May 18 2024 11:26:59
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Tank Crew – Clash at Prokhorovka
1stCL_Fucida
1stCL_Novotny napsal:

Hele nevím zda sis všiml rozdílu mezi MODERÁTOR a ADMIN. Pak možná pochopíš smyslé mé narážky. Mrknutí Jo a byl to vtípek, ale co už. Asi nějaké averze na 1stCL. Šklebící se Chápu.


Aces_Wild myslím 1stCL vůbec nezná. Jestli se nepletu, tak létal jen DCS, kde ale naopak nebyli nikdy nijak významněji aktivní Lioni. Ten, kdo mu pije krev, jsem já. Jestli se nepletu, tak se nepřenesl přes naši diskusi o FM v DCS a BOX.

Na druhou stranu, s Cassiem jsme tady do sebe před 15 roky taky dost šili a dneska? Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Novotny
Náčelníku mě je to fuk. Žiju si v klídku a v pohodě. Smazal byh to, ale pak se to Clonovi blbě hledá a vysvětluje proč to odprásknout. A myslím že se tady k vůli tomu ještě nikdo neposral. Mrknutí A to že by to tady každej dělal lépe vím taky. Šklebící se
 
rudidlo
Aces_Wild napsal:
Odkazu v textu sis zjevně nevšiml. Nepřekvapuje. Akorát těm botům dáváte najevo, že spam je na těchto fórech v pořádku.
Zkusíme zavšivit 1stCL fórum a uvidíme jak v poho politicky korektní přístup tam zaujmete. Šklebící se


Vadi ti odkaz od bota nebo 1stCL?
Aby ti nepraskla cevka, trolle.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
alfik
Aces_Wild napsal:
Odkazu v textu sis zjevně nevšiml. Nepřekvapuje. Akorát těm botům dáváte najevo, že spam je na těchto fórech v pořádku.

Jakého odkazu? V jakém textu? Bylo to něco důležitého?
I bot je, divil by ses, na h***o, pokud nikoho neosloví... Trolla nekrmit, na bota neklikat. Nic těžkého. Troška laxního přístupu - a jak je ten svět krásný! Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
1stCL_Fucida
1stCL_Novotny napsal:

Náčelníku mě je to fuk. Žiju si v klídku a v pohodě. Smazal byh to, ale pak se to Clonovi blbě hledá a vysvětluje proč to odprásknout. A myslím že se tady k vůli tomu ještě nikdo neposral. Mrknutí A to že by to tady každej dělal lépe vím taky. Šklebící se


Klidně to promaž, Novotňas, toho polobota jsem zabanoval už dva dny zpátky.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Novotny
Provedu!!
 
Aces_Wild
1stCL_Fucida napsal:

Hele, tak když máme Nový rok, tak já ti napíšu trošku delší text. Když už cítíš tu neutěšitelnou potřebu brát si Liony do huby. Funkce se v 1stCL rozdávaly tak, aby to bylo motivační a pro skupinu prospěšné. Kdo o tom rozhodoval? Zpočátku jen já a později tzv. "Štáb", tedy ti nejzkušenější z 1stCL, kteří zároveň vedli jednotlivé letky. Pokud někdo chtěl vést, nebo nějak jinak přispět, zpravidla dostal možnost. Občas mi dneska někdo z těchhle kluků nad sklenkou řekne, jaká právě tohle byla perfektní průprava pro jejich současná zaměstnání a že se v té skupině vlastně učili manažerským dovednostem.

SVK je projekt lidí, které nejspíš nebudeš znát, ale kteří mají v ČS komunitě velmi pevné místo (a kteří neměli nic společného s 1stCL). Jmenují se Martin Prokš a Jirka Frgal, neboli Čutora a Vogon. Původní Žvanírna na webu aholubi.org přestávala být vyhovující a tak se tihle dva matadoři rozhodli pro komunitu něco udělat a založili tento web. Já se toho účastnil jen tak, že jsem řekl, že mi to přijde jako fajn nápad, ale sám jsem se věnoval jen Lionům (v té době nijak extrémně významné letky). Právě Čutora s Vogonem zvolili Fusion engine. No, netrvalo to ani moc dlouho a ti dva se dost do krve pohádali. SVK bylo krůček před zá*teniska*m s tím, že "Vogon nemá zapotřebí dělat nikomu vola" a "Čutorovi stačí správa AH" (Čutora pak AH provozoval spoustu dalších let, Vogon mj. spustil a dále vyvíjel tzv. CzechWar, což byla někdy okolo roku 2006 největší OnlineWar na světě). I když mi na tomhle webu zase až tak moc nezáleželo, tak mi přišlo jako trošku škoda, aby to zaniklo. Dělal jsem v té době v jedné webhostingové firmě a zjistil, že provoz webu není ani šíleně časově, ani šíleně finančně náročnej. Oslovil jsem během těch několika intenzivních dní oba dva kohouty a zeptal se jich, jestli by byli ochotni to předat mně. A světe div se: Byli. Od té doby jsem SVK platil já - tedy nejsem si teď jistý, jestli v nějakých chudých rocích se na provoz neskládala i komunita. Do administrace jsem se nikdy moc nehrnul, později s tím začal pomáhat Clone, který ručně opravoval chyby v kódu.

