May 24 2024 02:52:52
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Padání simu
AH_Enty
Ahoj,

mám problém, když si rozjedu sim, nechám natáhnout misi tak těsně před 100% mi to kompletně spadne a sim zmizí.
A to bez jakékoliv hlášky.
Nevíte někdo, co by pomohlo k normálnímu běhu, když už jsem si pořídil novou grafiku a chtěl to zkusit na lepších detailech?

Díky

AH_Enty
 
Paulus
Online či Offline misi, dělá to jen některá konrétní mise?
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
falkon
Cista instalacia zo Steam-u, alebo s instalovanym TF patchom (ktora verzia?), prpadne s nejakymi inymi modmi (SweetFX, Swastika, ... )?
 
Bierglass
Vyzkoušej jestli ti to dělají i jiné hry.V případě ,že ano tak asi vadný zdroj.V případě, že ne tak asi vadný CloDMrknutí
 
Baron
AH_Enty napsal:

Ahoj,

mám problém, když si rozjedu sim, nechám natáhnout misi tak těsně před 100% mi to kompletně spadne a sim zmizí.
A to bez jakékoliv hlášky.
Nevíte někdo, co by pomohlo k normálnímu běhu, když už jsem si pořídil novou grafiku a chtěl to zkusit na lepších detailech?

Díky

AH_Enty



Pokial mas Windows XP 32 bit, ani dalej necitaj, ClOD pod DirectX 9 nebezi.

K tomu, preco ti to pada (za predpokladu ze pouzivas iny system ako XP): chybaju ti niektore subory, resp. niektore su zle stiahnute. Over si integritu medzipamate hry. Postup je takyto: otvor si Steam, chod do polozky MOJE HRY, oznac si IL2 Sturmovik: Cliffs of Dover, klikni na to pravym mysitkom, daj VLASTNOSTI. Ukaze sa ti tabulka s piatimi zalozkami. Vyber tu s napisom MISTNI SOUBORY a tu pouzi OVERIT INTEGRITU MEZIPAMETI HRY. Pockas az ti to cele prebehne, preto ze opravi poskodene subory a doplni chybajuce.

EDIT: jo este som si spomenul, ze problem moze byt priamo v aktualizacii Windows. Po posledej aktualizacii hra pada (btw, mne ten blby update zhadzoval i ROF), takze pokial ho mas v kompe, chyba je tam. Treba dat aktualizaciu z PC prec, a vsetko bezi OK.
Hals - und Beinbruch!
 
JanoD
ahoj,
mne to pred tyzdnom zhruba zase zacalo padat, uplne bez priciny, velakrat aj bez akejkolvek hlasky. Dnes som si pre istotu prezrel instalovane updaty windovsu a ten nestastny update KB2670838 tam bol zas.
Zrejme som ho zabudol odstranit zo zoznamu a pri nedbalom install all som ho mal zas.
 
AH_Enty
Je to jasné. Mám XP. Základní verze běhala, po patchi to nefunguje. Kvůli nim si systém měnit nebudu, když vše ostatní běhá v pohodě.
Ať si to tedy strčí někam, stejně je to mrtvý.
Šklebící seNaštvanýŠklebící se
 
falkon
Som presvedceny ze na podpore DirectX TF patch nic nemenil... takze ak ti to skutocne pred patchom behalo, tak by skor mohol byt problemom nenainstalovany/stary .NET framework. V XP bola myslim standartne 3.5, vo Win 7 verzia 4.0, TF patch bol (tusim) prekompilovany nad .NET 4.0 (a 4.5 tiez podporuje). Preto sa moze na prvy pohlad zdat, ze vo Win 7 CloD funguje, ale nad XP nie.

Mohol by si prosim overit, ake vsetky verzie .NET Framework-u mas nainstalovane? Pokracuj podla tohoto navodu, alebo tiez tohoto. Vo Win7 mozes tiez skontrolvoat nainstalovane verzie v adresari "c:\Windows\Microsoft.NET\Framework" (neviem ako v XP -- skus tu istu cestu).

