May 18 2024 06:36:19
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Cyberpunk 2077
clone9cz
magot napsal:

To pšonci neuměj udělat přemapování kláves?! Šklebící se

Co takhle natáhnout od šipek drátky, to by nešlo?
 
http://www.wwii-illusion.net
magot
clone9cz napsal:

magot napsal:

To pšonci neuměj udělat přemapování kláves?! Šklebící se

Co takhle natáhnout od šipek drátky, to by nešlo?

Ty si z toho děláš srandu, ale jsou tady lidi co to musí hrát! Šklebící se
 
Bierglass
Rapier napsal:

Bierglass napsal:

Může mi někdo poradit? Auto na šipky namapovat lze ale chození dopředu a dozadu ne? Co s tím? Do stran to funguje.Vyděšený


Musí se to editovat v konfiguračním souboru. To víš AAA hra, daň za konzolové rozhraní. Viz. https://www.ginx....rpunk-2077


No dík za radu. Ale já jsem debil. Můžeš mi prosím poslat co a kam mám v knfigu hry přepsat. Dík
 
Hoper
na konzolích s tím mají prý problém - Sony to stáhlo ze svého obchodu - PC jedou OK?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
magot
Protože se neřídili biblickým příslovím, "neimplementuj nový sw na starý hw" .. a přitom jsou ty poláci tak pobožný a tohle dělaj že neznaj ..
 
Bierglass
4 giga patch a už fungují šipky.Šklebící se
 
AJaromir
YouTube Video


 
alfik
Hoper napsal:

na konzolích s tím mají prý problém - Sony to stáhlo ze svého obchodu - PC jedou OK?

To byl problém se smlouvou. Už je zpět, za zvl. podmínek.
Oč šlo: CDP má politiku vracení peněz. Sony má politiku NEvracení peněz - i když to koliduje třeba s právem dané země či EU. A jak se zdá, není v Evropě či USA moci dokopat Sony k tomu, aby poslouchalo jiné zákony než ty své vlastní Úsměv Ostatně, můžeme srv. s Googlem či FB, že... Úsměv
Takže, zatímco CDP vracet chtěli, tak Sony nikoli, i v příp. že by to vracel sám CDP a Sony by to nestálo ani floka.
To je vlastně vše. Kdyby se právníci lépe domluvili, při psaní smlouvy, tato causa by ani nevznikla Úsměv

Jinak, probojovávám se bočními misemi. Mám 22 lvl, budu asi muset zase trošku popohnat příběh Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
clone9cz
Jo, to může být jeden úhel pohledu, když si ale Sony už rozdalo provize (před Vánocema), tak je z toho účetní kolotoč, který někdo musí zaplatit. Dovedeš si to představit? Převádění provizí ze státu do státu, změny kursů, zaúčtování, výpočet plnění korporátních cílů, 15 platy. Vrátit zákazníkovi 100% je málo, za to pimprlový divadlo, který předvedlo Sony.
 
http://www.wwii-illusion.net
magot
Jo takovej Enron, jo? Šklebící se
 
clone9cz
Tak já nevím, jestli věří Japonci na Coca-Cola chlápka, tak ty Vánoce maj.
 
http://www.wwii-illusion.net
magot
věří Šklebící se
bestlivingjapan.com/wp-content/uploads/2018/11/Roppongi-Hills-Christmas-Market-660x330.png
 
Bierglass
clone9cz napsal:

Jo, to může být jeden úhel pohledu, když si ale Sony už rozdalo provize (před Vánocema), tak je z toho účetní kolotoč, který někdo musí zaplatit. Dovedeš si to představit? Převádění provizí ze státu do státu, změny kursů, zaúčtování, výpočet plnění korporátních cílů, 15 platy. Vrátit zákazníkovi 100% je málo, za to pimprlový divadlo, který předvedlo Sony.


