May 18 2024 11:07:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Nábor spojenců na server s ikonami
ATA_Vasilij
Ahoj všem virtuálním pilotům!

Nebaví tě full reál servery, kde se nemůžeš kochat vnějšími pohledy na letadla? Nebaví tě hledat furt někde mikrotečky a zjišťovat jestli je to nepřítel anebo tvůj? Chceš projít skutečnou školou vysoké pilotáže na serverech, kde mají letadla ikony a kde si můžeš zapnout vnější pohled? Tam to není o tom se někde ukrývat anebo něco hledat. Tam se skutečně prověří, jak dokonale zvládáš techniku pilotáže svého vlastního letadla.
Naučíš se vymanévrovat z obklíčení nepřátelské přesily, naučíš se prostřílet se domů.

Připoj se k nám v bitvách odehrávajících se na serveru, který se jmenuje nějak takto: "EU Normal server 1CGS" je v seznamu serverů docela nahoře. Jsou tam dva od EU, jeden full reál a druhý Normal, Tak nás zajímá ten Normal.
Když budeš mít chuť a čas, tak tam zajdi, a vyzkoušíš. Pro vyšší šanci přežít, se připoj i na TS a budeme spolupracovat.

Toto vlákno zakládám jako příležitost k náboru SPOJENECKÝCH pilotů (tedy někoho, kdo létá výhradně jen sovětské, americké nebo britské stroje). Už cca 3. měsícem na tom serveru dominuje počet německých pilotů a vyhrávají i mapy. Je potřeba posílit počet spojeneckých pilotů, a začít vyhrávat mapy zase pro spojeneckou stranu.
Není to tedy jen dogfight, jsou tam cíle, jsou tam úkoly, které je potřeba plnit. (útoky na pozemní cíle, na vzdušné cíle, zásobování, ochrana vlastních cílů, a samozřejmě i stíhání. Není tam ale dynamický posun fronty, jsou to jen statické mapy, které se točí v hodinových intervalech.

Zde je odkaz na statistiky serveru: http://65.108.206...

TS používáme místní z těchto stránek (je napravo ve sloupečku) Najdeš nás většinou v základním podadresáři IL2 BOS, a máme před jménem ATA_.
Pokud budeš chodit častěji a bude tě to bavit, můžeš se připojit i k naší letce ATA. Podmínkou je rodilý jazyk český ,nebo slovenský, stranou létat za spojence a chodit častěji než jednou za půl roku.
Normálně se připoj na kanál TS když tam někdo z nás bude, a rádi přivítáme nové členy. Bylo nás celkem dost, ale někteří se nechali zlákat pozlátkem full reál serverů (nepochopím) a vždycky platilo a bude platit že vyhrává ten, kdo má početnější materiální a lidské zdroje, tedy, ta strana, kde je jich víc.

Pokud se obáváš přílišné jednoduchosti, mohu tě ubezpečit že piloti z 54th německé eskadry, tě velice rychle vyvedou z omylu.
Né každý chce létat full reál. Toto je nábor pro ty, kteří si dokáží užít i kouzlo poletu na serveru s normální obtížnosti, ale v tvrdých leteckých bitvách.

Pokud tě to zaujalo rádi tě uvidíme na obloze, a pokud toto čte němec, tak ať tě to ani nenapadne Šklebící se

dodatek: Toto je pozvánka i pro jiné spřátelené letky, jste zvaní tam čas od času zajít a ukázat tam své letecké umění, a zároveň pomoci s plněním cílů mapy.


Salut.
ATA_Vasilij
Upravil/a ATA_Vasilij dne 06-06-2023 11:05
 
CSW_Cassius Chaerea
Momíku co znamená ATA?
 
ATA_Vasilij
Air Transport Auxiliary.... takové ty holky co vozily nové Spitfiry z fabriky na polní letiště....
z hecu jsme s chlapama přemýšleli jaký si dáme název a tohle nám přišlo vtipné Úsměv

Jen jsme chodili na stejný server, zjistili jsme že jsme češi všichni a tak po nějakém čase scházení se na TS jsme dali vznik téhle grupě...nemáme žádné velení, jen když se potkáme, tak si pomáháme....
 
