May 18 2024 15:21:38
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Jak nastavit konvergenci u strojů RAF
310_cibule
Rumcajs napsal:

Cibule, to co píšeš je trestuhodné zjednodušení. Podle mě se četnost pozorování částicových efektů při míchání hmoty a antihmoty zachytí nejlépe takto:

εK, ΔΓq, ASLq, ACP(Bd→ψKS), ACP(Bs→ψ) & B→Xs,dγ


Chceš do držky?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Lark
Vubec tomu nerozumim, co Rumcajs pise, ale kazdopadne se musim naseho KONVERGENCNIHO GURU zastat. To on nas vyvedl z temnoty nevedomosti nastaveni konvergence do jednoho bodu. O bozsky, slava Ti a nekonecny zivot plny radosti z roztrilenych a horicich Bf CoolCool.
 
alfik
310_cibule napsal:

Rumcajs napsal:

Cibule, to co píšeš je trestuhodné zjednodušení. Podle mě se četnost pozorování částicových efektů při míchání hmoty a antihmoty zachytí nejlépe takto:

εK, ΔΓq, ASLq, ACP(Bd→ψKS), ACP(Bs→ψ) & B→Xs,dγ


Chceš do držky?

Já bych toto pravidlo zjednodušil takto:
Každý, kdo měl ve svém počítači alespoň jednu distribuci Linuxu, měl více distribucí Linuxu než bab.
Šklebící se
 
SepiaX
Já měl pět distribucí, jak na tom sem Doktore?Vyděšený
 
Jara4
Co je to Linux?
 
Rumcajs
Jara4 napsal:

Co je to Linux?
Linux je podlahová krytina odvozená od lina. Ale dnes je všechno bio, eco (taky se to mělo jmenovat Lineco), nebo alespoň X, když už ne XXX, tak tomu říkaj Linux.
 
DarkTatka
Ostatne, od verze VII stoji Linu za hovno. Linuviii jeste jakstaks sel ... ale pak od X k V.
 
WT_Horrido
Jara4 napsal:

Co je to Linux?


Něco jako homosexuál, je o dvě procenta méně.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
SepiaX
Zde je popis munice vzhledem k CloDu:

http://www.theair...ammunition
 
Jara4
Tak jsem si pohrál s konvergencí a funguje to!!!!Mrknutí Tři starty a třikrát mě Monenosnyj sejmul hned první dávkou. Poprvé mi zničil výškovku, směrovku a křidélka, podruhé jen směrovku a výškovku. Potřetí PK.
Pak mé výzkumy přerušila válka a šel jsem na večeři. Až mě přejde vztek, budu v pokusech pokračovat.
 
Paulus
Britská munice

Typ munice Popis
Kule, .303 palců, zásobníková pušková, kordit, Mark I --- Opláštěná střela se zakulacenou špičkou s olověným jádrem.

Kule, .303 palců, kordit, Mark VI --- Opláštěná střela se zakulacenou dutou špičkou s olověným jádrem.

Kule, .303 palců, kordit, Mark VII --- Opláštěná zahrocená střela s vnitřním papírem či hliníkem a olověným základem.

Stopovka (žlutá), G, 500 yd, .303 palců, kordit, Mark I --- Opláštěná stopovka, žlutá. stopovka hoří na 500 yardů.

Stopovka (žlutá), G, velký dosah, pěchotní, 1000 yd, .303 palců, kordit Mark II --- Opláštěná stopovka, žlutá. stopovka hoří na 1000 yardů.

Stopovka (červená), G, námořní 800 yd, .303 inch, Cordite, Mark III --- Opláštěná stopovka, červená. stopovka hoří na 800 yardů.

Stopovka (žlutá), G, letecká 550 yd, .303 inch, Cordite, Mark IV --- Opláštěná stopovka, žlutá. stopovka hoří na 550 yardů.

Stopovka (Burgundy), G, letecká noční ztlumená, 550 yd, .303 inch, Cordite, Mark V --- Opláštěná stopovka, burgundy. 550 yard "matně" svítí na stopovce.

Stopovka (žlutá), G, letecká, 550 yd, .303 inch, Nitrocellulose, Mark VIz --- Opláštěná stopovka, žlutá. stopovka hoří na 550 yardů

Průrazná, W, .303 inch, Nitrocellulose, Mark Iz --- Průrazná ostrá plášťová střela.

Zápalná/stopovka (bílá), B, .303 palců, nitrocelulóza, Mark Iz --- Zápalná střela se stopovkou.

Zápalná, B, .303 inch, Nitrocellulose, Mark VIz, “De Wilde” --- Zápalná střela.

