May 18 2024 21:03:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
pSipi

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Čs. peruť v Storm of War (CoD)
falkon
Len pre moje info - kolko vas tam na serveri bolo?
A kolko ludi zvlada ATAG?
 
310_cibule
Na ATAGU jsem viděl nejvíc asi 60, ale řekl bych, že jich zvládne víc.

Včera nevím, ale odhadl bych zhruba podobný počet. SoW už zcela jistě zvládl i víc, ale na vině je opravdu ten radar (to není součást hry, ale vynález komunity). Na zátěžovém testu bylo prý dvanáct lidí, takže se asi radar naštval, že ho podceňují.
Upravil/a 310_cibule dne 25-11-2012 10:36
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
ZVP_ALEX
X Novotny napsal:
.......................................................
Jinak pohoda,jen simulátor je nekompatibilní s návyky létání za posledních 10-15 let.Mrknutí


310_cibule napsal:
............................

Nevím jak ostatní, ale mně to fakt bavilo (to výjimečně nemyslím ironicky). A nemíním přestat, dokud si na nás ten povýšený britský server nezvykne
.............................


Líp by jsem to nevystihl ani já a s oběma do písmene souhlasím Mrknutí

Zkrátka a dobře to chce zapomenout na všechny ostatní simulátory a návyky z nich a začít znovu Šklebící se

Jenom to křižování skupin by jsem Já osobně napříště vynechal, vnáší to ještě větší zmatek do už beztak dost velkého chaosu letu ve velké skupině Šklebící se
 
1stCL_Novotny
310_cibule napsal:
Na ATAGU jsem viděl nejvíc asi 60, ale řekl bych, že jich zvládne víc.

Včera nevím, ale odhadl bych zhruba podobný počet. SoW už zcela jistě zvládl i víc, ale na vině je opravdu ten radar (to není součást hry, ale vynález komunity). Na zátěžovém testu bylo prý dvanáct lidí, takže se asi radar naštval, že ho podceňují.



Já mohu potvrdit při opakovaném připojování na server číslo 74 plus já (server na akci ne ATAG).
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 25-11-2012 11:13
 
Paulus
Hlásím se na dnešní neděli jako P č. 94
Upravil/a 310_cibule dne 25-11-2012 12:12
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
LEON
310_cibule napsal:
...
P.S. Hromadný pojezd a start na ATAG ještě za tmy patřil zatím k mým nejsilnějším zážitkům whatsoever. Už jen za to to celé stálo.


IL-2 COD už zvládá hromadné starty na plné detaily bez padání FPS? Co si pamatuju, tak ten prach za letadly při hromadných startech bez snížených detailů byl obrovský problém i na moji GTX570.
 
https://www.rcfree.eu
Fiks
Falkon- Len pre moje info - A kolko ludi zvlada ATAG?


Na Atagu se nás sešlo 96.Ale když se sešli větší skupiny na jednom fleku,tak to šíleně lagovalo.
Potom zkrouhli počty slotů.
Upravil/a Fiks dne 25-11-2012 12:01
 
310_cibule
LEON napsal:
310_cibule napsal:
...
P.S. Hromadný pojezd a start na ATAG ještě za tmy patřil zatím k mým nejsilnějším zážitkům whatsoever. Už jen za to to celé stálo.


IL-2 COD už zvládá hromadné starty na plné detaily bez padání FPS? Co si pamatuju, tak ten prach za letadly při hromadných startech bez snížených detailů byl obrovský problém i na moji GTX570.


Byl, Leone, ale už není (po posledním patchi). Také si to pamatuji. Včera jsme šli do vzduchu v deseti lidech naprosto bez problémů. Mělo to úžasnou atmosféru.

Dá se říct, že on-line už je ve velmi slušném stavu. Sám za sebe jsem spokojen (kdyby mi dodělali zrcátka a pár skutečných drobností jako jsou polohovky a přistávací reflektor, nepotřebuju nic víc. Ale samozřejmě je to z pozice člověka, kterého nejvíc baví létat akce, jako byla třeba ta včerejší).
Upravil/a 310_cibule dne 25-11-2012 12:24
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
TozziFan
LEON napsal:
310_cibule napsal:
...
P.S. Hromadný pojezd a start na ATAG ještě za tmy patřil zatím k mým nejsilnějším zážitkům whatsoever. Už jen za to to celé stálo.


IL-2 COD už zvládá hromadné starty na plné detaily bez padání FPS? Co si pamatuju, tak ten prach za letadly při hromadných startech bez snížených detailů byl obrovský problém i na moji GTX570.


Ano LEONe, zvládá. Jak píše výše Cibule, pojíždění na start, řazení a start deseti hurriků s označením NN-? za raního rozednívání byl k pokochání. Stejně tak pohled na celou formaci proti vycházejícímu slunci byl velmi pěkný. Bohužel to je asi tak vše co by se dalo vypíchnout. Následné zmatky způsobené neslétaností a návykům/zvykům z jiných simulátorů se ukázaly jako největší protivník skupiny No.310. No ale co? Dnes to určitě bude o něco lepší.

EDIT: jéje, Cibule byl rychlejší.
Upravil/a TozziFan dne 25-11-2012 12:06
 
310_cibule
von Paulus napsal:
Hlásím se na dnešní neděli jako P č. 94


Ahoj, Paule, P už je obsazeno (má ho WT_Pedropan), podívej na začátek vlákna, co je ještě k dispozici. Jinak se zapsaný.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Lidé ze SoW nás požádali, abychom - kdo může - přišli dnes kolem 19. hodiny na zátěžový test serveru. Náš sraz je na TS SVK.

