May 18 2024 06:32:44
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Cyberpunk 2077
AJaromir
Já to teda nehrál, ale kamarád mi říká, že jinak je to dobré. Už dohrál 2 různé konce.
 
Bierglass
alfik napsal:

Bierglass napsal:
Také musíte po každém spuštění nastavovat češtinu?

Jo, taky. A nejen to - včera jsem zaznamenal první opravdu velký bug - kvůli kterému jsme si musel "rozjet" novou postavu. Na té staré jsem nemohl přidělovat body. A to jsem měl už 28 lvl!
Opravdu, tady Poláci poněkud nedostáli své pověsti z W3... asi nám trošku zArasakovatěli Šklebící se


Zcela evidentně 4 giga patch nezabral úplně na všechno. Mně se občas stává, že nemohu sebrat předmět. Ale to je fuk. Baví mně to. Hrozně mně baví třeba plnit zakázky od Panam nebo jiných. Úkol dokončíš ale tím to nekončí. Rozjíždí se ti jakoby další příběhová linka. S Penem jsem si zašukal v tanku a už se těším kdy to bude příštěŠklebící se
 
alfik
No, u mě to byl asi první "velký" bug - jinak jsem to doteď hrál úplně v pohodě. Asi je 6 roků starý počál (tehdy) za 50k lepší než to nové železo za >150k co mívají ti jůtubeři a kritici Úsměv
Nebo jsou to prostě zpovykaní šťourové. Co já vím, osobně asi žádného neznám Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Bierglass
Mám problém. Jmenuje se Promluv s Judy. Pustí mi nějaké PV a já vůbec nechápu co mám vlastně hledat. Dík za radu.
 
pSipi
Mas hladat sejf, kamery a podobne.
 
alfik
Vymiň si, přes tím než ti to pustí, že přizveš T-bug. Ta ti pak průběžně říká, na co se máš zaměřit. A nezapomínej přepínat na různá sledování, zvuk, tepelnou stopu a zpět na obraz.
Budeš hledat jednak zabezp. zařízení, jednak odposlouchávat, a jednak ten hledaný box má chlazení.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Bierglass
alfik napsal:

Vymiň si, přes tím než ti to pustí, že přizveš T-bug. Ta ti pak průběžně říká, na co se máš zaměřit. A nezapomínej přepínat na různá sledování, zvuk, tepelnou stopu a zpět na obraz.
Budeš hledat jednak zabezp. zařízení, jednak odposlouchávat, a jednak ten hledaný box má chlazení.


Dík již jsem to rozluštil.
 
Tyler Durden
Pokud jste někdo jako já nehráli nebo nedohráli Cyberpunk, protože když to vyšlo byl to nedodělaný nehorázný zmetek, tak to chtělo ještě tři roky vývoje. Vyšel datadisk a patch 2.0 a je to konečně cajk. Vřele doporučuji.

YouTube Video





YouTube Video



Upravil/a Tyler Durden dne 05-10-2023 11:41
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Zifi
Zařadil jsem na seznam her, které si zahraju v důchodu.
 
1stCL_Bumik
To já se naopak přidávám ke chvále!
 
Tyler Durden
Jako přerušil jsem BG3 a cyberpunkuju do pozdních nočních hodin. Za chvili začnu vidět Johnnyho Silverhanda i v reálu.

Ale kdo ví co je reálné a co je jen simulace... Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Tyler Durden
Zítra vyjde verze 2.1. Mimo jine rozchodili metro které bylo na puvodních reklamnich obrazcich. https://indian-tv...2-1-qx9e1d

A pro atmosferu vystoupeni Lizzy Wizzy:

YouTube Video



Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Tyler Durden
YouTube Video



Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
veikso
To mi připomnělo dávnou recenzi na film s Tomem Cruisem (asi Mission Impossible): "Když přijel na Triumphu po předním kole, smálo se kolem mě celé kino. Když s ním udělal hodiny, smál jsem se v celém kině jenom já..."Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,900,529 návštěv