May 18 2024 21:49:55
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Storm of War - 1. a 2. 12.
310_cibule
Robo napsal:
To je aj preto, ze na mape Duxford nie je.


Ty máš dycky nějakou výmluvu Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Jara4
Omlouvám se, ale dnes - 2.12. - to nedám. ŠkodaSmutný. Tak vám alespoň držím palce, ať to těm náckům nandáte a snad se mi to příště povede.
 
SepiaX
Jarku to je zrada a budeš krutopřísně ztrestán:-)))
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Alan Grey
Ahoj
Dnes Vás také nedoprovodím... nečekaně jedeme na návštěvu a návrat bude až kolem 22:00. Tak kluci... hodně štěstí a ať jim to nandáte !!!!
 
http://www.alan-grey-page.cz/
310_Pip
taky se omlouvam (a stydim) Smutný ale dnes nakonec dostane prednost stary il2 1946...
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Robo
310_Pip napsal:
taky se omlouvam (a stydim) Smutný ale dnes nakonec dostane prednost stary il2 1946...


Len im daj! Vyděšený
 
magot
dnes bohužel nedorazím chytil mě zub, tak letím navštívit pohotovostního dentistu Zamračený
 
Hoper
sakra magote, Butys je kvůli tobě lichej!

;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
tak nás i tak bylo 16 :)

takhle nějak vypadal první strart
(nebo to byl ten druhý ?)
[img]http://hoperkh.webhop.net/pic/shot_20121202_213037.jpg[/img] is not a valid Image.


a takhle to vypadalo po letu (všimněte si, jak řádil CIBULE!)
[img]http://hoperkh.webhop.net/pic/shot_20121202_232047.jpg[/img] is not a valid Image.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Robo
Jooooo. Ale bolo tam malo Nemcov, takze len taky trening. Ale bombardery sme sprznili pekne,
 
310_cibule
Docházej Němci. Haló, Němci, kde ste?

Třeba wétéčka potají trénujou CoD a po Novym roce na nás vlítnou. Bacha na Pedra Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Horrido
Po novém roce už to bude hotové? Jako že mi vysunutí vztlakových klapek bude tlačit nos Bf-109 dolu? Těším se! Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Ucho
310_cibule napsal:
Docházej Němci. Haló, Němci, kde ste?

Třeba wétéčka potají trénujou CoD


Oni se teprve uci jak se strili krz vrtuli, jsou o 20let pozadu. :-)
 
Hoper
ad málo Němců - ono sice v prvním "kole" bylo modrých asi 1:2, ale zase si vemte, že to byli všechno stíhači
a my měli zastavit bombery
takže ty počty zas až tak nehratelné nebyly (v prvním kole)
a ono relativně stačilo i pro zmatek v edruhém kole ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
Ucho napsal:
310_cibule napsal:
Docházej Němci. Haló, Němci, kde ste?

Třeba wétéčka potají trénujou CoD


Oni se teprve uci jak se strili krz vrtuli, jsou o 20let pozadu. :-)


Nepřeháněj, tohle Rolland Garros nechtěně "propíchl" Němcům už v patnáctém a většina z nich to zvládá. Já bych je nepodceňoval, možná i ty klapky se nakonec naučí Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Hoper napsal:
ad málo Němců - ono sice v prvním "kole" bylo modrých asi 1:2, ale zase si vemte, že to byli všechno stíhači
a my měli zastavit bombery
takže ty počty zas až tak nehratelné nebyly (v prvním kole)
a ono relativně stačilo i pro zmatek v edruhém kole Mrknutí


No, skoro by se chtělo říct zaplaťpánbu, že to na poprvé spadlo Mrknutí Myslím, že za těchto okolností bychom nezprznili my bombry, ale německý doprovod nás Šklebící se
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Robo
Praveze ten prvy pokus sme mali velmi pekne rozohrany. Valec jedno Befko ozuzlal a k dalsiemu sa blizil. To iste mi neskor vraveli kolegovia z No.64 - 'akurat sme na tych hajzlov* padali ked to padlo'. Urcite nejaky podly Goebbelsov trik.

* hajzli = Luftwaffe, pozn. prekladatela

Ale ze ked nam dosli info od Command '3-10 come in' tak to malo atmosferu ako kraaava...

Prve kolo bolo celkovo 97 ludi, z toho 41 Luftwaffe. Nie celkom 2:1, plus tam bolo 50+ AI.

Pedrovi silna pochvala ako dvojke - bez ohladu na okolnosti ma kryl, ked nas napadli Befka - breakol som dole v obave, ze som bol vazne zasiahnuty, robil som pri tom dost zurive manevre - ale vsetko bolo OK. Obzriem sa a Pedro furt vo formacii ako keby sa nechumelilo. Šklebící se Dakujem pane! A to nehovorim, ze si potom podal par bomberov.
 
310_cibule
A jen na okraj: pokud by někdo další chtěl ještě zažít, jak to zní, když se návodčí z RAF Fighter Command připojí na všechny kanály a hlásí (anglicky) přesně podle dobového schématu, že (vyjmenovaných) šest perutí (včetně americké Eagle) jde nahoru (oznamuje čtverce) a dvě zatím zůstavají v pohotovosti na zemi (včera to byla na prvních několik minut i 310.) a Robo mu odpovídá, že rozumíme a jsme "ready", tak má stále možnost (tedy má-li a chce-li létat CoD).

Řekl bych, že to má hodně dobrou atmosféru (vždycky se u toho dojetím docela slušně zleju Mrknutí)
Upravil/a 310_cibule dne 03-12-2012 10:45
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Novotny
Jo to mělo fakt sílu. To samé když se ozvala věž(ta samá osoba jako návodčí) a potvrdila mi vizuál nefunkčního podvozku. Takže měkce na bříško. Paláááda.
Jen ten pocit Slámy(Tmavomodrý svět) po prvním bojovém letu je docela hořká pilulka. Šklebící se

Sorry Hopr že jsem to tak dlouho zdržel a tím se to všechno sralo.
 
SepiaX
Byl to opravdu silný zážitek až na můj start kdy jsem si poprvé škrtl křídlem o hangár v obavě abych neškrábl nějakého bratra ve zbrani a při druhém zrození mne to vyplivlo na poli. Když jsem pomaloučku popojížděl ven z klasů náhle můj stroj vyskočil do výšky a při dopadu explodoval viz. kouř na screenech výše.
A aby toho nebylo málo tak když jsme si s kolegou Fixem separovali jedno BF109, tak právě když jsem jej začal častovat olovem a tlačit k zemi spadl server a 109 nám kamsi odwarpovala. Kurnik kdy se mi zase poštěstí mít na dosah 109ku:-(
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,905,000 návštěv