May 18 2024 11:47:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
CSW žvanírna & nábor
Hot_Dog
Mira napsal:

A jak se upíšu na TAW ? Musím obdržet nějakou pozvánku, či tak něco ?


No tož to přijdeš k nám TS, zalítáš s náma nějakou dobu TAWko, my si oťukáme tebe, ty si oťukáš nás a když se pak rozhodneš vstoupit do CSW a my tě přijmem, dostaneš před svůj Nick prefix CSW_ a já tě pak přiřadím do statistik CSW na TAWku... Pokud bys tento proces vstupu zvládl ukončit ještě před koncem aktuálního TAWka, můžou být tvoje statistiky ještě z tohoto TAWka zařazeny mezi naše letkové, jde to totiž i retrospektivně... Aktuálně důležitý je ale ten bod začít, což jak jsem psal, přijď na TS a lítej s námi...Úsměv

Platí samozřejmě i pro ostatní zájemceMrknutí
 
Mira
Hele jak to tam funguje? Jsem si zaskočil ted dopoledne na chviličku. Koukám že na mapě na webu je modře vyznačeno Baskhino jako cíl. Ale na mapě ve hře už ne. A když tam doletím tak nevidím nic co bych měl zničit..jen pár domečků. Tak na co to tam naházet Zamračený ?
 
606_Druindin
TAW systém si nastuduj v jejich manuálu.
https://taw.stg2....
Pokud se ti nechce to číst, tak útoč na to co vidíš na mapě ve hře jako např. tankové kolony, zásobovací kolony, opevněné body, nebo letiště označené "attack". Každej útok si dobře naplánuj. Letět někde sám je nejlepší a nejrychlejší způsob jak přijít o všechna svoje letadla a body.
Letadla se doplňují sbíráním CM (Combat Mision). Na další letadlo potřebuješ 3CM.
Je to všechno krapet složitější a komplexnější, ale vypisovat se tady nebudu. Je to vše v tom manuálu, nebo si přijď pro rady na TSko.
 
Mira
Jj..já ten jejich manuál studoval.Jen jsem nenašel co je cílem pri útoku na město ke kterému není přidružené letiště. Což byl zrovna můj případ. A zjevně byl problém v tom že to město v tu chvíli nebylo vyznačena na mapě jako cíl. Ale na webu ano.
 
606_Druindin
Dne 30.12.2019 se pilot ZVP_Zdenek na vlastní žádost rozhodl opustit naše uskupení. Děkujeme mu tímto za jeho přínosné působení zejména v stále probíhající kampani TAW XX a přejeme mu do budoucna vše nejlepší nejen v rámci jeho virtuálního působení.

Tak čistou šestku Zdendo.
 
606_Druindin
Po urputných a litých bojích v rámci kampaně TAW XX se naše uskupení probilo do top 10 squadron a získalo plaketu za 4. místo mezi bombardovacími perutěmi. Všem našim aktivním i bývalým členům účastnícím se této kampaně děkuji a těším se na další naše působení v kampaních příštích.

[img]http://imgWorld.cz/s3/d77oadRl32.jpg[/img] is not a valid Image.
 
rudidlo
Gratuluji.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Hot_Dog
rudidlo napsal:

Gratuluji.


Díky! stálo nás to (některé) nervyŠklebící se
 
Black55
Ahoj,kdo tu dělá náborčího?
 
Hot_Dog
A cítíš se spíš východně nebo západně?Pff
 
606_Druindin
Black55 napsal:

Ahoj,kdo tu dělá náborčího?


Čau Blacku, vzhledem k tomu, že už jsi s námi něco odlítal a naše dosavadní spolupráce se jeví jako přínosná rozhodli jsme se vzít tě do našeho výcvikového programu.
Připiš si tedy na serverech před jméno CSW_OTU_ (tady nemusíš ať to adminům nekomplikujeme).
Více se dozvíš jakmile tě admini přiřadí do sekce CSW.
Tak ať se ti u nás daří.
Letu zdar.
 
606_Temp
Měl bych zájem o připojení do CZECHOSLOVAK WINGu v rámci 606. sqn. Chtěl bych si na tu virtuální oblohu zase udělat čas.
 
http://no606.ic.cz/
606_Druindin
Jasná věc Úsměv
 
Tommy-
Čaute, FMF-Tommy. Poprosím teda aj ja oficiálne o vstup k letke :-)
 
606_Druindin
Staniž se Úsměv
 
Mira
Chtěl bych touto cestou oficiálně požádat o vstup do CSW a přiřazení k výcvikové letce.
 
606_Druindin
OK, vítám tě v CSW_OTU
 
606_Druindin
Všem členům CSW, kamarádům, spojencům i protivníkům přejeme do nového roku 2021 vše nejlepší.

[img]http://sjura.sweb.cz/happy%202021%20_5.jpg[/img] is not a valid Image.
 
RH_Turbo
Ahoj i já se přidávám s přáním všeho nejlepšího v roce 2021 Vám všem.
 
kanisterCZ
Ahoj všem pilotům.

Vše nejlepší do nového roku ... asi deset let jsem tu nebyl. Hledám někoho, s kým bych si mohl bych zalétat za Luftwafe- Ideálně někdo, kdo by měl náladu na pár mých hloupách dotazů ... vůbec mi to nejde Úsměv

Zpravidla létám po 22:00 hodině ...

Díky a prima den.
V
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,328 návštěv