CSW_Cassius Chaerea
Mrknutí
 
1stCL_Fucida
Já měl radši Momo než Vasilije, protože Momo bylo takové roztomilé Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
ATA_Vasilij
1stCL_Fucida napsal:

Já měl radši Momo než Vasilije, protože Momo bylo takové roztomilé Úsměv


..i když ti dělalo díry do tvého foczkewulfu ? Šklebící se

Momo patřil jedničkovému Ilu, Vasja dvojkovému. Srovnejte se s tím Úsměv
Ale stále věrný sovětským letadlům.
Upravil/a ATA_Vasilij dne 06-06-2023 23:51
 
606_Druindin
Já ti nevim esli na tomhle webu najdeš tu správnou sortu lidí Úsměv Tady je to samej Hardcore onlajnista / offlajnista s přehršlí hejblátek na stole a anténkama na hlavě se snahou o co nejvěrnější simulaci. Což se s těma ikonkama a pohledama zvenčí zrovna moc neslučuje Úsměv
Ale co už, objevili se tu "poníci", "Puníci", "geopolitici", tak proč ne "normalisti" Šklebící se

Jsem se díval na staty a jseš do toho teda docela zapálenej - včera vod oběda do večera, průměrnej let ani ne 10 minut, cca 40 letů.
Tohle už pro nás starý nebude Úsměv To my si radši dáme jeden kochací hodinovej - s jedním, dvěma souboji Úsměv
Upravil/a 606_Druindin dne 07-06-2023 09:56
 
ATA_Vasilij
no však právě, ani mi nemluv, taky jsem po tom včerejším poletu jako kdyby mě někdo praštil do hlavy...no jo no, taky už nejsem nejmladší Úsměv
A právě proto dělám nábor, aby nás bylo víc a já u toho nemusel sedět tak dlouho Úsměv (Ale co mám po dlouhé době zase joy a navíc volné dny, tak si létám Pff)

jinak každý máme jiné chutě, já se na full reálu vyblbnul u jedničkového ila, teď už chci jen oddychovky a nemuset hledat kdejakou tečku na obloze.
Aby nedošlo k mýlce, jestli si mě představuješ jako nějakého zastánce arkád co neuznává simulaci, tak jsi na omylu, to bychom se asi nesešli u hry IL2, ne? A co se vybavení na stole týká, myslím, že bys byl překvapený.

Koho tato pozvánka neoslovila, tak to prostě nechte být, nikdo vás nenutí odpovídat.
Já myslím, že na tyto stránky chodí hodně lidí a každý hledá něco jiného, tak pro ty je otevřena i tahle možnost.

Salut Úsměv

A dodatek: jestli si tu někdo myslí, že nastavení serveru na "Normal" znamená, že jsou tam jen nováčci piloti a že se mu podaří vrátit bez poškození vždy zpět domů na letiště, tak chci být u toho, až si tím peklem bude prolétat Úsměv
Myslím, že mám něco nalétáno, a tvrdím, že na ten server chodí hodně špičkových pilotů a es.
Upravil/a ATA_Vasilij dne 07-06-2023 11:54
 
606_Druindin
Šak nic proti a dle vkusu každého ...

Já si pamatuju jak jsme lítávali před pár rokama (cca 6ti) ještě s Cassem, Davidem a Wolfem na Random expertu či co to bylo za full real servr. A vím že jsi si už tenkrát pohrával s VRkem a s tím spojenyma výhodama i nevýhodama Úsměv
 
Hot_Dog
A ten server je jak nastavenej, jen ikony, nebo i jiny veci sou tam zjednoduseny, jako engine management a pod?

Kdyz s nama budes litat na full-real, tak ti ty doty najdem a muzes je lak sundatMrknutí

ATA zrovna v posledni dobe docela presedlala na full-real...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Hot_Dog
A ten server je jak nastavenej, jen ikony, nebo i jiny veci sou tam zjednoduseny, jako engine management a pod?

Kdyz s nama budes litat na full-real, tak ti ty doty najdem a muzes je lak sundatMrknutí

ATA zrovna v posledni dobe docela presedlala na full-real bych rekl...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
ATA_Vasilij
jo, ovládání motoru je tam defaultně taky automat.
Ale můžeš si to přepnout na manuál a ovládat jak jsi zvyklý.
 
magot
ATA_Vasilij napsal:
až si tím peklem bude prolétat Úsměv

To není to správné peklo. Ta správná letecká bitva je letět 4 hodiny, nikoho nepotkat a zadřít motor a pak o tom napsat report na tři áčtyřky.
Nevíš co je zábava Šklebící se
 
Paulus
Chtěl jsem lítat kde mají letadla ikony a kde si můžeš zapnout vnější pohled. A nikoho tam nemohu najít a pokud tak lítáte na jiné serveru. Co je to za bordel…Vyděšený
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,075 návštěv