May 14 2024 00:11:57
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
310_cibule
Prima. Speciálky se vždycky hodí : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hans-Assi
SuperMrknutí
 
OREL_Ninos
Zdarec.
Mal by som prosbu tu na vás. V piatok 23.2.2024. testujeme server , tak by som prosil o nejakú
účasť. Kto môže a má chuť si zalietať bude vítaný.Mrknutí
Server bude spustený o 19:00. Meno je Orel squad a je v multiplayery viditeľný.
TS: Server: 45.59.120.25

Heslo: OREL277
 
OREL_Ninos
Zdarec, náš server je už pustený. Zatiaľ rotujú dve mapy. Keby mal niekto chuť urobiť nejakú mapu, boli by sme radi. NovýTS je na našom webe. To staré už nefunguje
Dnes máme poletí.
Letu zdar
 
606_Druindin
ahoj Ninos

zvaž, že bys info o vašem servru postnul do samostatného vlákna v sekci
"IL-2: BoS Dedikované servery"
uveď do prvního příspěvku vše důležité (adresu servru, adresu Tska, adresu statistik, nastavení obtížnosti, apod)


Tady v tomto vlákně ti to hodně rychle zapadne a nikdo ho zpětně prohrabávat nebude.

Pokud se chceš inspirovat podívej se třeba sem:
https://vwings.ne...rowstart=0

ať se daří...
 
Alan Grey
Ahoj,

po dlouhé době jsem chtěl testnout on-line a vyskořilo na mě tohle:

i.imgur.com/XTWjHBd.jpg

Co to je? To jsem nikdy předtím nezařil. Mods mám OFF

Díky za odpovědi
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Hot_Dog
No stahuje to misi ze servru, na kterej se připojuješ, ne?Úsměv
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Alan Grey
Hot_Dog napsal:

No stahuje to misi ze servru, na kterej se připojuješ, ne?Úsměv


Aha Šklebící se No je vidět že jsem on-line nebyl jedno století Šklebící se Díky Mrknutí
 
http://www.alan-grey-page.cz/
OREL_Ninos
Jo, dobrý nápad. Ďakujem. Musíme ešte doladiť mapy a všetko okolo serveru.Mrknutí
 
Richi
Jen technická. Jak vlastně na rozmanitém shluku pixelů, když jeden křížek honí druhý křížek, poznáte, jestli je to spojenec nebo nepřítel? Úsměv
 
ringlett
Richi napsal:

Jen technická. Jak vlastně na rozmanitém shluku pixelů, když jeden křížek honí druhý křížek, poznáte, jestli je to spojenec nebo nepřítel? Úsměv


Neřešit, střílet.
Nějak to dopadne.
Nelétám, občas se plazím ...
 
AB1Richard
Nesmíš litat na full screen obrazovku, ale v oknu a mit zároveň spuštěnou lupu a přetáhnout si ji do hry.
A druhá pomůcka je, že ten křížek co více hulí je německé letadlo. Proto cítí tu odpovědnost za znečištění a proto prosazuji greendeal
Upravil/a AB1Richard dne 03-03-2024 10:31
 
ringlett
Jo to s tím kouřem sedí, jen se tam nesmí motat mustang, ten je taky jak komín elektrárny...
Nelétám, občas se plazím ...
 
1stCL_Fucida
Ano. To naše syntetický palivo děsně kouří. Nejspíš proto, že když se obvykle v kotli spaluje uhlí, tak to taky kouří :-)
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
Richi napsal:

Jen technická. Jak vlastně na rozmanitém shluku pixelů, když jeden křížek honí druhý křížek, poznáte, jestli je to spojenec nebo nepřítel? Úsměv

Primárně visuál - když útočíš na jistotu ze 150m, vidíš tvar, zbarvení, kokardy. Nejseš slepej a blbej Úsměv
Nicméně existuje systém killboxu, mapa se rozdělí na oblasti které mají hranice.
Pokud někdo vlétne do oblasti takzv. killboxu tak to ohlásí v rádiu na sdílené frekvenci dotčených letek.
Pokud nemáš žádné informace o pozici spojeneckých strojů v oblasti boxu, zabiješ vše co lítá - máš povolení zabíjet.
Nicméně to je ale moderní strategie generála Schwarzkopfa, ale lze ji využívat i ve WWII.
Upravil/a magot dne 04-03-2024 20:03
 
Hot_Dog
No tvl good luck @Richie s temi odpovedmi, cos tady dostal...Šklebící se

Realita je takova, ze cim vic budes litat na servru bez ikon, tim vic si zvyknes a naucis se vnimat nuance nejruznejsiho druhu, podle kterych budes docela bezpecne letadla identifikovat na vzdalenost i nekolika km... Ale predstava, ze se to naucis za tejden a 10 hodin online je licha, ikdyz zlepseni za tuhle dobu bude uz dost vyraznyÚsměv

Add koureni: Tak si panove kupte 1 litr naturalu, a kompletne ho spalte behem cca 4-5 vterin (upozornuju, ze to prakticky neni vubec jednoduchy ukol, budete k tomu potrebovat cca rychlym vypoctem z hlavy 60 kubickych metru vzduchu, dostatecne rychle michanych s tim benzinem), pak mi napiste, jestli to zakouriloVyděšený
Upravil/a Hot_Dog dne 04-03-2024 21:27
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
AB1Richard
Doufam ze si richi pochopil, že s tou lupou sem si delal srandu Šklebící se
 
Richi
Je mi jasný, že bez zkušeností to nejde, že jistě záleží i na typu a parametrech zobrazovadla, ale bez titulků nevidím opravdu skoro nic. Úsměv
To mě právě trochu ..... Úsměv
 
ringlett
Richi napsal:

Je mi jasný, že bez zkušeností to nejde, že jistě záleží i na typu a parametrech zobrazovadla, ale bez titulků nevidím opravdu skoro nic. Úsměv
To mě právě trochu ..... Úsměv


Klid, i po několika letech dokážu poznat ve vzduchu jen Doru. Ta fakt čumí jak komín od elektroauta. Zbytek je dost náhoda. Většinou mi rozpoznávání ulehčuje proud stopovek ze šestý. Taky lítám na monitoru. Kluci s Vr to prý vidí trochu líp. Naštěstí mosty a dělostřelecké baterie se moc nehejbou.
Nelétám, občas se plazím ...
 
Hot_Dog
Richi napsal:

Je mi jasný, že bez zkušeností to nejde, že jistě záleží i na typu a parametrech zobrazovadla, ale bez titulků nevidím opravdu skoro nic. Úsměv
To mě právě trochu ..... Úsměv


Na jakým rozlišení monitoru a nastavení grafiky ve hře lítáš?

Dejme tomu, pokud máš 2K monitor, 4xMSAA a většinu grafiky na plno, tak je ta identifikace opravdu "vpohodě" a opravdu se to musíš naučit...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,872,165 návštěv