May 05 2024 07:38:54
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Špeciálka: Všetko má svoj čas
Kukuloo
Dik Fuci Mrknutí

A teda vitajte chalosi Úsměv
Letka_13/Kukulo
 
606_Druindin
Kukuloo napsal:

Server bol vcera updatnuty nieco pred 21:00


zkoušel jsem to mezi 22-23h, takže patchem to asi nebude
 
Kukuloo
Uz je to ok. Server lece a aj na mapu som sa dostal
Letka_13/Kukulo
 
Kukuloo
Fuci poprosim BadUncleSam k modrym
Letka_13/Kukulo
 
1stCL_Fucida
No 2JG26Bus už tam je Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Kukuloo
No ja len ze ci bdies Šklebící se
Letka_13/Kukulo
 
magot
Kdo by měl problém v SRS s overlay toggle, že bude SRS rozhraní stále na pozadí a nic nepomůže, tak si nastavte v IL2 nastavení fullscreen = OFF.
 
Hot_Dog
Tak hlásím, že výkon servru včera nebyl nejlepší...

Nebylo nás tam moc, řádově 15 červených a 7 modrých, server po chvilce začal psát klasickou hlášku "...Erratic Plane Behaviour may occour" (což snamená že server nestíhal 50 SPS), zaznamenali jsme nějaký trhání, lagování, nízké FPS, letadla na gumě atd...

Jako takle, všechno to bylo OK a nemělo to vliv na hratelnost, bylo to za mě ve zcela únosné míře, navíc jenom po několik krátkých časových úseků pokud takle poběží ostrá specialka, tak naprosto v pohodě a za mě super! jenže nás tam bylo 20 a dost se bojím, co se stane až bude na servru 60 lidí...

Na ostré misi bude celkové množství AA, Lodí, případně dalších pozemáků cca stejné jako na této tréninkové mapě, nebo díky tomu, že bude oblast zájmu koncentrovaná do daleko menšího prostoru tak toho tam bude celkově míň?

Proletěli sme např jedno nepřátelské letiště a AA tam bylo dost brutální, jestli je takové nad každým letištěm, tak je jasný, že se jedná o velké množství AA... Stejně tak lodí sme viděli docela slušné množství a bohužel, jednoduchý pohyb lodí ve 2D prostoru (dokonce i stání lodě na místě) je ve hře obrovský problém a žere strašně moc CPU servru, holt Ruská hra, no, to nevymyslíšSmutný

Za mě by se jednoznačně celkové množství lodí, AA a dalších pozemáků mělo snížit oproti tomu, co je na tréninkáči, s tím, že ve výsledku bude oblast zájmu i tak stále daleko bohatší...


PS: včerejší tréninková mise se neobjevila ve statech?
Upravil/a Hot_Dog dne 26-04-2024 08:40
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
311_Mart
První hláška o errotickém chování letadel se objevila, když jsme probudili flak v Cherbourgu a to jsme tam byli nejprve jen čtyři.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Kukuloo
Rgr, v teame o tom komunikujeme a vecer na ts hodime rec. Len nemam rum.
Letka_13/Kukulo
 
Kukuloo
Letu zdar piloti

Zatazovy test servera prebehne v stredu 1. maja od 21:00 na AOE2. Poprosime, v ramci moznosti, o maximalnu moznu ucast.

Letka_13/Kukulo
 
magot
Při zatěžáku je nutné mít narozené SRS a používat ho aby se otestovala celá zátěž na server.
 
606_Dzori
Je mi líto ale ruším svou účast na sobotní akci takže mé místo u červených je volné.Ať se daří.
 
Kukuloo
Okacko
Letka_13/Kukulo
 
Kukuloo
Pripominam dnesny zatazovy test servra aj SRS o 21:00 Úsměv

Zaroven su zlavy. Ak niekomu nieco chyba alebo musel robit kompromisy pri vebere stroja ma moznost za par supiek si zadovazit lietadlo snov. Ja tam Seafire alebo Wildcat alebo Zero nemam, tak pre mna nic Šklebící se Chalani asi vedia ze mame specialku. Right on time! Pff
Letka_13/Kukulo
 
Hot_Dog
Algy, chcte v rámci zátěžového testu za modré spravit nějaký mohutný dogfight?

Pokud ano, řekni místo a čas, přizpůsobíme seÚsměv
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Algy
Áno ... prvá časť testu bude medzi Doverom a Dunkerque ... klasický dooghight, každý si zoberie čo chce a budeme sa tam tĺcť dajme tomu, každý dva vzlety alebo tak nejako cca 30 minút. Odporúčal by som nestúpať nad 3000 metrov, aby sme sa tam nehľadali....

Druhá časť testu... stretnutie nad Cherbourgom...ostali tam nejaké flaky z poslednej špecky (náhodou). Takže zase každý čo chce úlohou červených bude v nejakej orgamizovanej skupine doletieť nad Cherbourg...kde by sme vás mali nájsť a napadnúť, alebo naopak...
Letka_13/Algy

www.letka13.sk
 
www.letka13.sk
Hot_Dog
Ok, počítej následovně:

Do 21:45 budem lítat nad kanál mezi Dover a Dunquerk, volný dogfight...

Cca 22:30 plus mínus přiletíme nad Cherbourg, kde zaútočíme na tamní pozemáky...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Algy
Mrknutí
Letka_13/Algy

www.letka13.sk
 
www.letka13.sk
Kukuloo
Chalani dakujeme super ucast Mrknutí 47 pilotov na servri
Letka_13/Kukulo
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,818,407 návštěv