May 16 2024 03:09:27
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2024
AJaromir
Já mám svoji teorii, že RB se nedohodl na podmínkách s ED a na tu reakci ED nezaplatilo HB za porušení podmínek. Ale prostě dokud jsou všude jen spekulace, tak si mohou každej psát co chtějí.
 
Aces_Wild
ED reaguje:

NineLine
včera v 22:18
@everyone
Following the message published by Ron Zambrano of Razbam Simulations, we believe that it is necessary to rectify some of the unfounded allegations and to reassure the Community that everything is being done to resolve the current situation promptly and for the benefit of all concerned.

Without entering into the details of matters that are confidential to the parties, we firmly reject the allegations that the current disagreement between Eagle Dynamics and Razbam Simulations would be as stated by Razbam “due to circumstances completely beyond our control" and that it is "a situation that Razbam Simulations did not seek".

On the contrary, the current disagreement is the result of improper actions that have been taken by Razbam Simulations, in breach of its contractual obligations towards our company and of our legally protected IP rights, and for which we are seeking a reasonable and forward-looking commercial outcome rather than entertaining legal claims.

We very much regret that Ron Zambrano has decided, without even pre-advising us, to make these disparaging public statements and, more importantly, to take the customers of the Razbam developed aircraft as leverage in the discussions with us.

Please rest assured, we are addressing the situation with the utmost attention and constructiveness.

Many thanks and kind regards,

Nick Grey
 
magot
AJaromir napsal:
Nevím proč se to šíří jako snímek.

Jo tohle udělátko to umí Úsměv
https://www.image...
 
AJaromir
No a dneska se po problémech slehla zem. Tak buď se včera pořádně ožrali nebo nevím. Šklebící se
 
magot
Jak si na to přišel?
 
AJaromir
Protože nikde nic. Na Steam fóru, v soukromých skupinách, nikdo to už neřeší. Teda krom Discordu. Ten nemám a nesleduji, takže nevím co se tam děje. A Reddit taky nesleduji.
 
magot
No Razbam nefunguje a ED má problém, protože za nákupy modulů a za jejich stav nedokončenosti a pozdější údržby je přímo zodpovědná ED.
Takže problém tu je a dost velký. Aby to pak nemuseli řešit jako Luthierovu akci na kickstarteru, projekty převzít a pak je 20 let dodělávat ..
 
AJaromir
To je ta lepší varianta. Fiasko, které bylo s VEAO Hawk se snad už opakovat nebude, protože vývojáři musí dávat zdrojový kód. Razbam navíc žádný Kickstarter nerozjel, pokud vím. Tam byly moduly, které se prakticky ani nezačaly dělat. Razbam má všechny moduly, které se dají koupit, již vydané, aspoň ve fázi předběžného přístupu.
 
magot
Ano, primárně F-15E není dokončen, mapa jižního atlantiku a harrier taky potřebuje záplaty, věčně zabugovaná 19ctka a tak by se dalo pokračovat.
Už jen že vyhodíš do kanálu 80 dolarů za F-15E a začnou se pomatenci v Razbam stavět na zadní protože nejsou schopný fungovat podle šablon ED člověka naplňuje důvěrou si tam příště něco koupit.
Chtěl jsem si tam ještě koupit třiadvácu, ale seru na ně, jsou nestabilní jak uran 235.
 
AJaromir
Nemá náhodou ED ve smlouvách že drží bank, dokud moduly neopustí předběžný přístup, aby donutil vývojáře dokončit svoji práci? To by celkem vysvětlovalo, jak se Mig-19 a podobné relativně rychle dostaly z předběžného přístupu. Ale to je fabulace.
 
LesniHU
Odbocka pro magota, U235 má myslím polocas rozpadu v řadu stovek milionů let...

Neví někdo, jakou mají tvůrci dcs dlouhodobou filozofii či plan? Myslím tím, co budou dělat, až bude verze 15 místo 14 a najednou tam přestanou fungovat věci z verze sedm. V jednu chvíli to proste prestane být udrzovatelny, co potom? Některá letadla se nebudou dát koupit a těm, co je mají, se rekne sorry, nefunguje? To si trochu rika o nějaký class action. Nebo se pocita s ponecháním nejake legacy verze dcs, takze půl komunity bude hrát verzi 14 a půl verzi patnact? Docela by me to zajímalo.
 
magot
LesniHU napsal:
Odbocka pro magota, U235 má myslím polocas rozpadu v řadu stovek milionů let...

je to tak, chybí tomu to odstřelování neutrony Šklebící se
Jinak předchozí verze např. 1.5 nebo 2.2 už myslím že nelze ani stáhnout. Vývoj je kontinuelní, něco jako u MSFS. Aneb nikdy se ten guláš nedokončí.
Až jednou ED ukončí vývoj, tak buď pustí žilou a vše odemkne a nebo vše zanikne a nikdo nebude mít nic.
Upravil/a magot dne 05-04-2024 17:01
 
AJaromir
Asi to bude stejně jako do teď. Po určité době vyjde placený upgrade.
 
magot
AJaromir napsal:

Nemá náhodou ED ve smlouvách že drží bank, dokud moduly neopustí předběžný přístup, aby donutil vývojáře dokončit svoji práci? To by celkem vysvětlovalo, jak se Mig-19 a podobné relativně rychle dostaly z předběžného přístupu. Ale to je fabulace.

19ctka je celkem jednoduchý stroj, takže to bude jeden z důvodů.
 
ATA_Vasilij
AJaromir napsal:

Protože nikde nic. Na Steam fóru, v soukromých skupinách, nikdo to už neřeší. Teda krom Discordu. Ten nemám a nesleduji, takže nevím co se tam děje. A Reddit taky nesleduji.


Tak to asi bylo ticho před bouří, protože momentálně ofiko webové stránky dole, servery vypnuty, Multiplayer komplet nefunkční.
Áááááá - a to udělali teď?! když jsem nechal udělat nálev?
Všechno vyléjt....

Smutný Cool
 
AJaromir
Teď jsem to zkoušel a normálně mi to jede.
Edit: tak to muselo vypadnout tak minutu potom, co jsem to zkoušel.
 
ATA_Vasilij
Tak to nevím jak a co jsi zkoušel, ale u mně a mnoha dalších co to řeší na discordu je toto:

"The web site is not available at the moment. However, you have saved authentication to continue working offline"

můžu hrát jenom offline.

Někdo na discordu píše, že servery jsou dole potřetí za dva dny.
Mají tam něco nestabilního, asi to nebude souviset s kauzou.

Edit: ok Úsměv
 
AJaromir
Anebo nějaký idiot dělá DDoS
Server už zase jede.
 
ATA_Vasilij
konec paniky, už to nahodili.... jde se lítat, rychle než DCS krachne Úsměv))))
 
Richi
Já momentálně dolítal, resp. nenabootuje mi PC potvora. Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,884,642 návštěv