May 18 2024 13:00:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD SW help me
 Vytisknout diskuzi
Windows 8
DatavCZ
LEON napsal:

310_Pip napsal:

chodí na Win8 freetrack či ne?


Už to tu padlo, nechodí. Pod Win8 si zkrátka zatím nezalítáš... Prý FaceTrack NoIR funguje pod Win8, ale to nemám jak vyzkoušet.


Našel jsem FIX a pod Win 8 to už fachá bez problémů
 
LEON
Já jsem včera nainstaloval zkušebně Win8-64 a zkusil jsem FreeTrack s VX800 kamerou, abych si to ověřil na vlastní kůži, šlape mi, FIX jsem nestahoval. Testoval jsem to na War Thunder.
 
https://www.rcfree.eu
Serza
Rikam panove, je to zlo. Nahodit Sedmicky, vsude.

Rikam z pozice nekoho kdo (ted uz asi dva mesice) Win8 deno denne pouziva. A deno denne je nasrany do miry, kdy je rad, ze kazde druhe slovo neni sprostarna.
 
alfik
Viděl jsem před asi deseti dny takové video, kde nějaký nadšenec ukazoval 10 věcí proč W8 jo, no a já tam viděl 10 věcí, kvůli kterým W8 zásadně nikdy Úsměv
Hned za tu první bych mu nakopal do koulí, kdyby je ten ubožák měl: představte si, co to hovado považovalo za největší výhodu - fejsbůk přímo na ploše! Můjtybóžedočehostodušidal!
 
Rumcajs
M$ to s Win 8 přehnali. Dostali za to od světa přes držku ve formě váznoucích prodejů. Spíš je to tak, že Win 8 se prodávaj jen natlačené s novýma počítačema. Korporátní sféra na ně skoro kašle. A zde došlo na Horridův postulát fungujícího trhu. Budou Windows 8.1. Dokonce to má být ve formě service packu a tedy by se za to neplatilo, kdo má koupeno Win 8. A M$ budou snad tak hodní, že vrátěj Start button a klasickou plochu jako volbu. Jak rozkošné, ne?
K dočtení třebas zde http://www.techra...h--1150370.
 
Serza
No asi tak. Nedostat Win8 legalne s novym NTB, tak si klidne nainstaluju Win7, a to i kdybych nemel legalni kopii "Sedmicek".

A to se velmi tvrde posledni rok drzim zasady, ze pokud neco neni dost dobre abych za to dal penize, tak to vlastne nema cenu ziskat ani ilegalni cestou. Pokud se mi neco velmi libi, chci snad podporit tvurce, ne?
 
DarkTatka
Ted jeste oddelat to priserne UEFI aby se na koupene stroje daly instalovat i jine operacni systemy a mozna na chvili prestanu pred spanim pichat spendliky do jejich loga.
 
Rumcajs
UEFI je zatím dost vyjímečné zviřátko. To máš nějaký prominentní noťas nebo nějaký mobilní zařízení, že tam máš UEFI?
 
DarkTatka
Radsi to zabit driv nez se to rozsiri Úsměv Ja svuj ThinkPad doufam jeste chvili menit nebudu muset.
 
DatavCZ
LEON napsal:

Já jsem včera nainstaloval zkušebně Win8-64 a zkusil jsem FreeTrack s VX800 kamerou, abych si to ověřil na vlastní kůži, šlape mi, FIX jsem nestahoval. Testoval jsem to na War Thunder.


Mě to bez toho FIXU nejde asi to bude Steamem Smutný
 
LEON
datav208 napsal:

LEON napsal:

Já jsem včera nainstaloval zkušebně Win8-64 a zkusil jsem FreeTrack s VX800 kamerou, abych si to ověřil na vlastní kůži, šlape mi, FIX jsem nestahoval. Testoval jsem to na War Thunder.


Mě to bez toho FIXU nejde asi to bude Steamem Smutný


Hází to nějakou chybu? Nejde aplikace FreeTrack? Nebo nejde FreeTrack ve hře?
 
https://www.rcfree.eu
DatavCZ
LEON napsal:

datav208 napsal:

LEON napsal:

Já jsem včera nainstaloval zkušebně Win8-64 a zkusil jsem FreeTrack s VX800 kamerou, abych si to ověřil na vlastní kůži, šlape mi, FIX jsem nestahoval. Testoval jsem to na War Thunder.


Mě to bez toho FIXU nejde asi to bude Steamem Smutný


Hází to nějakou chybu? Nejde aplikace FreeTrack? Nebo nejde FreeTrack ve hře?


FreeTrack nemám ale hra při spuštění nehodí žádnou hlášku a vůbec to nenajede jen s tím FIXEM to funguje.Mám origoš hru a ze Steamu se to nainstalovalo a aktualizovalo na poslední patch bez problému.
 
310_Pip
no a která hra vlastně? jaký fix? jediný co vím je, že Win8 a Steam, ale jestli mluvíš o Il-2 1946 či Cliffs of Dover nebo o něčem jiným...
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
DatavCZ
310_Pip napsal:

no a která hra vlastně? jaký fix? jediný co vím je, že Win8 a Steam, ale jestli mluvíš o Il-2 1946 či Cliffs of Dover nebo o něčem jiným...


O Cliffs of Dover vždit je to vlákno na nej neÚsměv
 
Serza
Vlakno na Osmicky, hele :-P
 
DarkTatka
Ve foru Il2 Cliffs of Dover - Diskuse, tak ja bych rekl ze se datav208 pta uplne spravne Úsměv
 
Serza
My bad.
 
310_Pip
datav208 napsal:

Zdravím pánové, ve čtvrtek mi dorazí nový kafemlejnek s Win 8 tak bych se chtěl zeptat jestli jsou nějaké problémy.Zatím hru nemám ale chystám se jí koupit ale podle všech je to hodně nestabilní hra Smutný moje sestava bude: Amd FX-8350, 8gm RAM,AMD 7850OC, atd. Mám se na něco připravit? doted jsem hral na staré šlupce šturma 1946 a pohodička.


vidím Il-2 1946 a Win8, později se řešil freetrack, steam a fix (taky War Thunder), o CLODu tu v podstatě nepadlo ani slovo...
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
falkon
datav208 napsal:
Mám origoš hru a ze Steamu se to nainstalovalo a aktualizovalo na poslední patch bez problému.

Neviem ci je to este aktualne, ale ak mas len instalaciu IL-2 Cliffs of Dover zo Steamu, tak doporucujem nainstalovat tiez Team Fusion v1 (3.00) Mod. Az s tymto modom CloD beha pod Win8 bez akehokolvek nutneho zasahu.
 
DatavCZ
falkon napsal:

datav208 napsal:
Mám origoš hru a ze Steamu se to nainstalovalo a aktualizovalo na poslední patch bez problému.

Neviem ci je to este aktualne, ale ak mas len instalaciu IL-2 Cliffs of Dover zo Steamu, tak doporucujem nainstalovat tiez Team Fusion v1 (3.00) Mod. Az s tymto modom CloD beha pod Win8 bez akehokolvek nutneho zasahu.


jo je to aktuální díky podívám seMrknutí nejsou žádné problémy s instalací?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,716 návštěv