May 18 2024 12:48:16
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
Air Domination BoS
alfik
No, "Zaklínal" jsem dvakrát, jednou na normál a podruhé na hard... další DLC bude až na jaře...
"Kovové Ozubené Kolečko Z Pevného Materiálu" mě netáhne (blbej příběh) a "Radioaktivní Spad 4" dtto (nelogický svět).
Deliverance taky na Vánoce určitě nevyjde.
Takže, pokud se donutím vylítat si ty letadla, mohl bych se věnovat BoSu Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Baron
313_Nevo napsal:

alfik diki za preklad, snad sa tam zacne par ludi v nasom case schadzat, zatial je to dost opominane.. Baron spolieham na teba Mrknutí


Neboj priateľu určite nakuknem Mrknutí Aspoň budete mať čo zostreľovať Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
Vladimir
oprava - přesunuto do Oblíbené knihy
 
olda Olde maly
Tak jsem včera a předevčírem nakouknul na AD server od 72AG. Nemít mapu to je nějaká novinka? Nejsou i na jiných servrech. Nejede mi tiskárna, takže si ji ani nevytisknu. Nebo existuje nějaká finta? Zdá se mi tam málo cílů. Na to že tam Němčouři měli skoro půl milionovou armádu se spoustou techniky. Ale jinak celkem dobrý na to že tam kromě mě nikdo nebyl. Hlavně s Bf. Úsměv
 
Rumcajs
Oldo, mapa je přes O jako Objectives.

Server 72AG je server, kde se někdy schází 72AG. Normálně tam nikdo jinej nechodí, ačkoli je to otevřený. Omrkni Wings of Liberty a Fighting Legends, případně 2 oficiální servery.

Pozemních cílů je obecně limitované množství. Jednak infanterie jako taková není vůbec. Jsou tanky, děla, různé AAA, sklady, továrny, letiště, vláčky, autíčka, statický letadýlka. Je jich tolik, kolik jich na mapu dá tvůrce mínus to, co už někdo zlikvidoval. Nedá se ale čekat, že by toho byly historicky věrná množství.
Non est specifica
 
olda Olde maly
Na WoL jsem už párkrát byl i na těch ofiko. Na FL tedy ještě nee. A jelikož jsem línej si už čtyři roky nainstalovat FreeTrack. Tak lítám raději s ILem. Hodně dole a dozadu je z něho prd vidět, tak mi to tak nevadí. Ale na stíhačku je to už dnes velký hendicep.
 
313_Nevo
zial tento server je dost mrtvy v nasich casoch. mam pocit, ze dynamicke online mapy uz nejak nikoho nezaujimaju..
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
olda Olde maly
A to mě zase jo. Úsměv Před chvílí jsem tam potkal Novotňase. Pak mi to spadlo. Smutný
 
313_Nevo
Pozeram ze chlapci zo 72AG konecne pustili riadny update. Snad sa tam stretneme v hojnejsiom pocte niekedy. Stvrtok? bo inak budem musiet lietat len ten WT Úsměv


72AG_Crusader:

Hello everybody!
I was busy in rebuilding mission and working with hoster on setting up IL2 stats. So, now we are finished and i would like to present you whole new Air Domination mission, and its updated concept:
 
Air Domination Server by 72AG.
up to 84 players

 



Server's TeamSpeak 3:
72ag.ru


Server's Features:

 
[*]Area capture in one long lasting mission.
[*]Moving ground forces: advancing mechanized units, defending anti-tank guns and armors.
[*]Combined ground forces: enginery, AT guns and warehouses.
[*]Unlock modifications and replenish aircrafts with supply missions.
[*]List of available modifications is defined by players via discussion here at our forum (at this topic).
[*]Airfields can be fully destroyed to stop any activity.
[*]AA (anti-aircraft guns) level - average. Flac38 is used as 61-K.

Victory is granted to the team seized the whole map or goes to the team with biggest score if mission ran out of time.

Destruction of warehouses greatly simplifies the destruction of the entire target (50%).

Statistics refreshes upon mission end.

Number of aircrafts determined by server administration to keep gameplay balanced and interesting,  taking into account the wishes of the players on the forum.

 
 
Mission briefing:


1. Possible ground targets
Warehouse – field warehouse of advancing/defending ground forces
Front Airfield – airfield closest to frontline, resupplying it opens up aircraft modifications.
Rear Airfield – rear airfield with standard planeset and some amount of modified aircrafts available.
North Attack Group
South Attack Group
North Defense Group
South Defense Group
 
2. Objectives
To win the mission the Luftwaffe and the Red Air Force should help their ground units break the frontline
and advance deep into enemy territory.
 
3. Moving frontline
To move frontline teams have to destroy BOTH north and south enemy defense/attack groups.  Team's ground forces
immediately pass the offensive and advance front line forward. Germany - to the East, the Soviet Union - to the west.
 
4. Airfields and planes
As mission starts both teams have 2 front, 2 rear and 1 supply airfields.
As frontline moves the losing team moves its front fields closer to rear ones. Losing too much of a territory leads to losing
front field(s)
The winning team moves its front fields following the frontline at a safe distance.
Front and rear fields can be blocked (closed) with airstrike. Rear fields take more damage to close.
Closed fields can be re-open with supply mission.
Recently moved front field has standard planes. Supply mission unlocks modified planes.
Rear fields have standard planeset and very limited amount of modified aircrafts always.
Number of planes can be replenished with supply mission.
As soon as closed (blocked/destroyed) field is re-opened with supply mission it gets advanced planeset available.  
 