Liony si do huby neberu, averzi k nim nemám, proč taky. Kdyby dva hlavní admini a jeden moderátor byli z např. 312, zeptám se stejně, ale místo Lionů by tam bylo 312. Toto není můj první dotaz na téma boti, zablešený máme DCS World i DCS WWII vlákna, z 13.12.2019 visí v rychlovkách odkaz na čištění koberců, v Turecku. Což se určitě šikne lidem, co si jezdí do Turecka čistit koberce a že jich tu je. Úsměv

Ne osobně, ale asi tě překvapí, že je znám. K Čutorovi chovám velký respekt a úctu. K tomu druhýmu ani jedno.
CW byl klon Bellum War, výtvor JG10r_Dutertre, který poté co ho přestalo bavit jak mu okolí říká jak vést svůj projekt, uvolnil zdrojový kód (lze stále dohledat na internetu). Krom Bellum War existovaly SEOW, VEF1/VEF2, AFW1/AFW2, ADOC a další. Pamatuješ na Lion's War? Mrknutí A pokud si myslíš, že to byl pouze Vogon, kdo rozjel CW, tak by ti k tomu Ujo nebo Ashoka aka Monkey možná řekli svoje. Úsměv ICQ log z 13.7.2005:
9:14:21 Jirka: chapej, ze jsem cw delal pro sebe a ne pro ty hlupaky okolo me


1stCL_Fucida napsal:

Aces_Wild myslím 1stCL vůbec nezná. Jestli se nepletu, tak létal jen DCS, kde ale naopak nebyli nikdy nijak významněji aktivní Lioni. Ten, kdo mu pije krev, jsem já. Jestli se nepletu, tak se nepřenesl přes naši diskusi o FM v DCS a BOX.

Na druhou stranu, s Cassiem jsme tady do sebe před 15 roky taky dost šili a dneska? Úsměv

Pleteš se a hnedka dvakrát. Tak ku příkladu jsem si nedávno ve starým Sturmovi pouštěl záznamy staršího data. Světe div se, dodnes se dají přehrát. V jednom z listopadu 2005, kde můj Spit neúspěšně odráží útok dvou Antonů pilotovaných Opitzem a Wingmanem na AH, se objevuje několik Lionských jmen, např. Vega, KurtVogel, Knife... v Clodu si Werner v 110ce z mýho Harika mnoho pátků zpět udělal dobrý den způsobem, který by se dal označit za velmi hrubý. Šklebící se Těch poletů proti vám nebo s vámi bylo určitě víc, povětšinou v rámci LEGRA letky v časech dávných.
A tu diskuzi mi musíš přiblížit, protože si vážně nevybavuji, že bychom o FM mezi DCS a BoX diskutovali tak vášnivě, až bys mi z toho pil krev. To mi vůbec nesedí.
Nemám nic proti tobě, nemám nic proti Lionům.
 
1stCL_Novotny
Jsem rád že jsi tak parádně informovaný. Leč opět mám divný pocit z jisté podjatosti.
Nejsem všeobecný moderátor. Do vláken jako jsou DCS nemám přístup a nevím proč bych také měl mít, tahle část fora jde většinu času mimo můj pohled jako takový. Mrknutí
Proč ses nikdy nezeptal Fučidy či Clona zda Ti dají moderátora na vaše zablešený vlákna?? Možná by jistá část tvé námyhy jednou měla smysl. Úsměv Já Tě můžu na tuhle funkci jen doporučit!!

Ps: jinak vás moderuje Baron, takže stížnosti právě tam.
 
