April 29 2024 03:52:19
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Poznej ty fotky II
LesniHU
Timofejic napsal:

LesniHU napsal:Je to postovni raketa s plochou drahou letu :-). Vezla postu z ponorky.
Možná by nebylo od věci propříště neutralizovat názvy obrázků. Ono když po jeho rozkliknutí na jednoho bafne "regulus-missile-mail-carrier-landing.jpg", tak je, chca nechca, ze hry venku.
Ano, to by bylo hezke.
Jenze to znamena stahnout obrazek, nahrat ho jinam (coz, bohuzel, znamena ho de facto ukrast, i kdyz samozrejme hotlinking neni taky nejaka vyhra), ten novy link dat sem. Ten obrazek pak nejdele za mesic zmizi, takze vlakno pak nema trvalou hodnotu - mozna u jinych poskytovatelu by to slo lip, ale zase by to byly hodiny hledani. K tomu s tim ukladanim a uploadem stravim dvojnasobek ci trojnasobek casu, coz v dlouhodobem vyhledu znamena mene fotek. Proto to delam jen v pripade, ze neni vyhnuti a ta konkretni fotka mi za to stoji. Hotlinking se snazim kompenzovat linkovanim puvodnich clanku, alespon kdyz nezapomenu.
Jestli zna nekdo webovou sluzbu, ktera by vzala url a udelala z nej bezvyznamove, aniz by tim clovek stravil vic nez deset vterin, a to tak, aby to zdejsi forum zkouslo, sem s tim. I kdyz pochybuji, ze by to fungovalo i na rozkliknuti obrazku.

Co je to?
elpoderdelasgalaxias.files.wordpress.com/2022/01/c5b8d22fec9608296232c66aaa59b209.jpg
 
Ajvn
Jan Tleskač. Na trenažéru.
 
Timofejic
LesniHU napsal:
Jenze to znamena stahnout obrazek, nahrat ho jinam (coz, bohuzel, znamena ho de facto ukrast, i kdyz samozrejme hotlinking neni taky nejaka vyhra), ten novy link dat sem. Ten obrazek pak nejdele za mesic zmizi, takze vlakno pak nema trvalou hodnotu
Ok.
Za všech okolností zůstávám klaunem. To mě staví na daleko vyšší úroveň než je jakýkoliv politik.
 
LesniHU
Ta divna vec je kolotoc z roku 1904 se svym vynalezcem na palube. Zpocatku to bylo nestabilni, ale pak to zlepsil. Pry to dalo pres sto mil za hodinu :-)

Dnesni hadanka nebude fotka, ale kus videa, a vlastne nevim odpoved, i kdyz mam teorii.
Zde, v case 15:43, pristava letadelko...jake?
 
Timofejic
Jak-38 nebo 41.
Za všech okolností zůstávám klaunem. To mě staví na daleko vyšší úroveň než je jakýkoliv politik.
 
magot
Jak-141 a další kontrolní otázka, co je to za letadlovou loď? Úsměv
YouTube Video



 
Tyler Durden
To není letadlovka, to je letadlový křižník. :-)
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Timofejic
Chvíli tak, chvíli 41, kdo se v tom má vyznat.
magot napsal:a další kontrolní otázka, co je to za letadlovou loď? Úsměv
Nějakej Kijev.
Za všech okolností zůstávám klaunem. To mě staví na daleko vyšší úroveň než je jakýkoliv politik.
 
alfik
magot napsal:

Jak-141 a další kontrolní otázka, co je to za letadlovou loď? Úsměv

Podle toho jak mu kouří komín bych mohl hádat Kuzněcova, ale pokud se pamatuju, byl to Gorškov Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
jojo Gorškov Úsměv
 
LesniHU
Tak to jsme identifikovali stejne.

Co je tohle?
64.media.tumblr.com/db1c8facfeba0c89c4a03fa7b455a5e0/tumblr_ny0layRk1R1uoai9lo1_1280.jpg
 
310_cibule
Tohle? To je moc pěkná fotka : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Podle tvaru brázdy to je Lexington a podle tvaru mraků je čtvrt na pět u Leyte.
 
batoh
Je to SB2C?
 
Tyler Durden
Jo, je to Helldiver.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
LesniHU
Je to Helldiver, USS Ticonderoga (CV-14), rijen 44.

Co to je a proc to tak je?
elpoderdelasgalaxias.wordpress.com/wp-content/uploads/2024/03/3d2b0b6c8998ff7c23f324fb7067229d.jpg
 
Ajvn
Asi testujou odraz rad. vln.
 
310_cibule
Kos na továrním komínu zjevně moc nezaujal.

Tak co je třeba toto?

i.ibb.co/CQd3PHm/438841770-458181856722662-4979469517785108380-n.jpg
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
Messerschmitt Bf 109 V21

www.valka.cz/attachments/6928/BF_109_V21_01.jpg
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
310_cibule
Tyler Durden napsal:

Messerschmitt Bf 109 V21


Dobrý. Doteď jsem o něm nevěděl.

Byl testován se vzduchem chlazeným hvězdicovým motorem BMW 139, nepovedeným předchůdcem slavného BMW 801, jímž byly vybaveny Focke-Wulfy.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,776,976 návštěv