Proč ti to vadí? Vše je jenom divadlo. A nikdo nebude muset nikomu nic vracet. Co na tom, že Sony rozdalo prémie již před Vánocemi? Jejich kalendářní rok je jiný. Hodnotí jindy svoje celoroční úspěchy než my. Převádění peněz ze státu do státu dělají všechny nadnárodní korporace. Coca-cola nebo Philip Moric. Nechápu proč tě tak vytáčí zrovna Sony? Nedělají nic co by nedělali i jiní.
 
alfik
clone9cz napsal:

Jo, to může být jeden úhel pohledu, když si ale Sony už rozdalo provize (před Vánocema), tak je z toho účetní kolotoč, který někdo musí zaplatit. Dovedeš si to představit? Převádění provizí ze státu do státu, změny kursů, zaúčtování, výpočet plnění korporátních cílů, 15 platy. Vrátit zákazníkovi 100% je málo, za to pimprlový divadlo, který předvedlo Sony.

Já je nehaním, jen popisuju o co šlo Úsměv
Osobně mi je zcela putna, co za bebí potká konzolisty Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Bierglass
Souhlas, konzole jsou mi fuk a konzolisti ať se třeba poserou.
 
clone9cz
Bierglass napsal:

clone9cz napsal:

Jo, to může být jeden úhel pohledu, když si ale Sony už rozdalo provize (před Vánocema), tak je z toho účetní kolotoč, který někdo musí zaplatit. Dovedeš si to představit? Převádění provizí ze státu do státu, změny kursů, zaúčtování, výpočet plnění korporátních cílů, 15 platy. Vrátit zákazníkovi 100% je málo, za to pimprlový divadlo, který předvedlo Sony.


Proč ti to vadí? Vše je jenom divadlo. A nikdo nebude muset nikomu nic vracet. Co na tom, že Sony rozdalo prémie již před Vánocemi? Jejich kalendářní rok je jiný. Hodnotí jindy svoje celoroční úspěchy než my. Převádění peněz ze státu do státu dělají všechny nadnárodní korporace. Coca-cola nebo Philip Moric. Nechápu proč tě tak vytáčí zrovna Sony? Nedělají nic co by nedělali i jiní.


Ne, nevytáčí. Já jen naznačuji, že Sony vznikly náklady navíc a když se vrací 100% částky, tak by měl CD projekt uhradit i náklady na režii spojenou s refundací. Začít by to mohlo využitím infrastruktury ... všichni lidi co refundovali si Cyberpunk i zbytečně stáhli z infrastruktury Sony a to někdo zaplatit musel.
 
http://www.wwii-illusion.net
clone9cz
www.metacritic.com
Windows Central
Dec 7, 2020
100
Cyberpunk 2077 is a celebration of the entire medium, marrying cutting-edge technical innovation, unrestrained user agency in an authentic and immersive experience that transports you to another universe. No game has executed on the promise of gaming like Cyberpunk 2077. CD Projekt RED's artistic achievement cannot be overstated…Despite an impressive array of bugs and glitches, Cyberpunk 2077 remains an experience without peer. No punches pulled, no platitudes are given, and no compromises are made. Cyberpunk 2077 is an industry highpoint that, simply put, may never be bested. Right now, and without hesitation, I am overjoyed to say Cyberpunk 2077 is everything I've ever wanted from a game. It is the best game I have ever played.


Jo, druhá nejlepší byly miny ve WindowsÚsměv

Osobně jsem toho názoru, že Corona virus a Cyberpunk 77 byly nejužitečnější věci letošního roku.
Corona virus ukázal, který lidi jsou blbci, a Cyberpunk ukázal, kde se berou procenta hodnocení v recenzích. Oboje nesmírně poučné a do budoucna užitečné i pro nemajetné.
 
http://www.wwii-illusion.net
AJaromir
Nejúspěšnější počítačová hra na světe je Tetris.
 
Bierglass
Patch má 4 giga. asi bylo co opravovat. Po patchi už jdou namapovat šipky. Pro mně obrovská úleva. Neví někdo jak si můžu vzít třeba nové boty , které mám. Svítí my u nich zámek jako u všeho dalšího vybavení a nelze si to obléci. Stalo se to co jsem se převlékl z korporátní obleku do tepláků a obvazu.Vyděšený Teď se toho neumím zbavit.
 
pSipi
Vyzlec tie obvazy a pojde to.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,900,556 návštěv