May 18 2024 11:27:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
AH server-konec
Hoper
bylo by hezké, kdyby se tu ozvali všici, co kdysi na AH lítali...

a co na to Enty nebo Čutora (a ten pán, co mu pomáhal spravovat server) ? :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Merten
Pánové DÍKY MOC Úsměv
 
Joe Hallenbeck
Díky, kluci za vaši práci, která byla pro nás zárukou zábavy! Děkuji!
313_FlyBoy
RY-C
 
CR_ARNOLD
Ahoj, vzpomínám.....LP2004.... Petras, Cassius, Ikar..... a AH ....

Díky klucí
 
www.presneletani.cz
Achileus
diky panove za ty super polety .. hodne stesti
 
jg26.achileus.cz
Hans-Assi
DíkyMrknutí
 
Mive
Díky za skvělou zábavu.
 
RH_Svagi
Díky moc pánové za server, taky jsem tam začínal. Vzpomínám si, jak jsem se na AH, nemohl dostat protože byl úplně plny... Jo to byly časy...
Velká škoda toho, že server byl nastavený tak, že se dali cíle zničit a otočit během 15 minut. My vždy stoupali někde u nás a jak již jsme měli výšku, tak se otočila mapa :-(. To byl také důvod, že mi z RH tam přestali chodit. Což je velká škoda.
To už Vážně nejde zachránit? Aspoň ty mapy by byla škoda je někam nedat na server.
 
lochness
RH_Svagi napsal:

Díky moc pánové za server, taky jsem tam začínal. Vzpomínám si, jak jsem se na AH, nemohl dostat protože byl úplně plny... Jo to byly časy...
Velká škoda toho, že server byl nastavený tak, že se dali cíle zničit a otočit během 15 minut. My vždy stoupali někde u nás a jak již jsme měli výšku, tak se otočila mapa :-(. To byl také důvod, že mi z RH tam přestali chodit. Což je velká škoda.
To už Vážně nejde zachránit? Aspoň ty mapy by byla škoda je někam nedat na server.


3 stranky diku, ale za posledni rok a pul mozna 20 ruznych jmen, co se na servr prihlasilo, z toho pulka borci z Ruska. Na pokusy o oziveni nulova reakce. Nerad to rikam, ale komunita o osudu rozhodla uz davno a jen diky Entymu, Cutorovi a Tiborovi to servr dotahl az sem, rekl bych. Cista verze stareho Ila proste netahne.
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
RH_Svagi
To s tebou musím souhlasit, co se týče inovací, tak si nepomatuji, že by se s nějakou rozumnou inovací na AH přišlo, nepočítám ty dle mého názoru nesmyslné pokusy a to, že po přistání se muselo zaklínovat kolo, jinak se ti odečetlo letadlo, nebo si nemohl dát plnou nádrž atd. Je to velká škoda, že tak dobrý server (nastavení obtížnosti a planesetem)s čístou verzí je fakt jako šafránu. Nemyslím si že nikoho čistá verze netáhne, koukni třeba na OREL_WAR tam je každý den někdo, jen škoda toho nastaveni obtížnosti.
 
xHorst
Diky panove za pekelnou praci!

S!
[img]http://i74.photobucket.com/albums/i255/xHorst/Avatar/founder_gold_en_zps81618c02.png[/img] is not a valid Image.
40.StL_Horst
 
Patrikhuhu
To sem tedy musím po letech zase napsat... Úsměv

Díky moc kluci!
 
Topper-Czech
Chlapi díky za nekonečné hodiny u Šturma! Především sérii Masomlejn na "naší" speciálce nikdo nepřekoná a nebude nikdy zapomenuta. Howgh
 
http://www.e-airport.wz.cz
313_OTU_oblak
A byl poslední dobou AH server na hyperlobby ? Protože pokud ne, tak to byl kámen úrazu a nízké návštěvnosti. Dejte ho na hyperlobby a lidi se vrátí.

Ad mapy - co si pamatuju, nebyly špatné (až na vyjímky)

Ad nastavení ikon - mne se líbilo, full realisti chodili jinam.
 
AH_Cutora
Ahoj,

Jen krátké info:
Web www.aholubi.org vyprší dne 26.11.2014.
Doména www.aholubi.org vyprší dne 14.12.2014
Ke dnešnímu dni jsem provedl zálohu webu a databáze se členy a příspěvky.

IL2 DS ani nevím jestli jede. To že server běžel posledních cca 6 let je jen díky Entymu, já na to už neměl energii. S příchodem rodiny a hypotéky jsem změnil žebříček důležitosti, zdědkovatěl jsem.

Byly to moc faj n roky a jsem moc rád že jsem byl součástí tohohle všeho. Občas sem na diskusi snad zavítám.

Mějte se lidi a clear six!
 
310_cibule
Entymu díky za těch šest let, Tobě, Martine, za ty roky předtím.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Rufu
Díky za moc hezká léta na AHčkách.
První online polet s TS,moc super hromadné speciálky,tréníngy na ně :-)
No,doba jde dál a lidé se mění.

Ps: doufám že alespoň tenhle web ještě chvíli vydrží.
 
marasek
Díky Mrknutí !
 
www.virtualnikokpit.cz
Kukuloo
Dik za prve virtualne krociky. Moj prvy onlajn sostrel - sejmul som s Bf-109G2 s podvesmi naky sturmovik nad Novorosijskom a ten pilot mi pisal ze jaky som geroj dat dole sturmajza s G2kou a podvesmi... a ja som nevedel ani poriadne pisat do chatu Šklebící se Krasne to bolo Úsměv
Letka_13/Kukulo
 
veikso
Tys byl vždycky číterŠklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,185 návštěv