May 15 2024 04:46:13
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2024
AJaromir
Jsem našel něco z ani ne tak dávné minulosti Razbam. Jsem si ji musel připomenout. Prvně se jednalo o firmu, která již měla modely letadel pro MSFSX, FS2004 a podobně. Pravděpodobně jejich snaha byla udělat porty jejich addonů do DCS:W. Jenomže DCS komunita je navíc si myslím velmi náročná. Asi jejich největší fiasko byla facka od ED, když jim z Mig-19P odmítli sundat nálepku "early access". Protože stav stroje rozhodně neodpovídal definici "feature complete".
YouTube Video



i.imgur.com/3MGnqUI.png

To mi taky připomnělo dějiny M-2000C, který jsem si kvůli RB tehdy znechutil. Kdy si simulaci systémů vycucali z prstu a pak oznámili, že to mají komplet špatně, na což je upozornili aktivní vojenští piloti, a museli to předělat. To pro hráče znamenalo zapomenout vše, co se tehdy naučil a čekat na novou simulaci systémů. Jestli tato předělávka již je dokončena, nemám tušení.

A taky do dnes jsou jako dost brutální chyby v příručce pro Harriera. Například na straně popisu plynového kvadrantu, kde očíslování vůbec nesedí s popiskami.
Upravil/a AJaromir dne 06-04-2024 12:31
 
AJaromir
Takže to není ani tak o DCS, jako o MCS (profesionální verze DCS). Razbam pravděpodobně použil SDK od ED pro vývoj modulů na jinou platformu. Spor je pravděpodobně o duševním vlastnictví.
https://old.reddi...r/ky5doss/
i.postimg.cc/ZnpXhb9t/image.png

Jsem našel v daném redditu o čem by celý spor mohl být:
https://old.reddi...r/ky8i2rg/
Upravil/a AJaromir dne 06-04-2024 12:17
 
Aces_Wild
Dobrou zprávou rozhodně není, že cptsmiley (hlavní FM programátor) a metal2mesh (grafika) s ED už nechtějí spolupracovat. Tohle bude ještě na kýbl popcornu.
 
magot
To aby Nick zase vydal další "statement" aby nenastal virální hráčský bojkot. Už tam někdo koukám prohlašuje že si od ED Chinook rozhodně nepořídí Pff
 
ATA_Vasilij
edit: ale nic. Úsměv
 
Aces_Wild
Z RAZBAM Discordu:
razbam_prowler

@here
Dear customers and community
RAZBAM Simulations is actively working with EAGLE DYNAMICS to reach an agreement to resolve our internal dispute and we don't want the discussion that our public declaration has generated to escalate any further. We want to assure you that it has never been nor will it be our intention to abandon our products. We look forward to a prompt and satisfactory resolution, turn the page, and move forward.

Best regards
Ron Zambrano
CEO
RAZBAM Simulations, LLC
 
AJaromir
Už vystřízlivěli z páteční chlastačky? Šklebící se
 
magot
Ne, jen RB oznámili, že nic neoznámí, aby byli všichni klidní, že něco oznámili Šklebící se
 
AJaromir
Třeba to budou proklamovat jako opožděný apríl. Šklebící se To vypadá, že se teď stydí a přejí si, aby se tohle nikdy nestalo. Jak říkám, ožrali se. Šklebící se
 
magot
Blíží se nová herní konzole třídy Kaliningrad z nařízení Vladimíra Vladimíroviče Šklebící se
(c) to to consider the organization of the production of stationary and portable game consoles and game consoles, as well as the creation of the operating system and the cloud-based system of delivery of games and programs to users

 
alfik
magot napsal:

Blíží se nová herní konzole třídy Kaliningrad z nařízení Vladimíra Vladimíroviče Šklebící se
(c) to to consider the organization of the production of stationary and portable game consoles and game consoles, as well as the creation of the operating system and the cloud-based system of delivery of games and programs to users

Už se těším. Už mám připravený pytel uhlí.
Vyděšený
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Tyler Durden
Pojede na tom DCS?
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
magot
Tyler Durden napsal:

Pojede na tom DCS?

nj, hodil jsem to do blbýho vlákna , ale už to nechám bejt .. Úsměv
 
AJaromir
Ani ne 3GB
https://www.digit...9.4.53549/
 
AJaromir
YouTube Video


 
Aces_Wild
Orbx Kola

Z Orbx Discordu:
Something BIG is coming!

Get ready, because the long-awaited DCS: Kola Map is on the brink of release, promising a heart pounding, hold onto your yoke experience covering northern Norway, Sweden, Finland, Murmansk Oblast, parts of Karelia, and the Barents Sea and Norwegian Sea to the north and west. 🌍✈️

The countdown is on, and we're inching closer to the big reveal - stay tuned for more info 🕒✨

YouTube Video


 
Coffin Corner
Konečně mapa kde převažuje zelená barva, teda když nepočítám modrou Úsměv Na podobnou oblast čekám od dob EF 2000...
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
 
AJaromir
KOLA je navíc dělaná ORBX, což je velmi známá značka napříč simulátory.
 
magot
No bude to první mapa pevniny NATO vs země neomezených možností Úsměv
 
AJaromir
Chinook je v předprodeji:
https://www.digit...es/ch-47f/
YouTube Video


 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,879,092 návštěv