May 18 2024 11:49:50
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD SW help me
 Vytisknout diskuzi
Windows 8
DatavCZ
Zdravím pánové, ve čtvrtek mi dorazí nový kafemlejnek s Win 8 tak bych se chtěl zeptat jestli jsou nějaké problémy.Zatím hru nemám ale chystám se jí koupit ale podle všech je to hodně nestabilní hra Smutný moje sestava bude: Amd FX-8350, 8gm RAM,AMD 7850OC, atd. Mám se na něco připravit? doted jsem hral na staré šlupce šturma 1946 a pohodička.
 
WT_Horrido
Nech si tam nainstalovat Windows 7.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
magot
datav208 napsal:

Zdravím pánové, ve čtvrtek mi dorazí nový kafemlejnek s Win 8 tak bych se chtěl zeptat jestli jsou nějaké problémy.Zatím hru nemám ale chystám se jí koupit ale podle všech je to hodně nestabilní hra Smutný moje sestava bude: Amd FX-8350, 8gm RAM,AMD 7850OC, atd. Mám se na něco připravit? doted jsem hral na staré šlupce šturma 1946 a pohodička.

Následuj bílého králíka!
Upravil/a magot dne 25-03-2013 20:58
 
Hoper
Horri je sice stručný, ale ono totiž k tomu není jaksi co dodat...

jen pro zajímavost - v práci jsme zaregistrovali problém na trase W8 - DELL - usínání (PC), dokonce už byla i jedna BSOD :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
LEON
datav208 napsal:

Zdravím pánové, ve čtvrtek mi dorazí nový kafemlejnek s Win 8 tak bych se chtěl zeptat jestli jsou nějaké problémy.Zatím hru nemám ale chystám se jí koupit ale podle všech je to hodně nestabilní hra Smutný moje sestava bude: Amd FX-8350, 8gm RAM,AMD 7850OC, atd. Mám se na něco připravit? doted jsem hral na staré šlupce šturma 1946 a pohodička.


Přinejmenším se připrav na to, že Ti nepojede FreeTrack...
 
https://www.rcfree.eu
Serza
Tak tak. Win8 je zlo. V nejblizsi dobe mam dostat pracky na notebook, a reinstalace na Win7 bude prvni vec kterou bude treba provest.
 
1stCL_Fucida
Možná bys těm W8 mohl dát šanci, nemyslím, že by byly zase tak strašný. Jsou prostě trochu jiný.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Rumcajs
Někde jsem četl, že CLOD nejede na Win8. Je to už vyřešený?

Jinak Win8 jsou super. Při kdejaké příležitosti se jeden dozví, že to je "Skvělá volba". Nebo, když se povede kliknout na správné tlačítko, které je na obrazovce jedno a je asi 10 x 10 palců velké, napíše "Dobrá práce". Tyhle povzbudivé výkřiky přes celou modrou obrazovku si jistě oblíbíš. Jo a nauč se posuňkovou řeč. Win8 má posunky rádo. A proto ty gestures vypadají jinak myší, jinak track ballem a jinak na dotykovém displeji. No takže si k tomu pořiď překladový slovník. Dobrá zpráva je, že se normálně vypadající Start button dá doinstalovat. Jsou na to softíky třetích stran. Některý i zdarma.
 
clone9cz
Nestabilní je relativní pojem. Zkus tady hledat "bcdedit" a uvidíš, jak je nestabilní RoF na W7 32bit, když si klon hraje na neumětela.
 
http://www.wwii-illusion.net
falkon
Kolko z vas, co Win 8 kritizujete, ich naozaj denno-denne pouzivate? Mrknutí Kolko z vas tu len tlmoci "dojmy" co si niekde precitali/zapoculi?! Mrknutí

Osobne Win 8 pouzivam denne (na pracovnom PC - Windows 8 Pro), poslednou dobou hlavne cez vzdialenu plochu a spokojnost. Ani menu som nepotreboval instalovat, vsetko potrebne mam v Quick Launch-i, ked uz do menu leziem, tak programy dohladavam "vpisanim" casti nazvu. Nic take co tu popisuje Rumcajs som nepozoroval (ani po instalacii ani nikdy potom), tak neviem... Rumcajs je asi jinej gang Vyděšený

Just my 2 cents... Mrknutí
Upravil/a falkon dne 27-03-2013 11:00
 
WT_Horrido
Ano, W8 jsou jenom trochu jiné, všechno je to dost relativní a ve vzdálené ploše excelují každý den, ale nech si tam nainstalovat Windows 7.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
CSL1_Talbot
asi jinej gang Vyděšený
Si zabil Mrknutí
[img]http://www.ulozisko.sk/obrazky/700632/sigpic3393_11.gif[/img] is not a valid Image.
 
Rumcajs
"Skvělá volba" je hláška při volbě aplikace z App Storu. "Dobrá práce" když se to těm Windows podaří nainstalovat. Gestures jsou integrovaný do Window 8 od začátku, to snad nikdo nerozporuje. I když, Falcon můž být z jiného oddílu. Tak lovu zdar odborníku.
 
falkon
JJ, zrejme iny oddiel.... Gestures nepouzivam, aplikacie z AppStore takisto nie. Pouzivam to ako workstation/server (rovnako ako predtym Windows 7), nie ako tablet Mrknutí

EDIT: Jo, a pouzivam EN verziu - cesky (ani slovensky) preklad vazne nemusim... Mrknutí
 
Hoper
hmm, divný, neodeslal se mi příspěvek...

tak znovu :) - falky, na čem jedeš BoBka ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
falkon
Na starsom notase & PC s Win 7.
 
falkon
datav208 napsal:
... nový kafemlejnek s Win 8 tak bych se chtěl zeptat jestli jsou nějaké problémy. ...


Jo a mimochodom... zda sa, ze TF patch v1 opravil aj problem s kompatibilitou na Windows 8, takze snad ziadne problemy by uz byt nemali... Úsměv
 
310_Pip
chodí na Win8 freetrack či ne?
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
clone9cz
BoBka nebo CloDka, hlavně, že je odpověď správná, byť se v tom nikdo nevyzná.
 
http://www.wwii-illusion.net
LEON
310_Pip napsal:

chodí na Win8 freetrack či ne?


Už to tu padlo, nechodí. Pod Win8 si zkrátka zatím nezalítáš... Prý FaceTrack NoIR funguje pod Win8, ale to nemám jak vyzkoušet.
 
https://www.rcfree.eu
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,336 návštěv