May 11 2024 17:24:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kingdom Come: Deliverance 2
magot
No v MaB Bannerlord to má možna ještě o krapinínek promakanější, tam jde myslím i útok bokem apod. Ale jinak je to hodně podobné Chivalry.

Výcuc z videa:
- interface meče hvězdice zůstává a mění se na čtyřcípou
- zůstavají u CRY enginu s Warhorse modifikací (kyselý smajl)
- save pouze se sejvovicí, nebude možný free save
- děti nebudou (návštěva z afriky doufám že jo Šklebící se)
Upravil/a magot dne 22-04-2024 12:01
 
Tyler Durden
Akorát to má se skutečným šermem pramálo společného...
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
magot
To bude mít vždy, ledaže by implementovali VR a reálný pohyb.
 
saldy
Psal jsem to taky už v kcd, používat xbox gamepad (využijete ho také v DCS ovládání příkazového okna střelce v Mi-24) .Vylevlovat sílu pro palcát, štít a máte nekonecně zábavnou minihru souboje kde hlavní roli hraje správné načasování krytí a drtivého úderu do oblasti hlavy🙂
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Jo s xbox padem je to ovládání meče lepší.
A u luku se vrátit k myši Šklebící se
 
Tyler Durden
YouTube Video



Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Hoper
Tyler Durden napsal:

Pochválen buď Pán Ježíš Kristus! Dvojka, konec roku 2024 B)
YouTube Video





0:28 - vlevo Jakub + vpravo Vlašák, jede k Barb
0:45 - kutnohorský kamenný "most" :) u Jezuitské koleje (jede od Barb! :)
0:52 - Barbora
Ta zídka (se psem) mi přijde jako u parku pod Vlašákem, ale tam je silnice a ne tahle cesta. Takže tu netuším :)

Jinak jsem zvědav, jak tam udělají Barboru - Wiki píše:
První fázi výstavby prováděla huť stavitele Svatovítské katedrály Petra Parléře, pravděpodobně pod vedením jeho syna Jana Parléře. Jan Parléř vystavěl nejstarší část stavby s věncem obvodových kaplí podle vzorů francouzských katedrál. Původně budované trojlodí bylo brzy rozšířeno o široké vnější lodi, avšak s příchodem husitských válek byla stavba poprvé na šedesát let přerušena. Do té doby dosáhla téměř poloviny současné výšky, střední trojlodí však nebylo zaklenuto. Než stavba v roce 1547 získala klenbu, nebyla krytá proti dešti, což jí pochopitelně nesvědčilo. Práce na kostele byly znovu obnoveny v roce 1482,

A i bude zajímavé, jak bude ukázaná celá KH, Malín, Sedlec, Malešov a jeho okolí...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
Jo. A pak mě brzy můžeš čekat v KH (stejně jako jsem si projel Rataje, Skalici, sv. Jakuba Staršího v Rovné – tam jsem byl toto pondělí, nádhera – či Sázavský klášter : ))

Naposledy jsem byl v KH minulý měsíc (vnitřek opatství u Phillip Morrisů a Švankmajerovi), ale dycky mě to baví znovu prolézt po té hře. Provedeš mě?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
A byl jsi i v tom nově otevřeným podzemí v sázavském kláštěře? Tam bylo právě zajímavé, že se tam v KCD dalo jít ale v reálu ne, tam jak byla ta soška ve hře.
Plánovali to brzy zpřístupnit, to bylo nějak 2018, tzn. teď by tam ta díra za klášterem už měla být přístupná Úsměv
 
Hoper
310_cibule napsal:

Jo. A pak mě brzy můžeš čekat v KH (stejně jako jsem si projel Rataje, Skalici, sv. Jakuba Staršího v Rovné – tam jsem byl toto pondělí, nádhera – či Sázavský klášter : ))

Naposledy jsem byl v KH minulý měsíc (vnitřek opatství u Phillip Morrisů a Švankmajerovi), ale dycky mě to baví znovu prolézt po té hře. Provedeš mě?

Se mnou by ses ztratil :))
Ale na pivo / víno zajít můžem ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
magot napsal:

A byl jsi i v tom nově otevřeným podzemí v sázavském kláštěře? Tam bylo právě zajímavé, že se tam v KCD dalo jít ale v reálu ne, tam jak byla ta soška ve hře.
Plánovali to brzy zpřístupnit, to bylo nějak 2018, tzn. teď by tam ta díra za klášterem už měla být přístupná Úsměv


To je jeskyně sv. Prokopa. Ptal jsem se, zda se tam dá dostat, paní v pokladně říkala, že ne, že je to v rekonstrukci. Je v tom ale trochu binec. Klášter patří státu (po josefínských reformách resp. zrušení kláštera získala klausuru jakási šlechta a udělala si z ní něco jako zámek. Po roce 1989 to dostali zpět restituenti, ale pak to zase vrátili). V těchto prostorách je pěkná expozice o historii kláštera a nádherná kaple s mi malbami.

Kostel a část přilehlých budov patří církvi. Ta má svojí vlastní pokladnu, vlastní prohlídky a asi i tu jeskyni. Ale nikdo tam nebyl, tak jsem ostrouhal.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
310_cibule napsal:

magot napsal:

A byl jsi i v tom nově otevřeným podzemí v sázavském kláštěře? Tam bylo právě zajímavé, že se tam v KCD dalo jít ale v reálu ne, tam jak byla ta soška ve hře.
Plánovali to brzy zpřístupnit, to bylo nějak 2018, tzn. teď by tam ta díra za klášterem už měla být přístupná Úsměv


To je jeskyně sv. Prokopa. Ptal jsem se, zda se tam dá dostat, paní v pokladně říkala, že ne, že je to v rekonstrukci. Je v tom ale trochu binec. Klášter patří státu (po josefínských reformách resp. zrušení kláštera získala klausuru jakási šlechta a udělala si z ní něco jako zámek. Po roce 1989 to dostali zpět restituenti, ale pak to zase vrátili). V těchto prostorách je pěkná expozice o historii kláštera a nádherná kaple s mi malbami.

Kostel a část přilehlých budov patří církvi. Ta má svojí vlastní pokladnu, vlastní prohlídky a asi i tu jeskyni. Ale nikdo tam nebyl, tak jsem ostrouhal.

No když jsem tam byl v r. 2018 tak mě tvrdili (průvodci kláštera), že to hodlají zpřístupnit veřejnosti, tak kdo ví Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,857,600 návštěv