P.S. Já bohužel nemohu, budu až později večer, ale kdo může, ať přijde pls.
Upravil/a 310_cibule dne 25-11-2012 12:35
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
LEON napsal:
310_cibule napsal:
...
P.S. Hromadný pojezd a start na ATAG ještě za tmy patřil zatím k mým nejsilnějším zážitkům whatsoever. Už jen za to to celé stálo.


IL-2 COD už zvládá hromadné starty na plné detaily bez padání FPS? Co si pamatuju, tak ten prach za letadly při hromadných startech bez snížených detailů byl obrovský problém i na moji GTX570.

Leone, už se to tu psalo po nějakém patchi, nevím, jestli posledním nebo dokonce předposledním



jinak technická - co je jiného na postupech při letu ve formaci ??
ovlivňuje to ta "dohlednost" (ztrácení dotů na pozadí země ?)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
Zrovna se o tom bavíme na TS s Válcem, Tozzim a dalšími, Hopře.

Jde o hlavně o to, že v CoD máš stejně jako v reálu víc práce s ovládním stroje. Musíš - a nejen proto, abys z toho vyrazil největší výkon jako v ilovi, ale proto, abys to třeba nezadřel - sledovat budíky. Kdo není zvyklý létat ve formaci jako lidé z velkých letek či ti, co to hodně pilují (třeba křečci, to myslím vážně), nestíhají. Kromě udržení formace a sledování dotů přibyla další věc, ovládání stroje pomocí otáček a plnícího tlaku. Kdo nemá to první zažito automaticky, nemá šanci (ale samozřejmě se to dá natrénovat). To se včera ukázalo (jednoduše řečeno, je něco jiného být sólovým esem na AH či Spit. vs Bf a něco jiného toto zvládat v CoD (a něco úplně jiného být v něm platným týmovým hráčem).
Upravil/a 310_cibule dne 25-11-2012 13:07
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Robo
falkon - hra normalne zvlada 90 ludi a drzi sa to, tam bude problem v tych novych funkciach a skriptoch, ja neviem. Pocet samotny ale problem nebol, predtym to nikdy ani raz nepadlo. Samozrejme ked je plny server, je tam viac warpov a horsie FPS ako v inych hrach, ale da sa to...

Vdaka vsetkym za trpezlivost a ochotu, bohuzial to nevyslo...

Start za svitania na ATAGu bol uzasny, presne ako pise Cibule. Ono to trosku chce si zvyknut na ten simulator (viditelnost dotov atd) a trosku sa zlietat a potom to pojde. Pripominam, ze ten cas dna ako vcera je vobec najhorsi a najtazsi na zbadanie nejakych kontaktov, z jednej strany slnko, z druhej skoro tma - nevidis ani Hurricane pol kilometra od seba nie este Befka. Vcera som lietal s Pedropanom a hoci lietal vo formacii uplne vyborne, nedopadlo to pre nas najlepsie.

Musime skratka vela lietat spolu a zacat mensimi skupinami - zlietat dvojice a nasledne stvorice. Tie principy si osvojit za behu - je to v podstate jednoduche aj s tym krizovanim. Musime sa to naucit, inak dostaneme vzdy na kakac. Ked nas nie je naraz 11 ako vcera, tak to celkom ide. Dve stvorice ako to skusame my je silne kafe aj pre dobre zlietane letky tak sa nemozme divit. Kazdopadne vdaka za ucast, bolo to super a dufam, ze to kazdeho bavilo aspon tak ako mna - a ja som bol silno nadseny!

Odo mna klobuk dole Valcovi, ze to takto vedie - stoji ho to kopec casu a usilia a je to proste machr Mrknutí
 
LEON
To Hoper: Po předposledním patchi jsem měl při společném hromadném startu Huricanů na Atagu sotva 5 FPS a bylo mi tady na SVK řečeno, že sice můžu dát detaily na plno, ale Visual Effect musím mít na medium, právě kvůli hromadným startům, kouřům apod. Proto jsem se ptal, jestli teď po posledním patchi můžu mít při hromadném startu opravdu nastavení grafiky naplno (myšleno včetně té položky Visual Effect).
 
https://www.rcfree.eu
310_cibule
Robo napsal:
Odo mna klobuk dole Valcovi, ze to takto vedie - stoji ho to kopec casu a usilia a je to proste machr Mrknutí


+1 neboli Fully supported
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Paulus
310_cibule napsal:
von Paulus napsal:
Hlásím se na dnešní neděli jako P č. 94


Ahoj, Paule, P už je obsazeno (má ho WT_Pedropan), podívej na začátek vlákna, co je ještě k dispozici. Jinak se zapsaný.


Já chci PVyděšený

Ehm tak to bude B č. 54

... a přejmenuju se na 310_Baulus...Šklebící se
Upravil/a Paulus dne 25-11-2012 14:11
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Fiks
Tak mě Cibul taky zatím hoď do záloh. F
Upravil/a Fiks dne 25-11-2012 14:33
 
magot
mě tam matou ty DOTy co jsou vypíchlí skrze mraky ale ve skutečnosti se jedná o jakési pozemní věci ..
bug ... Jinak pojezd za úsvitu aneb sejdeme se u tej těžní veže neměl chybu Šklebící se
Upravil/a magot dne 25-11-2012 14:39
 
Hoper
magote, mě tam spíš s..ou Úsměv)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,904,870 návštěv