocet dostupnych strojov daneho typu, a prislusny program kazde znicene lietadlo odpocita, kym nezide na 0.
Toto je ale pokial viem absolutne nezavisle na spawnpointoch (nema dovod)
2. pouzijem roznu velkost kolieska na "Homebase". Znamena to, ze ked dam vedla seba 2 drahy, tak sa pocet dostupnych miest pre danu Homebase zdvojnasobi? Alebo proste to koliesko musi byt tak velke, aby pokrylo aj druhu drahu (celu, ci len jej stred?) a teda pocet miest bude ovplyvneny prave nutnostou pouzit vacsie koliesko?
 
jirik
Ahoj, moc prosím adminy na AH o odbanování mého bratra-wingmana Pajdy. Létáme z jedné IP adresy. Dnes na Murmansku 1944 v zápalu boje trochu ve FM-2 ošil kolegu při střelbě na bombardér a následně se nešťastně srazil tuším s Big Joem. Díky moc.
 
-RFF-Cmeptb
Dobry den,
zadam o odbanovani. Pripadne jestli je moznost to dopatrat i duvod banu.
Dekuji.
 
http://squad-rff.ru/
BP_Tyrl
Prosím o odbanování, kdosi mě v bombru sestřelil na lágrem, a lágr führera se to kapku dotklo.
 
1stCL_Pison
AH_Cutora napsal:
Já bych to upřesnil.

Ty spawn pointy není omezení IL2FBDaemona, ale ILa jako takového. Šlo by sice vyměnit IL2FBDaemona (který řídí rotaci map, plnění cílů a další "drobnosti"Mrknutí za IL2SCcommandera, ale to tak0 není žádná výhra. Tam se narodíte na RW a pokud nesledujete pozorně chat, tak se může stát že vás server vykopne protože jste si vzali nepovolené (vyčrpané) letadlo.

A problém s test RW zůstává stejný jako u FBDaemona.

Je to prašť jako uhoď.


...ale furt je asi lepší kopanec ze servru než ban za to, že mě někdo sejme, v prvním případě se člověk do 1 min může vrátit zpět a dát si bacha jaký éro si bere a sledovat chat, ale ve druhém případě si už ten večer nezalítá...Smutný
Upravil/a 1stCL_Pison dne 07-09-2008 22:55
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-05-2024 07:41
Zkusil bych se zeptat na fóru 310raf.com

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

34,925,464 návštěv