5. Supply
Fields can be supplied by means of special supply planes available at supply field.
Supply fields can not be destroyed, as well as anti-aircraft guns on them.

 
6. AA guns
Each of ground targets and airfields protected by three 20 mm automatic anti-aircraft guns and three anti-aircraft guns of large caliber.
AA skill level - average.
Accuracy and range of anti-aircraft guns protecting supply fields - maximum, amount - mission impossible Mrknutí
 
7. Ground targets
At each stage of the mission, there are two attack groups and two defense groups. Their structure also includes the field warehouse.
Attack group is a cluster of tanks and armored vehicles moving toward defense group.
Attack group starts moving 15 minutes after last frontline change or with first air attack or with any friendly aircraft getting close.
Red flare will be fired when group start moving.
Defense groups are anti-tank artillery, self-propelled anti-tank guns and armored vehicles.
Self-propelled anti-tank guns and armored vehicles will move to firing position with any enemy or friendly aircraft in sight.
Tanks, self-propelled anti-tank guns and armored vehicles of both teams initially stationed at their field warehouses before they start moving
to their firing positions. Anti-tank artillery stationed at firing positions.
Each attack/defense group has total of 16 units. To destroy group You need 12 of 16.
Destroying field warehouse is equal to destroying 8 units.
 
8. Mission stages, victory conditions
The team first to destroy BOTH enemy ground groups wins the stage. No matter what part of the map this happened.
Attack group with no air support loses by default. This way ground units left for themselves will keep fighting
at the same two stages changing roles over and over and over.
Mission has 5 stages and starts at Stage 3 with Germany attacking. If Germany defeated at Stage 1 - the Soviet Union wins the mission.
Germany wins mission by defeating Soviet Union at Stage 5.

 
Ask to moderator: fix this post in head of the topic, please
 
p.s.
i'm sorry for my english
p.p.s.
Huge THANKS to 72AG_BlackWing for help with translation Mrknutí

Upravil/a 313_Nevo dne 02-12-2015 14:44
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
CSW_Cassius Chaerea
Včera jsem tam byl a koplo nás to. Je tam nutná nějaká registrace?
 
313_Nevo
nejaky ten tyzden-dva vzad sme nemali problem. kazdopadne som nikde nic o registracii necital
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
1stCL_Fucida
Cassi, včera to prej kopalo všechny všude. Nejspíš problémy s připojením na master server...
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
olda Olde maly
JJ. Mě to vykoplo něco kolem půl deváté. dnes nás tam bylo před osmou devět. Úsměv
 
Letecz
Ahoj Nevo a všichni [img]http://forum.virtualfighters.cz/images/smilies/icon_salute.gif[/img] is not a valid Image.

Přemýšlím jestli si BoS nepořídit pro občasné online zalítání. Ale jak tak čtu, moc lidí to nelítá. Kde teda všichni jsou? Ve starém Sturmu nebo na jiných serverech? Zajímala by mě hlavně dynamická mapa a spíš bombardéry než stihačky nebo se nechat někým vozit jako střelec Úsměv
 
http://www.onlinesimulatory.cz
Paulus
Všichni co lítáme letecké simy, a není nás moc, jsme se rozptýlili do CLOD, BOS/BOM, DCS, ROF, WT, snad jsem na nějaký nezapomněl. V CLOD, BOS/BOM večer létá nejvíce postižených…Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
313_Nevo
Vitaj letecz, to je doba Úsměv

hned skraja, ja som BOS uz odinstaloval.
ked uz nieco pustim tak je to CLOD. mala by sa tam spustit opat tento rok dynamicka kampan Storm of War s dostatocnym vyzitim pre bombardakov. tak snad to coskoro rozbehnu Mrknutí
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Letecz
A bude tam Wellington nebo Blen s možností multicrew? To se hlásím jako střelec do posádkyÚsměv
 
http://www.onlinesimulatory.cz
magot
@letecz
starej šturm online leda specky co se občas dělají na AOE, teď bude ten Bismarck2, vesměs to bývají bombardovací akce

A jinak na bombardéry bude lepší CLOD, kór kdyby dokončili Wellington.
v BOS za Rusi nejsou žádné střední nebo těžké bombardéry, za LW jen He-111 (později bude Ju-88) jsou tam malý mapy a zaměřovače arkádový generický, takže není moc o co stát za ty prachy ..
 
313_Nevo
multicrew urcite v CLOD funguje (teda hadam ze urcite Úsměv ). zatial je tam momentalne Blen, ale ma byt aj Welous, ale to je zatial hudba buducnosti.

pravdu povediac v Blenovi som este nesedel, ale uz som nad tym par krat v teoretickej rovine uvazoval, tak sa snad hecnem Úsměv
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
1stCL_Fucida
magot napsal:

@letecz
starej šturm online leda specky co se občas dělají na AOE, teď bude ten Bismarck2, vesměs to bývají bombardovací akce

A jinak na bombardéry bude lepší CLOD, kór kdyby dokončili Wellington.
v BOS za Rusi nejsou žádné střední nebo těžké bombardéry, za LW jen He-111 (později bude Ju-88) jsou tam malý mapy a zaměřovače arkádový generický, takže není moc o co stát za ty prachy ..


Magote, mapy mi malé nepřijdou (malé ve srovnání s čím?). Jen je jich zatím velmi málo.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,632 návštěv