May 18 2024 12:35:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 2
olda Olde maly, Ace14

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of flight - diskuse
 Vytisknout diskuzi
ROF 2017
LEON
Létáme třeba i v 10-ti lidech na serveru a zábava je i tak, protože taková je prostě dlouhodobě situace ve WW1 komunitě. O víkendech se na New Wings sejde 20 lidí, přes týden bych považoval za úspěch i těch 10. Člověk si může zvolit, že buď bude létat po večerech v těch 10-ti, nebo nebude létat vůbec, to je jednoduchá volba Úsměv (Lítání na oblíbených ikonkových prasomlejnech se zjednodušenou obtížností typu =NFF= nebo J99, kde si člověk akorát kurví návyky a kam chodí letky typu J30 dělat akorát bordel, to v úvahu ani nepočítám).
Ta početní měřítka ve WW1 komunitě jsou zkrátka už dlouho trochu jinde, než ve WW2, kde je těch lidí podstatně víc... Doby, kdy bylo v ROF na třech serverech v každém 90 lidí a čekaly se tam fronty na přihlášení, ty jsou už dávno pryč a už se asi nevrátí...
Ale jak říkám, potenciál na zaplnění serveru jen lidmi z tohoto fóra tu je, jen kdyby tu lidi nebyli tak zdechlí, nebo by si zkrátka tu jednu hodinku z lítání v BOS nebo ježdění v tankách odpustili... Úsměv
Upravil/a LEON dne 16-08-2017 06:22
 
https://www.rcfree.eu
Mira
Leone, nač taková tvrdá slova Úsměv
Nelítám ani BoS, ani nejezdím v tancích, zdechlej taky nejsem, a přitom jsem rád, když si najdu ty svoje dvě hodinky na to abych prohnal F16 nad Koreou, nebo Mirage nad Kavkazem..
 
CSW_Cassius Chaerea
S každou novou instalací RoF jsem z toho byl více a více otrávený. Nevím jak se jim to povedlo, ale neměl jsem z onlinu pocit 1. s. v. jako předtím.
 
LEON
Cassius Chaerea napsal:

S každou novou instalací RoF jsem z toho byl více a více otrávený. Nevím jak se jim to povedlo, ale neměl jsem z onlinu pocit 1. s. v. jako předtím.


To já zase v ROF při honění AI nemám vůbec pocit, že to "jako" pilotuje živý člověk Šklebící se

Mira napsal:

Leone, nač taková tvrdá slova Úsměv
Nelítám ani BoS, ani nejezdím v tancích, zdechlej taky nejsem, a přitom jsem rád, když si najdu ty svoje dvě hodinky na to abych prohnal F16 nad Koreou, nebo Mirage nad Kavkazem..


No jo, už Ti nezbývá čas se ani stavit na TS za bývalými kamarády občas na pokec Mrknutí
Upravil/a LEON dne 16-08-2017 10:37
 
https://www.rcfree.eu
joska
Ať žije RoF , smrt Arkádám !!!
Co takhle neděle kolem 20hodin budeme schopni dát dost lidí co by se rozdělili na dvě strany a zalítat?
Překážky uznávám pouze tyto :
1)máte rozhašené záda jako ted já .
2)manželka na 6. hodině
3)vychřice vám odnesla PC
4)přijela thýně
5)Vypnuli vám elektriku
6)Někdo vám ukradl Opentrack nebo TrackIR
7)Nefunguje vám internet
[img]http://www.imgup.cz/images/2015/08/30/FCU.png[/img] is not a valid Image.
 
http://joskapilot.webnode.cz/
Rumcajs
No já bych se přidal. Elektrika tu jde, internet chodí slušně a tchyni ubytuju v druhém domě. TIRové tykadýlko jsem opravil cekem inovativně elektrikářskou páskou. Bude to stačit?
 
Timofejic
joska napsal:

Ať žije RoF , smrt Arkádám !!!
Co takhle neděle kolem 20hodin budeme schopni dát dost lidí co by se rozdělili na dvě strany a zalítat?


OK, seznam výmluv si pro sebe rozšiřuju na:
8) sem v práci
9) na 12h lahev kořalice
 
magot
já bych se taky proletěl jestli si ještě vzpomenu jak se který stroj startuje ..
já bych vzal třeba Muromce Šklebící se Ale chtělo by to minimálně 8 - 10 lidí ..
 
petsild
Ach jo... když už to pro Rofko vypadá Úsměv tak mám v neděli večer přípravu na pondělní ranní poradu. Přitom jsou čtvrtky s pátky a sobotou k létání předurčeny.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
LEON
Tady na SVK je tolik (bývalých) ROF létavců, že by naplnili celý New Wings v pátek, v sobotu i v neděli a ještě by další museli čekat frontu... Navíc ROF se dá legálně stáhnout a hrát online zdarma, tak můžou přijít i ti, co ho ještě nikdy nelétali...
 
https://www.rcfree.eu
joska
Ta neděle je dobrá asi proto že většina rodinných akcí je v pátek nebo v sobotu. Ale Když má někdo školení o tom jak je na prvním místě firma a pak koníčky a rodina, tak se musí už v neděli připravovat na pracovní týden aby mohl udělat pro firmu maximum :-) (Za co dostává skoro tolik co uprchlíci, ale oni to nemají lehký ta nuda na ubytovnách , to jim nikdo nemůže závidět)
Plně chápu , do nedávna jsem chodil v neděli na noční a abych uspokojil poptávku , tak jsem chodil na poslední noční v pátek a v sobotu ráno domů. Další týden se člověk dostává z nočního režimu aby pak chodil na ranní a vztával ve 4:20hod a znovu a znovu...
Svobodní bez závazků chápu že by chtěli spíše pá,so... Co nechápů je že nezmění zaměstnání když s ním nejsou spokojeni , tedy až od nedávna co už se na tuto změnu chystám , nebo spíše mě zdravotní stav donutil...Ať žije svoboda a demokracie !!!
Pokud to půjde tak se v neděli přidám.