Pozorovací, O, .303 inch, Cordite, Mark I --- Pozorovací kulka, zadýmí při zásahu cíle.

Typy munice a jejich použití
Všechny výše uvedené druhy munice můžeš v podstatě rozdělit do šesti kategorií.
Standard Ball round - Standardní kulky - toto byly nejběžněji užívané a dostupné kulky pro Royal Air Force a Corpo Aereo Italiano během bitvy o Británii. Kulky s olověným jádrem nemají přílišnou průbojnost a rozprsknout se při zásahu na něco pevného.

Armor Piercing - Průbojné - standardní kulky pro Luftwaffe, méně běžné pro RAF a CAI. Průbojné kulky dělají přesně to, co si myslíš, že by měly dělat; probíjí pancéřování. AP kulky mají výrazně vyšší průbojnost než kulky s olověným jádrem, ale jsou téměř nepoužitelné proti nekritickým částem letadla, kde bude jen čistá díra skrz; ledaže by v cestě kulky byl pilot.

Incendiary Rounds - Zápalné kulky - Tyto kulky zapálí palivo v palivovém systému. Ale nejsou schopny proniknout pancířem; používaly se spolu s průbojným střelivem, které prorazí nádrž a zápalné náboje zapálí vytékajícípalivo.

Tracer Rounds - Stopovky - Tyto kulky mají pomáhat pilotovi se zamířením, mají o stejnou průbojnost jako standardní kulky pokud nejsou průbojné.

Observer Rounds - Pozorovací kulky - Tyto kulky, podobně jako stopovky mají pomáhat pilotovi se zamířením. Britské pozorovací kulky zadýmí, když zasáhnou cíl, ale velmi málo uškodí. Německé Beobachtung kulky explodují, když zasáhnou cíl a jsou trochu víc účinné než britská verze.

Multi-Purpose Rounds - Víceúčelové kulky - Kulky které mají více vlastností. Víceúčelové kulky mohou být docela efektivní, ale musíš mít na paměti, že obětují část svých schopností pro další vlastnost. Například, čistá "průbojná" kule víc průrazná než kule "průbojná-stopovka" či " průbojná -zápalná". Část hmoty je odstraněná z průbojné kule, aby bylo možné přidat stopovku či zápalnou směs a to ovlivní hutnost a váhu projektilu.

S obrázky si toto můžete stáhnou zde:
http://uloz.to/xw...unice-docx
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Rumcajs
Jsem zkusil tedy taky toho vašeho chrliče ohně (Spitfire). No a v zásadě vůbec netuším, proč řešíte konvergenci. Dyk stačí default. Nic o tom letadlu nevím. Neumím přepočítávat míle na km, stopy na metry, ani nevím, k čemu je většina budíků. WEP nefunguje, sloty to nemá, klapky jen dvě polohy atd atd atd. Povedlo se mi s tím ale 3 x odstartovat. A jak odstartuju, motá se kolem nějaký Bf. Tak k němu nasměruju čumák a zmáčknu to. Udělá to takové prrr-rrr-rrr a Bf exploduje. Sednu, vyrobím nového chrliče. Odstartuju, zas je tu Bf, nasměruju k tomu čumák, p-rrr-rrr-rrr hoří a šine si to k zemi. Potřetí a to samé. Jak to ještě chcete vylepšit?
 
310_cibule
Rumcajs napsal:

Jsem zkusil tedy taky toho vašeho chrliče ohně (Spitfire). No a v zásadě vůbec netuším, proč řešíte konvergenci. Dyk stačí default. Nic o tom letadlu nevím. Neumím přepočítávat míle na km, stopy na metry, ani nevím, k čemu je většina budíků. WEP nefunguje, sloty to nemá, klapky jen dvě polohy atd atd atd. Povedlo se mi s tím ale 3 x odstartovat. A jak odstartuju, motá se kolem nějaký Bf. Tak k němu nasměruju čumák a zmáčknu to. Udělá to takové prrr-rrr-rrr a Bf exploduje. Sednu, vyrobím nového chrliče. Odstartuju, zas je tu Bf, nasměruju k tomu čumák, p-rrr-rrr-rrr hoří a šine si to k zemi. Potřetí a to samé. Jak to ještě chcete vylepšit?


