May 18 2024 14:41:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS FAQ
 Vytisknout diskuzi
Grafické nastavení Update 4.006(19.05.2020)
Zifi
606_Tempik napsal:

Zifi napsal:

V-sync omezuje FPS na 30 případně na 60. Tvůj cíl by měl být zvýšit FPS. Nejlépe tak aby ti neklesalo pod 60 a zapnout V-sync. Sniž dohled, vypni 4k textury. Celkové nastaveni sniž z ultra na high. Bude se ti i mnohem lépe létat. Joy bude mít mnohem rychlejší odezvu. Tvoje létání bude přesnější. Věřím, že na 30 FPS by pořádně netrefil nic i Fuči Šklebící se. Nevím co máš za železo, ale pořiď bazarovou GTX 1060 6Gb (3000 Kč) a v FHD se pod 60 FPS nedostaneš


Pleteš tu jabka a hrušky. Vsync neomezuje FPS. Vsync synchronizuje FPS grafické karty a monitoru. Monitory mají běžně obnovovací frekvenci 60 hz. Takže i když grafická karta vypotí 500 FPS, tak stejně budeš mít maximálně 60 FPS, protože monitor to neumí vykreslit rychleji. Naopak to často může zlobit, kdy monitor nestíhá a tak se třeba jedná jeho část snaží vykreslit jeden frame a jiná část druhý, nebo třetí. Pak vzniká to vlnění co trápilo Ricrda.
Na plynulost hry tedy Vsync nemá vliv, i když ti čísilko v rohu ukazuje místo 127 jen 60.


Někdo tady nesmyslně psal že V-sync snižuje FPS. Tak jsem jen chtěl lajkovy vysvětlit, že mu V-sync omezií FPS na šedesát, když má 60 Hz monitor. Protože když to vypne, tak mu FPS vyletí nad tuto hranici, pokud to karta dokáže. On všechny ty FPS samozřejmě neuvidí a bude to mít nesynchronizované a tím pádem trhané.
 
Zifi
310_cibule napsal:

[quote]Zifi napsal:


P.S. Fakt se dá koupit použitá 1060 za 3000 Kč?


Hlavně si pořiď 6Gb verzi. Ta se 3Gb je dost rozdílná karta
 
RH_Killer
i.ibb.co/xLn4dSX/Bez-n-zvu.jpg

Má někdo taky tak zubatý budíky (jen u Bf-109) a to samý řeky, silnice v dálce? Případně potřebuju radu jak s tím zatočit. Díky
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala. Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.
 
1stCL_Jiricek
Killer napsal:
Má někdo taky tak zubatý budíky (jen u Bf-109) a to samý řeky, silnice v dálce? Případně potřebuju radu jak s tím zatočit. Díky

Budíky mě do očí netrkyl, vyjma menší kuličky ve FW190 (fuj, hanba, nespravedlnos, znevýhodnění!!! Šklebící se)

Ale zubaté textury linií na zemi jsou teď snad všeobecný problém. Myslím, že to mají všichni. Koukni na obrázky tadyhle:
https://vwings.ne...wstart=660
 
RH_Killer
Ach joÚsměv
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala. Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.
 
Bierglass
Zifi napsal:

310_cibule napsal:

[quote]Zifi napsal:


P.S. Fakt se dá koupit použitá 1060 za 3000 Kč?


Hlavně si pořiď 6Gb verzi. Ta se 3Gb je dost rozdílná karta


No asi jo, vždyť je to shit.
 
magot
Dnes už frčí tak 1660tka .. ta má všechny moderní vymoženosti a o 1/4 větší výkon než 1060 ... co Cibule, nekoupíš? Úsměv
6tka je 6tka ale ten BOX by v tom běhal jak namydlenej ..
https://www.alza....570307.htm
 
Hans-Assi
Killer napsal:

i.ibb.co/xLn4dSX/Bez-n-zvu.jpg

Má někdo taky tak zubatý budíky (jen u Bf-109) a to samý řeky, silnice v dálce? Případně potřebuju radu jak s tím zatočit. Díky


Stejný problém... Pomohlo na kartě nastavit: 4-8x (standardně mám 2x) Vyhlazování hran-průhlednost, ale s dramatickým dopadem na FPS :-( U mě tedy holt zubaté. Před patchem při stejném nastavení bez zubů
GTX 1660Ti
 
RH_Killer
Stejně jak ty. Problém je, že když je to vyhlazování zaplý, tak mizí kontakty proti zemi. Fakt je to hrozný.
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala. Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.
 
Hans-Assi
Ano, přesně, proti zemi jsem naprosto slepý... Vidím dot na pozadí mraku, v okamžiku, kdy vyletí, zmizí.....
 
Hans-Assi
Příští týden má vyjít nový patch, zase bude co ladit :-) Aspoň není nuda :-(
 
1stCL_Ricrd
zdar pořidil jsem si virt.bryle HP Reverb VR 1000 s pomoci fučidy jsme to rozchodily a tak jsem lital a super ale porad mě kolisaly FPS i při uplnem staženi grafiky když jsem se podival do nebe v offline tak FPS se drželyna 90 ale kolisaly az na 84 a při poletu a kochani se krajinou mely kolem 50 už 60 FPS při online litani jsem nastavil grafiku vždy o jeden dilek niž než je strop sice to je litatelny ale FPS se pohybuji mezi 40 až 60 FPS uz jsem fučiho otravoval tak že mě je to už blby tak ted otravuji vasÚsměvmůžete poradit??mužem to zkusit přes teamviever poněvadž pc vůbec nerozumim
pc.mam i7-3770:16gb ram:graficka karta 1080 ti
dnes jsem doma sam to určitě nezvladnu jestli mě někdo pomuže tak sem davam tel 736502491 diky
ps.nehloubejte prosim nad pravopisem jsem už 30 let z učnakuÚsměv
 
CSL1_Talbot
Podla mna mas slaby procik
[img]http://www.ulozisko.sk/obrazky/700632/sigpic3393_11.gif[/img] is not a valid Image.
 
606_Temp
Největší žrout výkonu je MSAA.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Ricrd
zkusil jsem přepnout z msaa na fxaa a skoro stejny mě spiš připada že se mě v pc něco pere (nastaveni bryly??)jinak ovladaci panel ndvia mam tak jak se to stahlo
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,903,111 návštěv