1stCL_Fucida
Aces_Wild napsal:
CW byl klon Bellum War, výtvor JG10r_Dutertre, který poté co ho přestalo bavit jak mu okolí říká jak vést svůj projekt, uvolnil zdrojový kód (lze stále dohledat na internetu). Krom Bellum War existovaly SEOW, VEF1/VEF2, AFW1/AFW2, ADOC a další. Pamatuješ na Lion's War? Mrknutí A pokud si myslíš, že to byl pouze Vogon, kdo rozjel CW, tak by ti k tomu Ujo


Jop, těch lidí, kteří na CW něco dělali, bylo více (dokonce maličko i já - i když tam to bylo třaskavý, jakožto aktivní účastník to dost smrdělo), ale naprosto majoritní podíl měl Vogon a Ujo (kterého V. nikdy nezapomněl zmínit - byť se později taky rozhádali). To, že to byl klon BW je samozřejmě pravda, ostatně podobně jako AFW, s 10 tisíci aktivními letci nejpopulárnější online war ze všech - oba dva počiny (CW a AFW) ale měly i docela hezký vlastní vývoj. Jen si tedy myslím (ale už to lovím hodně hluboko z paměti), že Bellum vznikl až po VEF (1) a VWF. VEF tady byl už od roku 2003, léto 2004 jsme zasvětili VWF a až poté, přišel Bellum (hodně inspirovaný VEF a VWF - nevím, jestli je náhodou taky nestvořil Dutertre). Další evoluce nastala až o dlouhé roky později, když se rozrostly možnosti Dogfightů ve srovnání s Coop. Úplně nejstarší byť ne úplně kampaňová válka, byl Virtual Online War (r. 2002 myslím).

Nemám nic proti tobě, nemám nic proti Lionům.


Tak to jsem moc rád Úsměv. Není k tomu důvod Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Zifi
magot napsal:

Pff to je bot ty pako


Myslíš, že to nevím. Jen jsem si potřeboval ulevit
 
Joe Hallenbeck
Koukám, že to tady stále žije! Šklebící se Tak to mi fakt chybělo! Cool
313_FlyBoy
RY-C
 
1stCL_Fucida
Vida vida, Joe Hallenbeck Úsměv. Dlouho ses tu neukázal Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Joe Hallenbeck
To je fakt Fuči. Život si žádal mé pozornosti v jiných oblastech bytí... ;-)
313_FlyBoy
RY-C
 
313_OTU_oblak
Tady to neumírá :-)))
 
Joe Hallenbeck
Oblak! :-O Wau, tyj eště žiješ? Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
saldy
sturmovik1946.estranky.cz/img/original/2472/lssah.jpg
sturmovik1946.estranky.cz/img/original/2471/il-2_2020_02_23_18_57_11_440.jpg

https://mega.nz/#...WPNYkNdD-I

Z pozice velitele kombinované roty se budeš probíjet obranou, cílem je dosáhnout a zničit pozice dělostřelectva jižně od Prochorovky. Autorem přiložených LSSAH skinů je E69_julian57. Délka mise je 60 minut.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
saldy
sturmovik1946.estranky.cz/img/original/2493/rzhev.jpg

Na moskevské mapě máme celou oblast Rževa, místa pozemních masomlejnů. Nová singlovka má 120 minut délku, je třeba překonat 20 km dlouhou trasu a obsadit letiště. Podpoří vás dělostřelectvo a letectvo.

KV je velmi odolný , je ale třeba si dát pozor aby vás nezarámovala střelba z AT děl nebo PzIII, to může způsobit vyřazení některých systémů a zůstanete stát na místě. Komu nejde střelba, je možné misi hrát na pozici velitele a označovat cíle střelci. Funguje to s trochou cviku i pevných nervů, ale ještě to není dotažené.

https://mega.nz/#...eSI0EUa7tU
Upravil/a saldy dne 30-03-2020 11:58
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
saldy
Detailní Prohlídka dvou posledních přírůstků a nějaké střelby. Tyto monstra se mimochodem střetla v boji u Ponyri v červenci 43. Všimněte si, že zatímco velitel SU-152 má periskop, velitel Ferdinandu se musí rozhlížet z venku.
YouTube Video




YouTube Video


 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
rudidlo
Saldy, nemas v planu udelat nejakou pozemni specialku?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
saldy
Já vím že máš server, ale seženeme tady aspoň 20 tankistů i při vědomí, že 2 lehký tanky jsou free?
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,181 návštěv