Musíš nejdřív odinstalovat ten cheat. A teprve pak to testovat. Jinak to nemá smysl Mrknutí
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_Pip
Rumcajs napsal:

Jsem zkusil tedy taky toho vašeho chrliče ohně (Spitfire). No a v zásadě vůbec netuším, proč řešíte konvergenci. Dyk stačí default. Nic o tom letadlu nevím. Neumím přepočítávat míle na km, stopy na metry, ani nevím, k čemu je většina budíků. WEP nefunguje, sloty to nemá, klapky jen dvě polohy atd atd atd. Povedlo se mi s tím ale 3 x odstartovat. A jak odstartuju, motá se kolem nějaký Bf. Tak k němu nasměruju čumák a zmáčknu to. Udělá to takové prrr-rrr-rrr a Bf exploduje. Sednu, vyrobím nového chrliče. Odstartuju, zas je tu Bf, nasměruju k tomu čumák, p-rrr-rrr-rrr hoří a šine si to k zemi. Potřetí a to samé. Jak to ještě chcete vylepšit?


mě to dělá jen prrr a befko hoří, musíte se víc snažit pane loupežník Pff
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Lark
me kdyz to dela prr...tak jdou k zemi dva az tri vychodonemecti soudruzi, holt tunel smrti je tunel smrti :-]. ti zasveceni vedi o cem pisu ;0].
 
Rumcajs
Jo máte to hezky zmáknuté. A nejlepší je, že většina těch Bf ví, že nemá smysl kroutit, tak se snažej vzdálit po přímce, či mírné křivce. Jeden má hafo času zamířit, poopravit, nadechnout se, pozdržet to, počkat na lepší úhel. Když je Bf náhodou rychlejší, tak se vystřelí jako varovnej signál a ono začne točit. No co víc si přát. Snad abych se ty stroje pro levostraný provoz taky naučil. Přeci jen by to bylo fajn alespoň trochu vědět, co to na těch budíkách je a co tam má být.
Jinak co se týká konvergence, i u německej strojů jsem si všiml, že ta default konvergence není nijak špatná. Maximálně si ji zkracuju, páčto kanonama na dálku stejně nic netrefím.
 
Robo
Rumcajs napsal:

Jsem zkusil tedy taky toho vašeho chrliče ohně (Spitfire). No a v zásadě vůbec netuším, proč řešíte konvergenci. Dyk stačí default. Nic o tom letadlu nevím. Neumím přepočítávat míle na km, stopy na metry, ani nevím, k čemu je většina budíků. WEP nefunguje, sloty to nemá, klapky jen dvě polohy atd atd atd. Povedlo se mi s tím ale 3 x odstartovat. A jak odstartuju, motá se kolem nějaký Bf. Tak k němu nasměruju čumák a zmáčknu to. Udělá to takové prrr-rrr-rrr a Bf exploduje. Sednu, vyrobím nového chrliče. Odstartuju, zas je tu Bf, nasměruju k tomu čumák, p-rrr-rrr-rrr hoří a šine si to k zemi. Potřetí a to samé. Jak to ještě chcete vylepšit?


Teba sme tu presne potrebovali. Šklebící se Vlastne ked letim Spita tak ani nemusim zapojit joystick a Befka same exploduju a padaju z oblohy haha.
 
Lark
Robo napsal:

Rumcajs napsal:

Jsem zkusil tedy taky toho vašeho chrliče ohně (Spitfire). No a v zásadě vůbec netuším, proč řešíte konvergenci. Dyk stačí default. Nic o tom letadlu nevím. Neumím přepočítávat míle na km, stopy na metry, ani nevím, k čemu je většina budíků. WEP nefunguje, sloty to nemá, klapky jen dvě polohy atd atd atd. Povedlo se mi s tím ale 3 x odstartovat. A jak odstartuju, motá se kolem nějaký Bf. Tak k němu nasměruju čumák a zmáčknu to. Udělá to takové prrr-rrr-rrr a Bf exploduje. Sednu, vyrobím nového chrliče. Odstartuju, zas je tu Bf, nasměruju k tomu čumák, p-rrr-rrr-rrr hoří a šine si to k zemi. Potřetí a to samé. Jak to ještě chcete vylepšit?


Teba sme tu presne potrebovali. Šklebící se Vlastne ked letim Spita tak ani nemusim zapojit joystick a Befka same exploduju a padaju z oblohy haha.


Me se to same deje i s Hurricanem, jenom co vzlitnu tak DOHONIM a SESTRELIM COKOLIV VELKONEMECKEHO CO SE POHYBUJE V DOSAHU 10 MIL. A nejenom ze nemusim mit zapojeny joystick, dokonce ani nemusim zapinat pc.Mrknutí
 
310_cibule
Sakra, řikam vam, vypínejte si ty cheaty. Já litam CoD už roky a ještě jsem si ani nekoupil počítač.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
torr
mohli by mi někdo vysvětlit vertikální(svislou) konvergenci?Prostě nechápu jaká je výška setkání střel myšlena a k čemu je dobrá.
Horizontální(vodorovnou) tu jsem pochopil hned.

dík
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,903,271 návštěv