May 14 2024 00:26:38
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
310_cibule
I-153, Jak-3, La-7. Hm.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fucida
310_cibule napsal:

I-153, Jak-3, La-7. Hm.


Já byl otrávenej asi po první minutě poslouchání. Letošní rok a odchod Jasona je pro mě ve světě IL-2 GB prostě těžko uchopitelnej jako úspěšnej. Letošní patche byly slabé, letadla taktéž, od vydání Normandie cítím, že tenhle sim míří "nikam".

Ach jo.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
Kreml nařídil vyrábět jen hrdinné stroje hrdinné sovětské armády a pokrýt jen bojistě kde rudá armáda páchala nejvyšší dobro.
Je to něco jako jít si za bolševika koupit plastikový model do modelářství, žádný thunderbolt ani spitfire nebyl na skladě, natož fokáč. Samý jaky, laviny a polikaropovy ..
Holt na nám nezbyde nic jiného než se těšit na nekonečné 3km² krás atolu Midway u Jásoně Šklebící se
Upravil/a magot dne 31-12-2023 20:37
 
saldy
Já si pamatuju na plastikový model Po-2 od kovozávody Prostějov, samozřejmě krásná malba J.Velce na krabici a na pozadí šicího stroje byl FW 190 v plamenech 🙂. Ten mi nakonec přivezl strýc ze západu od firmy Matchbox. To bylo radosti 🙂
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
saldy napsal:

Já si pamatuju na plastikový model Po-2 od kovozávody Prostějov, samozřejmě krásná malba J.Velce na krabici a na pozadí šicího stroje byl FW 190 v plamenech 🙂. Ten mi nakonec přivezl strýc ze západu od firmy Matchbox. To bylo radosti 🙂

Já ho taky měl Šklebící se Ovšem fokáče jsem měl až po revoluci.
www.urybnikacz.cz/fotky7311/fotos/_vyr_7387_Krabicka-Polikarpov-Po-2-1Z.jpg
 
1stCL_Fucida
Ten nehoří, jen to spaluje tak nějak kouřově, poněmecku :-)
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Coffin Corner
Zase tak černobílý to nebylo Magote Mrknutí Já měl sovětskou stavebnici P-61 Black Widow, kámoš zase Mustanga a táta druhýho kamaráda krásnýho Beaufightera a Lightninga na poličce. Sice ty formy prý byly odněkud ze západu, ale kdo měl štěstí že v Mladém techniku narazil na čerstvě dodané zboží, tak mohl v druhé polovině osmdesátek sehnat i lecos od kapitalistů. Dodnes mám na půdě, vedle stavebnic od VEB Plasticart i krabičky Thunderbolta, Spitfira, nebo MiG-29 (s krátkým čumákem) od Revellu Úsměv
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
 
310_cibule
saldy napsal:

Já si pamatuju na plastikový model Po-2 od kovozávody Prostějov, samozřejmě krásná malba J.Velce na krabici a na pozadí šicího stroje byl FW 190 v plamenech 🙂. Ten mi nakonec přivezl strýc ze západu od firmy Matchbox. To bylo radosti 🙂


Tak toho jsem měl taky. Obecně modely od Matchbox žádná sláva, ale stroje LW byly velká vzácnost. Plus efkové befko od Frogu (na výběr buď Galland nebo Marseille), to bylo radosti.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
i.ibb.co/t2fp63x/PK-6-202202081253-3834400-Qty1-1.jpg

i.ibb.co/DrJGCJz/img-0365.jpg
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Timofejic
Coffin Corner napsal:

Zase tak černobílý to nebylo Magote Mrknutí Já měl sovětskou stavebnici P-61 Black Widow, kámoš zase Mustanga a táta druhýho kamaráda krásnýho Beaufightera a Lightninga na poličce. Sice ty formy prý byly odněkud ze západu...
To byly modely od Nova. Já měl od nich i toho Tandráka a ještě Hawker Huntera. Takový ošklivý, modrobílý krabice to byly, jen s bokorysem letadla, bez jakéhokoliv textu. Formy byly původně z Anglie, od Frogu.
Za všech okolností zůstávám klaunem. To mě staví na daleko vyšší úroveň než je jakýkoliv politik.
 
magot
Nj soused měl taky P-61, občas se něco dalo sehnat, ale bylo toho jak šafránu.
 
LesniHU
1stCL_Fucida napsal:

310_cibule napsal:

I-153, Jak-3, La-7. Hm.


Já byl otrávenej asi po první minutě poslouchání. Letošní rok a odchod Jasona je pro mě ve světě IL-2 GB prostě těžko uchopitelnej jako úspěšnej. Letošní patche byly slabé, letadla taktéž, od vydání Normandie cítím, že tenhle sim míří "nikam".

Ach jo.
Ja naopak, ja byl pobavenej hned v sedmy vterine, kdy ten vlevo otevre pusu a rekne, ze je producent, a ten druhy na to ihned udela facepalm :-). Nicmene jsem to jen proskakal a koncilo to podobne zertovne, nakladak vymrsteny ohnem tricet metru do vzduchu - to uz bude hra kompletni.
 
Baron
Njn, nič moč. I-153 je fajn, vidím to tak na rok 2025. Ta-152H fajn tiež aj keď si myslím, že vhodnejšie by boli Ju-87D-5, HS-123 alebo Mc.200 - a konečne nejaký lietateľný spojenecký bombardér. Jak-3 a La-7... no, červená strana bude vo vytržení.

Aby som pravdu povedal, z Korei ako (asi) budúceho produktu nie som nejak zvlášť odviazaný. No, nechajme sa prekvapkať. Som zvedavý na nový engine.
Upravil/a Baron dne 02-01-2024 09:44
Hals - und Beinbruch!
 
Kukuloo
Aka je prva otazka? A od koho? Šklebící se

YouTube Video



Letka_13/Kukulo
 
magot
Pěkné komické duo. Trochu mě to připomnělo tohle duo
 
310_cibule
5.202 je venku.

Všichni, kdo mají Battle of Normandy, teď dostali i céčkovou devítku Spita.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
ringlett
310_cibule napsal:

5.202 je venku.

Všichni, kdo mají Battle of Normandy, teď dostali i céčkovou devítku Spita.


Zrovna se hodí ...
Nelétám, občas se plazím ...
 
311_Mart
Jaký je teď Thunderbolt? Chtěli to vylepšit, ale dopadlo to jako vždycky?
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
310_cibule
No, už si jeden maník na fóru stěžuje ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
OREL_Ninos
Zdar borci.
Letka OREL sa dáva znova do kopy. Urobili sme nový web. www.letka-orel.eu
Chystáme aj nový dedikovaný server. Časom budú aj špeciálky.
Budete znova všetci vítaný.
Letu zdar OREL_Ninos
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,872,225 návštěv