PS:Koho bolí záda , tak zatím nejlepší co zkouším je S.M. cvičení (ne sado máslo ,ale cvičení s pružným lanem)
PS2: Také u vás ve firmě-továrně už neříkají "Personální" ale Péče o lidské zdroje ? Nebo jen já žiji v "Metrixu"
Upravil/a joska dne 28-10-2017 14:34
[img]http://www.imgup.cz/images/2015/08/30/FCU.png[/img] is not a valid Image.
 
http://joskapilot.webnode.cz/
Mira
joska napsal:



PS:Koho bolí záda , tak zatím nejlepší co zkouším je S.M. cvičení (ne sado máslo ,ale cvičení s pružným lanem)


Já preferuji na bolavé záda mrtvý tah s 130kg Úsměv a pomáhá to..
 
LEON
Počkej, až se všichni uprchlíci dostanou ke kompům a stáhnou si ROF, Angela moc dobře věděla, že jsou naší poslední nadějí Šklebící se

P.S. Buď ještě rád, že se u vás ještě píšou názvy oddělení česky. Po tom, co naši firmu odkoupil zahraniční vlastník, u nás nemáme Personální, ale Human Resources Šklebící se
 
https://www.rcfree.eu
Rumcajs
No tak neděle kolem dvacáté již byla. ROFko jsem lítal, ale nikoho z místních nepotkal. Lítal jsem na Syndikátech, vzal jsem Pfalze XII. Byly sice i DVII (asi F), ale to mi přišlo jako nesportovně vysoká převaha, tak jsem vzal toho Pfalzíka. Lítal jsem vysoko, abych to zas s hrdinstvím nepřeháněl. Potkal jsem dvě SE5, byly asi o 500m níž. Tak jsem se s nima chvilku popotahoval a pak koukám, obě mizej pryč. No a jedna za chvíli spadla. Tak to by byl bod. Pak asi za 20 minut koukám, že vidím u země HáPéčko s doprovodem. Dobře, je to nízko a jsou dva, ale jdu umřít za císaře. Načechrám toho Camela, ale má chuť bojovat. Navíc ta tiskárna se chová taky jako stihač. No bodejď by ne, když má počítačem řízené ostrostřelce. Připlete se do toho nějaký náš dvojsic a Camel usoudí, že to je větší problém a že mě přestane honit. No tak jsem zase začal honit já jeho a chudáka trefil přímo do kokpitu, chci říct do hlavy. Pak ještě zaútočím na ten bomber, trochu mu pomůžu k dalším zajímavým kouřovým efektům a už to nakupuju zezadu. Nějaká SE5.No tak jsem se předpisově rozplácnul na pole a šel zas pěšky domu. Byl to prima večer.
 
LEON
Tak to asi bylo tím, že my ostatní jsme byli od 20h na New Wingsu. Předpokládám, že Joska server nespecifikoval, protože až na vyjímky bývají hráči přes týden už jen pouze na New Wingsu. Syndicate server CubanCover udržuje pouze pro nějakou víkendovou akci, přes týden tam není ani noha a i statistiky se tam myslím pouštějí jen o víkendu.
 
https://www.rcfree.eu
magot
to chce napsat čas, server a TS - Josko
 
Rumcajs
No já byl na wingsovým TS a sekci ROF. Tak jestli jste byli jinde, tak jste to měli říct, ne? Nakonec to je fuk. Já tedy měl WW1 večer moc hezký. Sice mě nakonec sundali, ale to k WW1 hrdinovi tak nějak neodmyslitelně patří Cool
 
magot
No pokud jsi nesundal bombou Cara Mikuláše jako tuhle Jindra tak nejsi žádný eso
 
Rumcajs
magot napsal:

No pokud jsi nesundal bombou Cara Mikuláše jako tuhle Jindra tak nejsi žádný eso
Kdysi jsem v sobě pěstoval ten hřejivý pocit, že kdybych býval žil tenkrát, mohl jsem se stát esem. Pak jsem si ale jednoho neprozřetelného dne pořídil ROFko a nějaký hajzl mě asi po 30 vteřinách online vyvedl z omylu. Od té doby jsem se o svém statusu ne-esa přesvědčil tolikrát, že už mi to ani není líto. Zaplaťpánbůh se to celé stalo virtuálně, tak o tom můžu rozumovat takhle ... virtuálně Pff
 
Mira
Rumcajs napsal:

Kdysi jsem v sobě pěstoval ten hřejivý pocit, že kdybych býval žil tenkrát, mohl jsem se stát esem.


Hezky upřímné..ale myslím, že nejsi z tohoto fora první ani poslední, kdo v sobě nosil ( nosí ) tento pocit..Období, státní ( či stranická ) příslušnost, ani typ stroje případného esa nehraje roli..hlavní je ten pocit Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,592 návštěv