May 18 2024 10:48:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - editace misí DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
hrátky s DGEN
313_123
jelikož mě nejde zabohana Enjoyr stránkách zanechat vzkaz
dávám sem (třeba si to přečte či poradí někdo jinej)

kdysi dávno jsi mě dával odkaz na manuál pro tvorbu DGEN campaní (ted ho nemůžu nikde najít)
jelikož je ted v práci okurka a mám dost času tak jsem se vrátil k vrtání
jen potřebuji troch osvěžit mozek na něco si už nemůžu vzpomenout a něco mě nejde vůbec (už zase)

udělal jsem RAF bombra
afrika 42/43
kanál 43/44
norsko 44/45

po výběru letadla a zmáčknutí start se ozve to slavné pípnutí
a hledám marně kde udělal soudruh z NDR chybu
(asi bude někde v planes snažím se dostat bofika do roku 42/43)

taky už nemůžu zaboha najít kde DGEN určuje čas mise či počet útočících letadel rád bych tam dál víc nočních misí a nechce se mě lítat v prvomájovém průvodu svítících letadel
prostě jen aby startoval jen hráč na rušivý nálet

případně pro zdejší čtenáře
zajímalo by mě zda už někdo vyřešil problém s přeložením
z evropy do pacifiku
oprášil bych si svou starou RAAF kampan bo přeně při přeložení
kolabovala (co se mě tenkrát podařilo objevit, DGEN nějakým záhadným
řízením osudu nedokázal pochopit, že najednou místo němců má na obloze vytvořit rejžožrouty)

je toho ještě moc, ale tam už se začíná dařit
(BF 110 1940-45, tam je zatím problém jen se soudmodem
takova 110G nad francií v roce 40 to by nebylo ono)

případní další tvůrci rad si poslechnu vaše rady
 
Lekk
Nevim jestli je to adekvátní k tematu, ale mě se hroutily mise, když sem dal lodě bez waypointů. no nic. kdyžtak to vymaž.Šklebící se
 
313_123
to si zaplat bánbů dgen řídí sám
tohle se týká spíš stat.kam.

ps: nemám právo mazat nejsem naklonovaný
 
Pavel K
Zaprvé se podívej, jestli DGen vygeneroval errorlog do hlavího adresáře, z něho se dá lecos dozvědět. Já jsem úpravu nebo tvorbu DGen kampaní vzdal potom, co jsem testoval možnost fiktivní kampaně za Novozélanďany-Čechoslováky, kde by na nějaké online mapě fungovaly mise pro fiktivní německo-československý konflikt v 39' a Dgen mi nakonec vyhodil hlášku že J8A nemůže létat za "červené" Vyděšený Jestli můžu radit zkus spíš DCG, u toho se mi něco primitivnho povedlo spíchnout docela rychle. Navíc DCG podporuje nová letadla a mapy (pravděpodobně i mapy AAA) a ještě se vyvíjí, což o DGEn moc říct nejde. A pro DCG je i fórum, kde by ti možná adresně poradili. Zatí držím palce!
 
Paulus
Taky se v tom zrovna vrtám. Dělám si vlastní kampaň BOB s českými piloty(dělám to na nové mapě Channel1940)Šklebící se
Naučil jsem se to zde:http://www.il2-ullmissionbuilder.com/index.php /
Třeba tam najdeš i odpověď na tvorbu DGEN kampaní. Čas od kdy začne mise se dělá právě nad mapou když zadávaš cestu letadla s kterým budeš létat jako hráč. Útočící letadla se tam zadavají taky.

Měl jsem potíže spustit mise za RAF. Šlo to, když jsem tam neměl češtinu. Hodně dlouho jsem hledal kde to vázne. Původně jsem byl přesvědčen, že to je v GB_MessageRu. Celý jsem předěla a h...! Vyděšený
Tak jsem odstranil z DGen.Cz vše a postupně přidával jednotlivé soubory a ejhle ta třetí British_ru to blokovala. Je to blbý, ale bylo tam moc jmenMrknutí. Pět jsem jich odstranil a už to jedeCool

Řeším jinou drobnost. Při tvorbě mapy se tam dají dodat další objekty. Jsou označeny číslem od 0 do snad 750. Nejsou k nim popisky co je to zač (budova, auto, voják, hangár atd.) Nemohu najít odkud se to z IL2 načítá. Popisky bych si upravil. Nemáš ponětí kde toje?Zamračený
Upravil/a Paulus dne 13-01-2009 19:25
 
313_123
gladiátor za červené létat nějak může mám takový dojem, že v africe 40,41,42 je ve výběru letadel - rozhodně poletuje jako AI
musí se hrabat do složek planes (třeba planesGB../jmeno kam. + Normandy41Planes) a ještě asi do něčeho, ale na to si nemoho právě vzpomenout (můj problém s bofikem v roce 42)

a co se týká DCG to jsem za svou 8 letou srážkou se šturmem nepochopil vůbec, no třeba ho prubnu Úsměv
 
j4ck41
prubni ho ... zase tak slozitej na pochopeni nejni a daj se s nim delat psi kusy ... to sem si takhle stahnul poustni kampan lokalizovanou mimo mapu maly Afriky takze se fakt litali velke vzdalenosti nad monotoni krajinou a navigace probihala jen podle nekolika mala orientacnich bodu
 
