May 18 2024 09:59:37
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS SW help me
 Vytisknout diskuzi
TrackIR 5 - problém
1stCL_Novotny
Pánové, dámy.
Mám tu jistý problém s TrackIR 5. Naprosto nechápu proč tato věcička nedetekuje IL-2 BoS po zapnutí a tím ignoruje hru jako takovou.
Opětovná přeinstalace zařízení i následná přeinstalace BoS a problém přetrvává. Při zkoušce v RoF vše OK!!! Následně BoS nic.
Upřesním že je to škatulková verze prodávaná u nás a provozovaná (pro mne naprosto nesmyslně) přes Steam. Tudíž je to ta verze s osmi eroplány.
Prosím nemáte někdo náznak možného řešení? Jinak to Medvědovi nerozchodím a to by ho asi krapet mrzelo. Úsměv Mrknutí

..... Napadá mne zda to nemá nějaký problém s tím spouštěním přes Steam???

Předem dík za snahu. Úsměv
 
Rumcajs
Novotňas, aktualizuj si seznam her. Je to někde v menu TIRu. Tuším něco jako "Check for game updates".
Non est specifica
 
Paulus
Asi to bude stejný problém, jako jsem měl já. Používám Free Track a taky mi nešel. Zkus tohle:
A temporary solution for TrackIR 3 issue wass found and implemented. Start the game, then close it, find the configuration file in <game folder>\data\startup.cfg, find the section [KEY = input] and set the parameter as shown: old_trackir = 1
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
1stCL_Novotny
Dík za odpovědi a nápovědu!
Rume, aktualizace je provedena jako druhý úkon po instalaci. Takže moc tomu nevěřím, ale zkusím vše ještě jednou. Dík moc.

Paulusi zkusím a uvidíme.

Zatím borci. Mrknutí
 
BP_Madvlk
Já mám taky steam verzi a chodí to normálně.Ale musel jsem updatetnout ten seznam her....poprvé mi to taky nedetekovalo.Ale mám Tir4.
 
Baron
Novi pozri ci mas verziu 5.2.2. Malo by to sice fungovat aj so starsimi verziami, ale zicher je zicher. Samozrejme updatuj zoznam hier - viem ze si to uz robil (pisal si o tom) ale po udate bezi TrI bez problemov.
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Novotny
Kucí nejsem úplný jouda přes PC. Samo že jsem neinstalil starou verzi, ale stáhnul tu 5.2.2.
Když pročítám Vlčákovo řádky tak mám pocit že to asi opravdu nenacuclo vše jak mělo. Úsměv

Snad se to umoudří. Úsměv

Každopádně děkuji všem! Úsměv
 
Hoper
jouda samo jsi
co ten startup.cfg ? a když ti to jede přes steam, není ten konfigurák ještě někde zdublovanej ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Pepe
Kluky, při přehrání tracku v BoS, který jsem nahrál jak v misi, tak online, mi nefunguje FreeTrack v kabině. Mimo letadlo to jde s myší, ale v cockpitu je stále ten pohled ze hry a dokonce velmi zazůmovaný. Neví někdo jak to udělt, abch se v tracku mohl rozhlížet a zůmat? Díky p
PS: Aby FreeTrack vůbec mohl v BoS fungovat, muselo se dopsat do řádku v conf. starup old_tracir = 1
 
Rumcajs
Ahoj Pepe, obávám se, že nahrávání misí v BOSku je zatím polotovar.
Co se týká FreeTracku, je tu alternativa která se jmenuje OpenTrack. Open track nepotřebuje ten přepínač, podporuje jak snímání těch třech diod FreeTracku, tak případně snímání ksichtíku bez diod.
Nicméně ani Open Track neřeší nedodělanost BOSkovýho nahrávání.
Non est specifica
 
Baron
Pepe, stlac Alt+F1 a mas volny pohlad v kabine. Ked chces ten pohlad, ktory zachytila kamera pocas letu, stlac ctrl+F1. Dalsie ovladanie tracku najdes v settingoch.
Hals - und Beinbruch!
 
Pepe
Děkuji za rady. Ta klávs.kombinace funguje, ale já jsem mačkal ze zoufalství co se dalo a zrovna tuhle kombinaci jsem asi vynechal kurva drát. Máš u mne Barone veliké plus Úsměv
PS: Ty klávesy tam jsou: Camera: Head unlinked cockpit. Musel jsem ji stisknout, ale asi jsem změnu nezaregistroval.
Upravil/a Pepe dne 12-02-2015 17:36
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,901,694 návštěv