May 18 2024 12:05:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Nabízím - Letectví a kosmonautika roč. 1955
311_Upir
Ahoj ve spolek,

kamarádka od babičky nabízí za odvoz ročníky 1955-2018 Letectví a kosmonautiky. Říkal jsem si, že by to tady někomu mohlo udělat radost. Odvoz je z Kopřivnice, stav by měl být velmi dobrý, zůstalo ji to po manželovi. Neviděl jsem na vlastní oči, takže nemohu říct, jestli tam něco nebude chybět. Mohu zprostředkovat kontakt. Piště prosím SZ.
 
310_cibule
Upíre, ahóóóój. Ty žiješ? Co děláš? Už se ti podařilo vystudovat? ; ))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fucida
310_cibule napsal:
Už se ti podařilo vystudovat? ; ))


Tenhle tlak okolí je strašnej, sám to znám...přitom by si jeden řekl, že po dvaceti letech studií si okolí zvykne Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
To za našich mladejch let nebejvalo. Já stihl jeden neukončený semestr strojárny a čtyři roky úplně zbytečný fakulty za pouhých šest let. Kam ten svět spěje...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
Úsměv

i.imgur.com/A5r0TBj.jpg
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
alfik
310_cibule napsal:

To za našich mladejch let nebejvalo. Já stihl jeden neukončený semestr strojárny a čtyři roky úplně zbytečný fakulty za pouhých šest let. Kam ten svět spěje...

Já bych ti napsal kam, ale maminka říkala, že "do prdele" je sprosté a nemám to psát.
Vyděšený
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
310_cibule
Tak to je fakt, už asi šest tisíc let : )

i.ibb.co/5jKcYC9/old.jpg

; )))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
alfik
Ale já se opírám o vědu. Entropie roste a ne naopak Mrknutí
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
310_cibule
To nerozporuju. Jen naznačuji, že to teoreticky MŮŽE trvat dalších šest tisíc let. Spíš asi ne, fatální průser může přijít klidně zítra, ale tohle nikdo z nás prostě neví. Úvahy o tom, že konec je na dosah ruky, jsou staré jako lidstvo samo. A mnohé to poněkud demotivuje resp. negativizuje. Což bývá dost velký průser sám o sobě ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
Nikdy není konec, jen dojde ke zjednodušení systému. Prostě lidstvo nebude létat na Mars, ale bude se pětkrát denně modlit směrem k Mekce a používat kolovrátek. Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
magot
alfik napsal:

Ale já se opírám o vědu. Entropie roste a ne naopak Mrknutí

To jsem si taky myslel, ale teď jsem četl článek o samoopravovacím skle, které lokálně na chvíli a pod určitým úhlem pozorovatele dělá pravý opak Úsměv
Ale celý systém se nakonec stejně rozbije Šklebící se
 
311_Upir
1stCL_Fucida napsal:

310_cibule napsal:
Už se ti podařilo vystudovat? ; ))


Tenhle tlak okolí je strašnej, sám to znám...přitom by si jeden řekl, že po dvaceti letech studií si okolí zvykne Šklebící se


Mně to trvalo ubohých deset let, vidím že laťka je jinde Šklebící se Ale hned bych se tam vrátil!
 
alfik
Tyler Durden napsal:

Nikdy není konec, jen dojde ke zjednodušení systému. Prostě lidstvo nebude létat na Mars, ale bude se pětkrát denně modlit směrem k Mekce a používat kolovrátek. Úsměv

Na druhou stranu, na obojem usilovně pracuje Fiala a ten je tak neschopný, že za mého života nejspíš ani nepřestanu jíst vepřové, ani nezačnu točit bavlnu ručně jako to dělal on Úsměv
I když... na ten Mars se asi taky nepodívám. Musk má prý v posl. době větší zájem na svém vynasněžení než na čemkoli jiném Vyděšený
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
alfik
311_Upir napsal:

1stCL_Fucida napsal:

310_cibule napsal:
Už se ti podařilo vystudovat? ; ))


Tenhle tlak okolí je strašnej, sám to znám...přitom by si jeden řekl, že po dvaceti letech studií si okolí zvykne Šklebící se


Mně to trvalo ubohých deset let, vidím že laťka je jinde Šklebící se Ale hned bych se tam vrátil!

Já jsem si už v 90. letech řekl, že bych se na to mohl vy... zkládat zkoušky a tak podobně, a že bude lepší študýrovat celý zbytek života aniž bych kdy doštudoval.
Takže - nevím kolik let to bude. Až to bude, tak to bude! Cool
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,408 návštěv