May 15 2024 04:40:56
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
MODACT 6.40
DatavCZ
Zdravím nevíte jak rozběhat tenhle MOD mám šturma v nejnovější verzi IL-2 4.13.4m nainstaluji mod ale při generování kampaně to je pípne. Instalaci provádím podle insturkcí co jsou napsány na webu https://www.sas1946.com/main/index.php/topic,55051.0.html. snad někdo ví co s tím :-)
 
magot
1)Ten mod ti ale negarantuje že ti bude fungovat generování kampaní.
V kostce je to jen nestabilní sbírka modifikací která může být s dost funkčnostma nekompatibilní ..

2) Ten mod vůbec nepotřebuješ. (Ten byl vytvořen jen pro propagaci SAS fora)
Jeho jméno je mod activator, tedy modifikace co ti umožní jediné a to že IL2 bude umět načítat různé modifikace buď ze složky "MODS" nebo ze složky "FILES."
To je vše nic víc. Čili "Aktivuje dvě prázdné složky (obě mají tentýž význam)" (Oficiální instalace IL2 to neumožňuje)

Jenže k tomu nepotřebuješ tento mod, stačí si nainstalovat ruskou verzi ILa (stačí přepsat poslední files.sfs z 4.13.4 ala verze RU), mít tam klasickej crack co se běžně používá asi 15 let a voilà, IL2 nyní načítá modifikace ze složky MODS. Pokud tě irituje azbuka (hra se načte v azbuce) tak extrahuj z INT verze soubor files.sfs a vlož do složky mods složku i18n a budeš mít vše anglicky.

Pak si můžeš instalovat jednotlivé mody podle sebe na 100% čistou verzi a nemusíš tam mít nějaké nucené a nadbytečné věci co tam nacpali v SAS které mohou hru rozesrat.
Totiž ta modifikace MODACT obsahuje 99% nadbytečného obsahu který je v podstatě nežádoucí.

Veškerý nový obsah např. z fora SAS, z Free modding nebo odkudkoliv jinud si tam můžeš vložit ty sám a mít nad tím kontrolu ..
 
DatavCZ
magot napsal:

1)Ten mod ti ale negarantuje že ti bude fungovat generování kampaní.
V kostce je to jen nestabilní sbírka modifikací která může být s dost funkčnostma nekompatibilní ..

2) Ten mod vůbec nepotřebuješ. (Ten byl vytvořen jen pro propagaci SAS fora)
Jeho jméno je mod activator, tedy modifikace co ti umožní jediné a to že IL2 bude umět načítat různé modifikace buď ze složky "MODS" nebo ze složky "FILES."
To je vše nic víc. Čili "Aktivuje dvě prázdné složky (obě mají tentýž význam)" (Oficiální instalace IL2 to neumožňuje)

Jenže k tomu nepotřebuješ tento mod, stačí si nainstalovat ruskou verzi ILa (stačí přepsat poslední files.sfs z 4.13.4 ala verze RU), mít tam klasickej crack co se běžně používá asi 15 let a voilà, IL2 nyní načítá modifikace ze složky MODS. Pokud tě irituje azbuka (hra se načte v azbuce) tak extrahuj z INT verze soubor files.sfs a vlož do složky mods složku i18n a budeš mít vše anglicky.

Pak si můžeš instalovat jednotlivé mody podle sebe na 100% čistou verzi a nemusíš tam mít nějaké nucené a nadbytečné věci co tam nacpali v SAS které mohou hru rozesrat.
Totiž ta modifikace MODACT obsahuje 99% nadbytečného obsahu který je v podstatě nežádoucí.

Veškerý nový obsah např. z fora SAS, z Free modding nebo odkudkoliv jinud si tam můžeš vložit ty sám a mít nad tím kontrolu ..


Děkuji za info a nevíš kde bych stáhnul tu ruskou verzi FILES? jinak mám šturma od GOGU crack není nutný. chtěl jsem to zkusit viděl jsem video s kokpitem Spiftira kde si můžeš nastavovat zaměřovač podle cíle na který útočíš BF-109 FW-190 a lepší zvuk zbraní atd. ale jak říkáš je to opravdu nestabilní a moc to nefunguje Zamračený zkusím to podle tebe. díky za info
Upravil/a DatavCZ dne 18-05-2018 23:54
 
magot
Tyhle jednotlivé mody jako zaměřovače atd. si pak můžeš postahovat a separátně si odzkoušet který ti vyhovuje a který ne.
Je to v jednotlivých sekcích na SAS foru.
 
veikso
Jestli to "pípne" při prvním spuštění kampaně, zkus v confu změnit locale=cs na locale=en (pokud tam máš češtinu). Až kampaň rozjedeš, můžeš přepnout zpátky na cs.
 
DatavCZ
veikso napsal:

Jestli to "pípne" při prvním spuštění kampaně, zkus v confu změnit locale=cs na locale=en (pokud tam máš češtinu). Až kampaň rozjedeš, můžeš přepnout zpátky na cs.


Je ti v češtině sem se divil že to ten modcat dal do češtiny když je šturm v angličtině
 
DatavCZ
magot napsal:

Tyhle jednotlivé mody jako zaměřovače atd. si pak můžeš postahovat a separátně si odzkoušet který ti vyhovuje a který ne.
Je to v jednotlivých sekcích na SAS foru.


jestli to je tak jednoduchý jak jsi psal výše tak to to budu zkoušet, mám nainstalovanou verzi ze západní evropou a tu si nechci rozházet tak tohle bude vyhovujicí
 
Uzin
Na čistou verzi 4.13.4 s minimem zásahů lze použít FreeIl2Modactivator autora ton414:

http://patrulla-a...&t=166
 
DatavCZ
Uzin napsal:

Na čistou verzi 4.13.4 s minimem zásahů lze použít FreeIl2Modactivator autora ton414:

http://patrulla-a...&t=166


Díky také na to kouknu
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,879,078 návštěv