Pavel K
Pro von Pavla: tady http://mission4to...oads&c=516 najdeš několik object listů ke stažení (jsou to seznamy objektů i s obrázky) jsou tam jenom ty původní, nemodovaný. Ještě jsem někde stáhnul 160 Mb pdf s kompletními fmb objekty, všechny letadla vlaky mapy atd... a myslím že i některé objekty z modů. Čísla ve FMB asi zatím nahradit nejdou a pravděpodobně se odnikud netahají, myslím že je FMB generuje podle taho jakjsou přidány ve stationary.ini. A kampaň by mě zajímala. Až ji doděláš, nenecháš si ji jenom pro sebe, doufám !
Pro 313_123: Já myslel pilotovaný Gladiátor J8A, zatím místo Avie 534, ten mi nefungval, je možný že Gladiator MkI by zas nešel za modrý. Šklebící se . DCG přicházím čím dál víc na chuť, a teď používám DCG jako hlavní generátor kampaní a Dgen mám jako variantu pro Generic mod enabler. Kdyby byl zájem, můžu se pokusit udělat nějakej help k tomu, jak ho rozchodit.
 
313_123
no rozhodně bych byl štastný jak blecha i bych tak hopkal Cool
ked by mě někdo stvořil nějaký manuálek pro dcg

je pravda že kampan na jedné mapě bych asi nějak doplácal
aspon se mě to kdysi, povedlo ale střídat letadla či roky to už je au

no jestli máš nějakou udělanou tak ji nesuš doma a někam ji přihod
M4T nebo leteckou poštou

nu ukecali ste mě du ho sosnout a prohlídnout si ho

ps: na to J8A ti ještě kouknu
co jsem schopný zjisti z práce,
že lítat jde

planesGBK (tohle se ti ukáže ve šturmoj při výběru letadla)
[Africa40]
GLADIATOR1J8A
HurricaneMkIa
.....

Africa40 (jak napsáno v ostatních důležitých složkách)
....
34 CR_42
4 JU_52_3MG4E vp_desert_campaign.bmp
2 C_47
4 BLENHEIM4 blenheim_Singapore.bmp
18 GLADIATOR1 Spain1.bmp
10 GLADIATOR2 Spain1.bmp
.....


Afrika40Planes
.....
Allies England Fighter GLADIATOR1 300 3000 3000 default 0
Allies England Fighter GLADIATOR2 300 3000 3000 default
......
Upravil/a 313_123 dne 15-01-2009 07:19
 
Paulus
Pro Pavla K
Že jsem se tě ptal. Jeden objekt lepší něž druhej. Nevím co tam dřív dátŠklebící se

(Mimochodem kde je ten stationary.ini. Nějak ho nemůžu najít.) Už jsem to našelMrknutí

Počítám s tím, že kampaň zveřejním. Můj sen je dát to do velké kampaně českých letců co tu kdosi vyrábíMrknutí
Ještě musím pochopit, jak tam dostat ty tvé československé letky i s těmi označeními. Zatím se mi to nepodařilo. Smutný
Upravil/a Paulus dne 15-01-2009 10:44
 
Pavel K
Tak link na ten il-2 complete object guide jsem znova nenašel, ale hodil jsem to na leteckou poštu, kde to měsíc vydrží. Kromě objektů tam jsou navíc i tanky a vozidla, lodě vlaky a spousta jiných užitečností.

http://leteckapos.../515213488

Pro von Pavla: Jaké označení myslíš, jestli ti jde o ty znaky leteckých pluků, tak ty jsou vidět místo emblémů raf perutí a to ne ještě na všech letadlech.

K dcg návodu a fiktivní česko-německé kampani založím nové vlákno, ať je v tom trochu přehled.
 
Paulus
http://leteckapos.../515213488

Díky, to jsem hledal. Je tam toho víc něž mám v IL2, ale čísla obr. aspoň souhlasí.

Řeším nový problém. Už po několikáté se mi stal, že jsem letiště nacpal postavičkama, budovama a ostatním harampádím co by tam mělo být a když jsem se k tomu vrátil zůstali tam jen cesty letadel či vozidel a lodí a statický věci pryčVyděšený.
Práce za celý den v pr...!
Ikdyž si to zazálohuju statický věci zmizej! Někde dělám chybu a nevím kde.
 
313_123
tak se konečně povedlo
už si lítám s bofikem nad afrikou 42
a pokud nebude problém konec by měl být norsko 45 (testuji)

ještě kdyby mě tak někdo inplantoval aaa bofika se střelcem Cool
 
j4ck41
Numero ja jsem do finsky kampane dostal Morana mozna ze pouziti stejnyho postupu by sel bofik se strelcem

http://www.vwings...post_89250
Upravil/a j4ck41 dne 06-02-2009 13:42
 
313_123
děkuji za radu,
ale boužel je mě plad prtná
vono a to je zajímavé DGEN funfuje jinak než DCG Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,901,996 návštěv