Skus si tiez nainstalovat/preinstalovat .NET framework 4.0.X (najnovsiu verziu), a keby to nepomohlo tak skus nainstalovat aj 4.5.
 
Baron
AH_Enty napsal:

Je to jasné. Mám XP. Základní verze běhala, po patchi to nefunguje. Kvůli nim si systém měnit nebudu, když vše ostatní běhá v pohodě.
Ať si to tedy strčí někam, stejně je to mrtvý.
Šklebící seNaštvanýŠklebící se


Hm Enty, a co takto napisat aku konfiguraciu vlastne mas? Napr. aj ake XP mas. 32? 64? Chces aby sme ti poradili, ale zakladne veci nam neuvedies...
Hals - und Beinbruch!
 
beermajkl
je možné že příčinou mého padání CLOD s TF patchem je Windows7 32 bit?nechce to 64bit?

Intel(R)Core(TM)i5-2400 CPU@3.10GHz (4GB RAM)
model H67MA-UD2H-B3
AMD radeonHD 6800 series
windows 7 32bit
Upravil/a beermajkl dne 30-04-2013 08:41
 
WT_Horrido
Příčinou je CLOD.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
beermajkl
Úsměv
 
Baron
AH_Enty napsal:

Je to jasné. Mám XP. Základní verze běhala, po patchi to nefunguje. Kvůli nim si systém měnit nebudu, když vše ostatní běhá v pohodě.
Ať si to tedy strčí někam, stejně je to mrtvý.
Šklebící seNaštvanýŠklebící se


Vyskúšaj toto, mohlo by to pomôcť - ide o DX10 a DX11 pre WinXP 32 bit:

http://www.softse...ws-XP.html

http://floads.com...2+bit.html


beermajkl napsal:

je možné že příčinou mého padání CLOD s TF patchem je Windows7 32 bit?nechce to 64bit?

Intel(R)Core(TM)i5-2400 CPU@3.10GHz (4GB RAM)
model H67MA-UD2H-B3
AMD radeonHD 6800 series
windows 7 32bit


ClOD nejde pod DirectX 9. Podpora DX9 bola oficiálne ukončená už dávnejšie, takže pokiaľ máš v kompe DX10 a vyšší, ClOD ti pobeží. Ja mám 64 bitové W7, a ClOD mi beží stabilnejšie ako Rise of Flight. Týka sa to verzie 1.11, 3.0 a aj 3.01.

EDIT: W7 32bit pracujú s DX10 a DX11. Pokiaľ ti ClOD padá, tak máš buď nainštalovaný posledný update W7 (odporúčam odinštalovať, zhadzuje to viac programov, nielen ClOD) alebo máš zle nainštalovaný patch.
Upravil/a Baron dne 30-04-2013 10:45
Hals - und Beinbruch!
 
beermajkl
patch jsem instaloval podle manuálu kerý byl přiložen k němu i podle instruktážního videa na Atagu ale bohužel pořád nastávaly komplikace,takže netuším.díky
 
Baron
beermajkl napsal:

patch jsem instaloval podle manuálu kerý byl přiložen k němu i podle instruktážního videa na Atagu ale bohužel pořád nastávaly komplikace,takže netuším.díky


Pozri si posledný update na Windows, vyzerá to tak, že ti ho zhadzuje on. Číslo toho patchu je kdesi tu na fóre, ja si ho žiaľ nepamätám.
Hals - und Beinbruch!
 
SepiaX
Update je KB2670838, už ti to tu JanoD dával.
 
WT_Horrido
Nebo celá instalace IE 10...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Opitze
reinstall windows, radši dvakrát ....
 
beermajkl
sephia-ten už mám smazanej
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-05-2024 07:41
Zkusil bych se zeptat na fóru 310raf.com

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

34,926,357 návštěv